Škola, Plasťáky, Umírající myš, ČT 24, FlatOut2..

4. září 2009 v 16:08 | Miwako |  (Tý)Deník
Název článku mluví za vše
Nazdárek! Tak jak se všichni máte?
Už dlouho jsem se s vámi nedělila o střípky svého nudného života, co? Tak to musím napravit.

Škola nám začala.. Prvního jsem se nemohla probudit. Prostě to nešlo. Najednou mi moje postel začala připadat tak úžasná... No nakonec jsem vstala a došla jsem tam a.. letos jsem musela nakupovat jen 8 sešitů ^^ To protože nám minulej rok úča nadiktovala naprosto nevyhovující počet sešitů 544 (bylo jich minimálně o 7víc). Jinak jsem si myslela, že to bude naprosto normální školní rok. Jedinou službu, kterou jsem vyfásla byla pokladna ^^, učitelé vesměs dobří (máme debilní fyzikářku..) a rozvrh ujde (proč máme sakra matiku jen 4x týdně?!). Ránu pod pás mi ale dala naše třídní.
Přesadila mě, takže sedím vedle naprostého idiota.. Chování vynechám, to mi je prostě jedno, ale on si stále kreslí grafity (za 5 hodin jich má minimálně 4... a kreslí pořát to samý..). To by mi až tak nevadilo. Jenže jakmile si začne kreslit, automaticky se začnu dívat na ten jeho výtvor a přestanu vnímat úču. Asi se nechám přesadit (hehe, už mám plán).

Už jsem vás určitě informovala, že máme plastová okna.. Žádnej rozdíl v tom nevidim, teda až na to, že máme celej byt uklizenej jako o vánocích (máma uklidila úplně všechno)..
Zase po dlouhý době jsem si zahrála FlatOut 2 a vážně mě to bavilo ^^. Ale absolutně jsem si zamilovala soundtrack k týhle hře. Vždycky se mi líbilo jen pás písniček, ale teď se mi líbí všechny. Poslouchám to neustále...
Prvního září se stala ještě jedna katastrofa. Kabelovka přestala vysílat analogově (nebo tak mi to aspoň vysvětlila Bára) a tak mi v TV funguje jen několik málo pořadů. Od té doby se ze mě stal expert na současné dění: neustále totiž sleduju ČT 24 (nikde jinde nic zajímavýho nedávají).
A aby toho nebylo málo, začala mi blbnout myš k pc.. Asi stárne.. Špatně mi funguje levý tlačítko (na všechno musim kliknout 10x). Nic bych neříkala, kdybych jí měla fakt dlouho, ale ona není zas tak stará.. I když.. možná že to je počítačem.. No kdo ví. Vyzkouším to na Eriky PC a pak uvidíme..

Končim a jdu si vzít něco dobrýho ;)
Páčko
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Yominis Yominis | Web | 4. září 2009 v 19:34 | Reagovat

Ten plán na přesazení by mě docela zajímal. Jsem jediná, která z toho cítí závan zákeřnosti? ^_^

2 Kana Kana | Web | 5. září 2009 v 13:08 | Reagovat

Hohoho, to já jsem musela hafo sešítů koupit, jelikož si učitelka vymýšlí a chce po nás ty velký, místo těch malých. FUJ! :D Nová škola je skvělá, jak jinak i ty lidi, ale stejně bych se vrátila na základku. :D FlatOut 2? *má mezery ve vzdělání* To mi připomíná, že bych taky měla stoupnout na DDRko, od školy (týden) jsem na tom nestála,a ale tak to se nezapomíná. :) no co má asi říkat moje myš? :D Táta do ní neustále tříská, takže jí pořád spravuje. xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama