Ouran High School Host Club

10. května 2009 v 15:51 | Miwako |  Ouran High School Host Club
Ouran High School Host Club
nebo také Ouran Koukou Host Club
Episod: 26
Žánr: komedie, drama, romance

"Soukromá akademie Ouran se vyznačuje za prvé: prestiží rodin, a za druhé: bohatstvím.
A zámožní lidé mají spoustu volného času. Proto tedy náš Ouranský Klub hostitelů. Tito pohlední mladí muži věnují svůj čas a poskytují pohostinnost těmto rozkošným dámám, rovněž majícím čas a vydělávají na nich.
Je to elegantní hra, specifická pro tuto super-bohatou školu."

***
Fujioka Haruhi se dostala na velmi prestižní školu, jako vyjímečný, speciální student. Protože nemá na školní uniformu, potlouká se po škole jen tak ve svetru, v kalhotách a s obrovskými brýlemi (protože ztratila kontaktní čočky). A aby toho nebylo málo, den před příchodem na školu jí nějaký parchant ze sousedství zamotal žvýkačku do vlasů, takže si je musela ostříhat a nyní vypadá jako kluk.

Ve škole je Haruhi otřesena hlukem v čítárnách, a tak se snaží najít nějaké klidné místo pro své studium. Při své cestě za klidem se dostává do zdánlivě nepoužívané hudební učebny číslo 3. Vejde dovnitř a... dostane se do klubu hostitelů.
I hostitelé pokládají Haruhi za chlapce a tak se Haruhi, poté co nedopatřením rozbije super drahou vázu, stává poskokem hostitelů (aby splatila dluh, bude jim muset sloužit až do maturity). Jenže Tamaki si najednou všímá jistých Haruhiiných vloh a ta najednou povýší na hostitele s tím, že když si Haruhi vyžádá 100 klientek, bude její dluh splacen (nutno dodat, že zatím nikdo nezná její pravou identitu). Po jistých komplikacích se Haruhin počet klientek zvyšuje na 1000 a hostitelé se se konečně dozvídají, že Haruhi Fujioka je vlastně dívka. Ale nezoufejte, Haruhi zůstává v Hostitelském klubu a bláznivá komedie může začít.
V každém díle se objevuje nějaká episodní postava, které hostitelský klub pomáhá vyřešit problémy. Dočkáme se také pořádného drama například, když se na Ouranu objeví dívky z akademie Lobelia a snaží se přetáhnout Haruhi do jejich školy :D...

Animace je pěkná, postavy mají dlouhé nohy malý rozum... eh.. totiž, chtěla jsem říct malé tělo :D. Barvy jsou takové pastelové, přijemné pro oči.

Moje hodnocení: 9/10 (Marně přemýšlím, proč dávám všem anime tak vysoké hodnocení..)

Zleva: Mori, Kyoya, Haruhi, Honey, Tamaki, Kaoru, Hikaru


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Wicky Wicky | Web | 11. května 2009 v 15:53 | Reagovat

vseci chalani su tham seksiii xDDDD

2 Kana Kana | Web | 12. května 2009 v 19:29 | Reagovat

Neviděla jsem, ach joo, ale už se dlouho chystám ^^ Pěkná recenze :)

3 Ewush Ewush | Web | 25. března 2010 v 23:12 | Reagovat

aaa fajna anime xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama