Impossible missions!

17. května 2009 v 15:36 | Miwako |  (Tý)Deník
← tohle vyrobila Miwako, no není to hezké~

Nazdárek! Hlásím se s takovým malým hlášením :D. Poslední dobou se mi dějí samé zvláštní věci. Ne, že by mi třeba po pokoji lítaly knihy, nebo tak něco. To, co se mi děje, jsou vlastně naprosto normální věci, jenže mě to vždycky zaskočí.
Zrovna tuhle v pátek. Tak jsem se koukala na Nanu. Naprosto mě zaskočilo, že je s titulkami .. Málem jsem probourala strop, jak jsem skákala radostí... No, takže, když jsem tu Nanu viděla, strašně jsem se chtěla posunout dál v ději, prostě jako kouknout se na pár dílů. Jenže ono to není zrovna anime, na které bych já mohla koukat s anglickými titulkami, a tak jsem začala číst mangu, protože už mám docela náskok (na MČ je překlad prvních 10 kapitol). A tak jsem se hned v sobotu dala do čtení.. Četla jsem téměř celý den a noc a přečetla jsem jen 18 kapitol! Jo, Nana je ukecaná manga, ale prostě jen 18 kapitol?! Kdybych neseděla na židli, podlomila by se mi kolena.. No a tak jsem se podívala na wikipedii, abych teda zjistila, jak to dopadne, protože mi došlo, že Nanu nepřečtu za tři dny, přestože má zhruba 40 stránek na kapitolu stejně jako Cat Street, kterou jsem četla opravdu jen tři dny. No a tak jsem se teda koukla na tu wikipedii a.. no teď už jen odpočítávám kapitoly do jisté zlomové události. Už se nikdy nebudu dívat na wikipedii... A navíc jsem se naprosto zamilovala do hlasu Olivie Lufkin, která zpívá v soundtracku Nany písničky Trapnest. Je to neuvěřitelné..
To se vede ruku v ruce s další příhodou. Každý víkend začínám předsevzetím: napíšu pár článků na bložínek a vymažu něco přebytečného z PC.
Jenže jakmile začnu s jakoukoliv z těchto činností, tak buď nemůžu přestat (v případě psaní na blog), nebo si nemůžu vybrat (v případě přidávání obrázků), nebo se mi všechno líbí (v případě promazávání PC) a tak to celé zkončí tím, že hraju hry na superhrách, koukám se na anime (a to je také špatně vážení, já totiž taky stahuju soundtracky z anime.. mám jich tolik že by z toho člověk zblbnul), čtu mangy, nebo se jen tak potuluji světem internetu...
S počítačem souvisí ještě jedna moje víkendová příhoda. Takhle si to štráduji po kuchyni a hledám, co bych zakousla, když v tom zahlédnu leták z Electro worldu (změníme vám živót! :D) , kde zrovna byly notebooky. A tak povídám mámě: "Co takhle tenhle?" a ukazuju si na pěkne notas za 10 000,- . A máma na to: "Si to kup sama, nebo řekni Ježíškovi." a velice 'nenápadně' hodila hlavou po tátovi, který zrovna něco jedl. A tak už vím, co chci k vánocům..
Za sedmnáct dní jedu do Řecka. Už se těším a mám i sbaleno *pochybovačně kouká na hromádku věcí na posteli*. Budete se divit, ale nejvíc místa mi v kufru zabere žrádlo, pak prášky (jako léky, já to tiž na všechno hned beru prášek..), pak elektronika :D, pak tak mám narvaný věci na potápění, který ani nejsou pro mě a nakonec nějaký to oblečení xD.
Btw: jedli jste už někdo tu trojbarevnou Milku? Ta je táák dobrá ♥ :D

Sakra... je to ňáký dlouhý... :D

A na konec děsivý obrázek z mého počítače.. děsí nejspíš jen mě.. ale jen se podívejte na počet souborů.. (je tam všechno; hudba, manga, nějaké ty filmy, taky nějaké dokumenty, obrázky..) ale byla jsem na tom i hůř.. kdysi nedávno :D
Zajímalo by mě, jak jstě na tom vy... (doufám, že hůř než já..)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Yominis Yominis | Web | 17. května 2009 v 15:51 | Reagovat

Kdybych měla dát dohoromady věci, co se týkají Japonska, tak:
Manga a anime mi zabírají 16 GB(a to mám drtivou většinu anime už vypálenou a nepočítám manga obrázky, které mám zvlášť a mají asi 2GB), a jap. hudba mi zabírá 12GB, tak si to spočtěte...^_^;
Takže se neděs, může být přeci i hůř ^_~

2 Yominis Yominis | Web | 17. května 2009 v 18:38 | Reagovat

Ke komentáři k písničce od MM:
To právě byl účel. Ta písnička totiž vypráví o páru, co si přestal ve vztahu rozumět, ta holka ztratila svoje sny, neví, co si počít, připadá si prázdná... takže myslím, že mrtvost je na místě;-)

3 Kana Kana | Web | 19. května 2009 v 19:42 | Reagovat

Taky mě neuvěřitelně potěšilo, že je s titulkama, člověk by čekal, že Animax něco takovýho nechá :D Do čtení tý mangy bych se raději ani nepouštěla, mě to baví jen když se to hejbe a manga to musí bejt jooo hodně dobrá :D Noťas to neřeším už od Vánoc xD Hotovo, Ježíšek byl hodný. :) Do Řecka no páni, chcu taky T_T šmankote to je skládka, to já tam mám 6 GB a to jsem si ještě všechno nestáhla z PC na noťas :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama