Srpen 2009

'Bustin - Advent Children AMV

28. srpna 2009 v 14:13 | Miwako |  AMV
Tákže. Zase jsem se jednou koukala na AMVčka a zjistila jsem, že mám štěstí..
Mám opravdu neuvěřitelné štěstí a bláznivá, legrační, šílená AMV :D
Tohle AMV se mi líbí hlavně proto, že bych mě nikdy nic takového nenapadlo.
Navíc většina AMV, které jsem viděla na FF VII. mají často písničku buď šíleně romantickou nebo až moc rockovou. Tohle AMV je prostě střela do černého ^^

'Bustin - Advent Children AMV
(doporučuji shlédnout v HQ)

Anime: FF VII. Advent Children, Dirge of Cerberus, Crisis Core
Song: Ghostbusters od Ray Parker Jr.

Kusovky 41-50

27. srpna 2009 v 17:29 | Miwako |  Kusovky

Nudit se je špatná věc

26. srpna 2009 v 16:20 | Miwako |  (Tý)Deník
Dámy a pánové!
Nikdy jsem nemyslela, že to kdy řeknu, ale nejde to jinak.
Já se snad ukoušu nudou!
Vždycky jsem brala 'nudu' jako nutný přídavek k nicnedělání. Avšak dnes se vše změnilo.

Probudila jsem se velmi časně (v 8!) do nádherného deštivého dne a zcela nedobrovolně a surově jsem byla odtažena na kosmetiku, kde mě ďábelská Květa (kosmetička) téměř zabila. Křik se nesl celým pokojem a když ta šílená žena skončila, podle mi řekla, že mám přijít zase tak za měsíc.
Zbaběle jsem utekla z onoho nehostinného místa a vydala se na cestu do hlubin naší školy. Vyšla jsem schody, které byly zarostlé jakýmsi plevelem a dostala jsem se do doupěte děsivých kuchařek, které jisto jistě vymýšlely, jaká odporná jídla nám budou po celý rok ve školní jídelně servírovat. Obezřetně jsem přistoupila k pultíku, pozdravila jsem a řekla jsem své jméno. Kuchařka s rudými drápy mi podala složenku a já se rychlostí blesku vypařila.
Jakmile jsem se dostala domů, nevěděla jsem, co dělat. V bytě byl těžký vzduch, jenže okna bylo nemožné otevřít, neboť před paneláky se opravovaly schody, přičemž opraváři pracovali velmi hlasitě a kdybych otevřela okno, jistojistě bych do několika minut ohluchla.
Jala jsem se tedy číst knížku. Napínavý děj mě vtáhl a já po několika desítkách minut zjistila, že kniha se neuvěřitelnou rychlostí krátí a po pár minutách jsem měla dočteno. Měla jsem pocit, že snad uběhl celý den, ale hodiny na stěně mě přesvědčily o opaku, jelikož ukazovaly teprve poledne. Pokusila jsem se tedy sledovat jako každý den MTV. Jenže to mě brzo omrzelo. Řekla jsem si tedy, že když za pár dní začíná škola, měla bych si zopakovat učivo (ve skutečnosti jsem se musela naučit snad všechnu látku, kterou jsme probírali v květnu a červnu). Chvíli jsem si pokoušela nacpat do hlavy látku ze zeměpisu a poté jsem se vrhla na literaturu.
Když jsem to vše měla přečtené 10x vydala jsem se ulovit si něco dobrého k obědu. Nakonec jsem objevila jakousi omáčku s rýží, která mi moc chutnala. Po obědě jsem si řekla, že bych už mohla jít na počítač. Pustila jsem ho a.. Co teď? Napadlo mě. Vzápětí jsem dostala chuť na Deli, která se ale v šuplíku se sladkostmi nenacházela! Vrátila jsem se k PC a začala hrát hry. Po chvíli hraní jsem byla neuvěřitelně vytočená. Karel (můj počítač) se totiž neuvěřitelně sekal a proto bylo hrát hry naprosto vyloučené. Poté jsem se pokusila poslouchat hudbu, sledovat videa, číst blogy, koukat na anime, přednastavovat články, ale nic mě nebavilo. Teď píši tento článek a jsem ráda, že mi zabral tak 10-15 minut tohoto dlouuhéého dne a doufám, že si najdu nějakou pořádnou a zajímavou zábavu (jakékoliv nápady uvítám).
Obdivuji všechny, kteří to přečetli a loučím se ^^
(doufám, že všem došlo, že celá první část příběhu je přibarvená. Na kosmetice to tak strašné nebylo a jídlo z naší jídelny mi docela chutná ;))

Boys 04

25. srpna 2009 v 14:35 | Miwako |  Anime Pictures
↓↓↓

Waka laka for Osaka

24. srpna 2009 v 20:23 | Miwako |  AMV
Tohle AMV je fakt šílenost :D !
Písnička je vážně návyková a taky se mi líbí, jak je to šíleně barevný ^^


Anime: Azumanga Daioh!
Song: Waka Laka od Jenny Rom

Boys 03

20. srpna 2009 v 17:19 | Miwako |  Anime Pictures
↓↓↓

len-yan

20. srpna 2009 v 16:55 | Miwako |  Deviants
Info:
25 let/ žena/ Polsko
- aktuální bydliště: Soul, Jižní Korea
- zájmy: manga, BL, Korea/Korejština, Japonsko/Japonština, KNIHY, pohádky, fantasy, kočky, ČAJE, čokoláda...
- oblíbené filmy: Silent Hill, Dark Water, LOTR trylogy, Sleepy Hollow, Howl's Moving Castle, Sweeney Todd, ...
- oblíbený hudební styl: rock, K-music, J-music↓↓↓

ŠOOOOK!!!!

19. srpna 2009 v 21:52 | Miwako |  (Tý)Deník
~ňákej bug, ŽE JO?!
Jak se to mohlo stáát?!
Nemůžu tomu uvěřit! $ß#*&#@&#$ (←ještě neoběvená sprostá slova)
FAKT-TOMU-NEMŮŽU-UVĚŘIT *hysterický záchvat*A co se vlastně stalo?
Já vám to povím pěkně od začátku. Tuhle jsem se poflakovala různými blogy, když v tom jsem narazila na nějakou obrázkovou galerii. Jakože bylo v ní děsně moc článků, určitě víc než přes takový 3 stránky. Ale na konci sloupce, kde se obvykle objevujou ty číslíčka jakože na jakou stránku se chceme podívat tam nebyly (chápu, že to nechápete už teď). No takže si říkám: "To se mi nějak nezdá. Jdu to kontrolírn k sobě." Jediná rubrika, kde mám článků víc než přes jednu stránku, je rubrika, do které dává obrázky z deviantartu. Takže tam vlezu. Číslíčka tam fakt nejsou.. Říkám si: Aha! Zase nějaký 'super' změny se dělaj. Tak jsem to moc neřešila. Jo jenže dneska to jdu kontrolírn znova. V poklidu jsem došla i na druhou stránku, když v tom ŠOOOK! Víte, já ty obrázky nepřidávám tím způsobem, jako že si je uložim v PC a pak je sem šoupnu, já to dělám přes HTML. Udělala jsem si takovou šablonu, takže je to vždycky všechno 'pořád stejný', jenže! U posledních cca šesti článků se ty obrázky neobjevují *zase hystericky ječí*.
Je na tom snad něco špatnýho, že to přidávám v HTML? :'( Mstí se mi blog za to, že si ty obrázky neukládám? Tohle fakt nepřežiju, to je zrada!
Končim rozhořčené hlášení. Jak to napravim si budu muset promyslet s chladnou hlavou, zdá se ale, že mi nezbyde nic jiného, než to předělat *chjo*

BTW: Přemáhá mě lenost, moc článků ode mě nečekejte. Koukám na Bleach
FŇ!


Jsem jiná... jsem alternativní... jsem zpět!

16. srpna 2009 v 15:35 | Miwako |  (Tý)Deník
Maminko! Tatínku! Tak jsem se Vám vrátila! :D

Je to tak! Po úžasných 14 dnech strávených na táboře jsem zpátky. Opět jsem si to maximálně užila a... POPRVÉ za celý svůj život jsem vyhrála v celotáborové soutěži (byla jsem cca na čtrnácti táborech, tak si to přeberte) a navíc jsme s holkama vyhráli i nejlepší chatku :D. Jsme prostě nejlepší, no :D

Taky jsem tam posbírala několik přezdívek např: Pan Eva (vzniklo, když holky něco chtěly a já souhlasila pouze pod podmínkou, že mi budou říkat do konce tábora Pane. Byl to ftip, ale holky mi tak fakt říkaly :D), Pan Prezydend (svoje vládnoucí období jsem měla cca 10 dní a změnilo se toho fakt hodně. Tak třeba jsem zrušila název piva Pilsner Urquell, protože ho 3 z 5 dotázaných nemohli vyslovit :D)

Užili jsme si strašně moc legrace. Naše chatka se jmenovala Arabela, ale protože se to nikomu nelíbilo, začala jsem tomu říkat Karbanátek a docela se to uchytilo :D. Taky jsme konečně pojmenovali svojí partu ^^. Říkáme si Fajnovky (k tomu se taky váže docela reglační příhoda)
Tak zase příští rok.. škoda, že už naposledy :'(

Máme několik fakt povedených dementek, takže je dám pod perex, abyste se mohli pokochat ;)

Čepic!
(jako tě pic! Chápete, né?)

peggyly

13. srpna 2009 v 14:18 | Miwako |  Deviants

Info:
- Lidová Republika Čína↓↓↓

Boys 02

10. srpna 2009 v 17:13 | Miwako |  Anime Pictures
↓↓↓

Chikao-j

9. srpna 2009 v 17:53 | Miwako |  Deviants
Info:
- 18 let/ žena/ Japonsko
- aktuální bydliště: JPN
- zájmy: komixy, hudba, knihy
- oblíbená hudební skupina či hudebník: Chara,MAXIMUM THE HORMONE,Shiina ringo


↓↓↓

Kusovky 31-40

8. srpna 2009 v 8:38 | Miwako |  Kusovky
Tak si říkám, jesti bych to neměla přidávat po jednom.
Vždyť touhle dobou bych mohla mít už 40 článků (!!).
Ale.. nebylo by to pak trapné?...

(zajímavý voskovky.. nemyslíte?)

Pitbull - I know you want me

6. srpna 2009 v 17:28 | Miwako |  Music
Tahle písnička se mi zalíbila na první poslech (i když jsem měla pocit, že trvá celou věčnost).
Líbí se mi hlavně to one-two-three-four, uno-do'-tres-cuatro ^^'
Ale nelíbí se mi tam ty holky (hlavně ta v tý zelený sukni a žlutym tričku) :D

Pitbull - I know you want me

Ugly-baka-girl

5. srpna 2009 v 14:35 | Miwako |  Deviants
Info:
- žena/ Polsko
- aktuální bydliště: Varšava/ Polsko
- Zájmy: manga adalší druhy komixu, rpg, yaoi, kočky, fantasy
- Oblíbená hudební skupina či hudebník: Asian Kung-Fu Generation,Yoko Kanno *____*
- Oblíbený hudební žánr: J-rock, J-pop


↓↓↓

Kusovky 21-30

4. srpna 2009 v 14:30 | Miwako |  Kusovky
Odpusť Bože, zhřešila jsem...
Začalo mě bavit sbírat kusovky ^^'


Loučím se :)

1. srpna 2009 v 20:47 | Miwako |  (Tý)Deník
Tak a je to tady!
Zítra konečně odjíždím na tábor (těšila jsem se na něj celej rok ^^). Což znamená, že tu 14 dní nebudu. Články ale přednastavený budou, takže to je jako bych tu byla :D
Letos jsem si při balení zase užila legrace (čti: letos mě máma zatím seřvala jen 7x). A navíc, letos je to poprvé, co odjíždím na tábor zdravá (myslím, že teplotu mám jen svých obvyklých 37).. Teda až na jeden detail.. mám puchýř. Takový 'krásný', pěkně za strany palce, takže se ukazováček při každém pohybu dotkne toho puchýře. Ale už jsem si zvykla a bolí to jen trošku (bolí to jako čert! :'( ) a zajímalo by mě, jak to zvládnu na táboře kde se běhá 24/7. Člověk by čekal, že když je lidstvo tak vyspělé, tak že bude mít něco, co puchejř vyléčí hned, ale ono nic.. Kdyštak se budu flákat no, to ještě nikoho nezabilo :D

A teď něco veselejšího. Dneska jsem se setkala s Kanou-chan. Ale předtím si mě odchytla nějaká němka s nějakým klukem.
A ta paní mi povídá (budu psát výslovnost, protože se mě nechce přemejšlet).
Paní: Šprechn zí Dojč?
Já: Náájn
Paní: Zuper
Já: ???
Paní: Bla bla bla foto bla bla bla
Já: OK
Kdo čekal, že se mě paní ptala na to, jestli bych je vyfotila je na omylu. Paní se totiž ptala, jestli bych se nevyfotila s tím klukem. Tak jsme se vedle sebe postavili a paní na toho kluka ještě jako ať jde ke mě blíž a on jako že uhm (takový to gesto když se vám nechce). Nakonec ta němka ještě kluka přinutila mi dát ruku kolem pasu a pak jsme se vyfotili :D Takže moje fotka teď putuje Německem :D a ani nevim, jestli byl ten kluk hezkej..
Nakonec jsem zpozorovala Kanu a rychle jsem se vypařila :D(to, že šli stejným směrem jako já není podstatné ;) ). Následovala procházka Chebem a tak.. Bylo to Zuper(←šprechtí německy)

Jinak kouká se někdo na Nodame Cantabile? Dávaj to o víkendu na animaxu a docela mě to baví, a taky mi zatím nevadí dabing ^^

Tak si to tu užijte :D
Auf Wiedersehen!