O původu mojí přezdívky..

15. července 2009 v 1:02 | Miwako ミワコ |  About Me

Tuhle nedávno jsem přemýšlela nad tím, proč jsem si vybrala přezdívku Miwako.
Myslím, že i vám by pomohlo zjistit důvod, proč mám takový nick už jen kvůli tomu, že pod jménem Miwako si představíte růžovovlasou, roztomilou a charismaticky působící osobu a.. nerada vám beru iluze, ale já taková nejsem :D
Musím se přiznat, že moje 'pátrání' nepřineslo téměř žádné ovoce.
Jo, jasně si pamatuji, že když jsem vstupovala do blogařského světa, chtěla jsem, aby moje přezdívka nebyla obyčejná. Nemuselo to být něco světoborného, ale rozhodně něco, co není 'běžná' přezdívka (víte, všechny ty *usilovně přemýšlí* eh.. no prostě si představte nejpoužívanější jména v 'anime světě').
V tu dobu byl Animax ještě A+anime (nebo jak), dabing byl pouze maďarský (nebo tak nějak) a anime, co se vysílala, mě všechna docela zajímala.
Tou dobou bylo mé oblíbené anime jednoznačně Paradise kiss. Nebylo nejoblíbenější, ale milovala jsem tu kresbu. A v tomhle božsky kresleném anime byla Miwako Sakurada. Sympatická růžovka se zajímavým jménem...
A najednou byla moje přezdívka na světě, ale sem tam mě přepadly takové ty pochyby, jako jestli jsem vybrala dobře, víte jestli jsem si třeba neměla vybrat něco, co by na mě líp sedělo, nebo něco z vlastní dílny a tak podobně..
Jenže teď nedávno jsem viděla anime Honey & Clover (mimochodem je to jediné anime, u kterého mi nevadí český dabing), v němž byla Miwako Teshigawara, zajímavá žena, jež se mi podobá mnohem více, než její růžovovlasá jmenovkyně. V tu dobu jsem si říkala, že jsem si vybrala dobře.
Protože i přestože si většina lidí stále představí slečnu růžovou, je tu taky možnost, že se objeví tací, co si představí Miwako z Honey & Clover, ženu, která kupuje svému spolupracovníkovi ty nejstrašnější košile jen proto, aby jej ztrapnila (při téhle episodě jsem se úplně viděla :D).

Avšak je vlastně úplně jedno, jakou mám přezdívku, protože já jsem stále já a to se (bohudík/ bohužel ) tak nějak nezmění :)
S pozdravem Vaše Miwako
PS: opravdu jsem chtěla dát svou
fotku lepší a dokonce jsem i věděla jakou,
ale tahle mě s přehledem charakterizuje :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kana Kana | Web | 15. července 2009 v 16:40 | Reagovat

Taky jsem si říkala, že to bude Miwako z PK. :) Ta její postava se mi tam líbila. :) U H&C mi taky CZ dabing nevadí a to už je co říct, třeba u Nany jo. >:/ A na tu z H&C to si pamatuju dost dobře. A nakonec ze svého podřízeného nebo co to byl udělala módního Guru :D To mě dostalo. :D Ale vybrala sis dobře. Na té fotce jsi simpatická. ^^

2 Yominis Yominis | Web | 16. července 2009 v 11:31 | Reagovat

Náhodou ta fotka je super :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama