Březen 2010

ync

30. března 2010 v 16:35 | Miwako |  Deviants
ync
Info:
- 20/ žena/ Spojené Státy
- aktuální bydliště: cambridge, ma
- oblíbený film: old school vhs disney, love stories (good ones)


↓↓↓

maaria

28. března 2010 v 15:00 | Miwako |  Deviants
maaria
Info:
- žena/ Finsko
↓↓↓

Timbaland ft. Katy Perry - If we ever meet again

27. března 2010 v 13:57 | Miwako |  Music
Už je to dlouho, co tu byla nějaká ta hudba, co? A je to ještě mnohem dýl, co to byla nějaká neasijská ^^'. Takže jsem se rozhodla, že sem opět nějakou dám :)
Tentokrát je to pan Timbaland a skvělá Katy Perry.
Tuhle písničku mám ráda.. Stejně jako většinu písniček z cédéčka Shock Value II.
Katy Perry je také úžasná. Když spolupracovala s 3OH!3, tak mě docela ohromila a to platí i o téhle písničce.
Holt, kdo umí, ten umí..

Timbaland ft. Katy Perry - If we ever meet again

Btw: Nový desing nebude! *grr*
UŇK!

messa

26. března 2010 v 14:49 | Miwako |  Deviants
Info:
- 22/žena/Spojené Státy
- aktuální bydliště: Minnesconsin


↓↓↓

kidchan

24. března 2010 v 15:05 | Miwako |  Deviants
Info:
- 23/Malajsie
- oblíbená hudební skupina nebo hudebník: Plastic Tree, Shiina Ringo


↓↓↓

JL89

22. března 2010 v 15:49 | Miwako |  Deviants
JL89Info:
- Malajsie
- aktuální bydliště: vedle tebe.
- zájmy:umění / hry / být náhodný / hudba / poezie / fotografování / RO / Stop-motion / starožitnosti


↓↓↓

animaiden

21. března 2010 v 13:01 | Miwako |  Deviants

Info:
-18/žena/Neznámo↓↓↓

Přijatá a další nepodstatné věci ^^

20. března 2010 v 17:41 | Miwako |  (Tý)Deník
GD Kiss
Nazdárek!
Jak už nadpis napovídá na školu mě vzali. V předběžných výsledcích jsem šestá (ale vzhledem k tomu, že ten, kdo je druhý má stejně bodů, jako já, tak si troufnu říct, že jsem druhá :D). Přijali i většinu mých spolužáků, co se na gympl hlásili. Takže čtvrtina mých spolužáků na gymplu budou mí spolužáci ze ZŠ :D

Poslední dobou jsem ve škole úplně mimo. Minulý týden jsem byla na olympiádě z ČJ (což podle mně dopadlo katastrofálně. Zkazila jsem co jsem mohla) a ze zeměpisu (která byla opravdu podivná), navíc jsem dostala blbý známky z dějáku (přičemž jsem si zrekapitulovala svoje znalosti: Dějepis mě nebaví od 27.11.2009, poslední učivo, které umím jsme brali 11.1.2010.. z čehož vyplývá, že vůbec nic neumim xD).

Jsem ostříhaná. Sice mám ty vlasy jen zkrácený, ale stejně vypadám jinak. Novou fotku nemám, ale ten den, co jsem šla ke kadeřnici, jsem se ráno fotila, abych viděla, jak velká je ta změna účesu. Na jedný fotce vypadám fakt dobře (kvalita sice silně pokulhává, ale to nic nemění na tom, že mi sluší xD)

Taky jsem byla v divadle. Tedy ne, že by to bylo něco vyjímečnýho, já chodím do divadla každý měsíc, ale tentokrát dávali pantomimu. Bylo to fakt zajímavý. Sice jsem to nepochopila, ale mám vnímavou kamarádku, která mi to všechno vysvětlila xD. Na to, že jsem tam vůbec nechtěla jít, mě to pořádně překvapilo ^^.
Dneska jsem navíc byla na zimním stadióně bruslit. Překvapilo mě, jak málo tam bylo lidí (je poslední víkend, co je otevřený). Ale parádně jsme si to užili, takže není co řešit. Krásné zakončení zimního období. Ale byla tam zzima.. :D

Taky mám pro vás novinku, která vás (určitě) potěší.. Našla jsem obrázek na dess. Ještě nevím, jestli ho použiju, ale každopádně už něco mám, takže bych to mohla změnit. Zatim ale budu ještě chvíli hledat. :)

A kdyby vás zajímalo, co teď dělám, tak se můj život točí kolem One Piece (konečně jsem se odhodlala číst mangu, a taky sleduju anime), Gossip Girl (jeden z mála neasijských seriálů, které sleduju a jediný, který sleduju na netu), Bakuman (vím, že to nikdo z vás nečte, ale posledních pár kapitol bylo naprosto strhujících, napínavých, skvělých! Nemůžu se dočkat další části), Hůlkového Řádu (dlouho jsem ho nečetla a teď se mi navršilo asi 70 částí.. mám co dohánět), a školy (ráno vstanu, dojdu do školy, odsedim si tam 7 hodin a jdu domů *bwahaha!*). Z čehož vyplývá, že na blog tak nějak nemám čas. Mám přednastavený články ještě na pár dní, a pak asi zase nebudu moc přispívat :)
Čauky!
(nesnáším ten pozdrav xD)


theumbrella

18. března 2010 v 17:06 | Miwako |  Deviants
Info:
- 20/žena/Kanada
- oblíbený hudební žánr: indie/alternative rock


↓↓↓

LanWu

16. března 2010 v 15:13 | Miwako |  Deviants
Info:
- Indonésie
- aktuální bydliště: vnější vesmír
- web: lannywu.com


↓↓↓

Misc. deviants 0.3

15. března 2010 v 13:27 | Miwako |  Deviants


*If you are owner of this art and you don't want me to display it on my blog, just write comment below or contact me on my e-mail (ewik00@seznam.cz) and i'll take it away. Please don't be mad at me.

Forever Young

14. března 2010 v 14:29 | Miwako |  Music
Ráda bych vám představila písničku Forever Young od Alphaville. Mnozí z vás určitě neznají, ale co když řeknu: Být stále mlád od božského Karla, Für immer young od K.Gotta a Bushida, nebo Young Forever od Jay-Z a Mr.Hudsona - už víte?

Písnička Forever Young pochází od německé skupiny Alphaville a vyšla na jejich debutovém albu v roce 1984. Dobyla nejeden evropský hudební žebříček a stala se velmi oblíbenou. Písnička má mnoho coverů a remixů a já nevím čeho všeho, a tak jsem se rozhodla, že vám představím některé verze, které znám (nebo které jsou populární) *hahaha!*

Alphaville - Forever Young
Video (i písnička) z roku 1984 a podle toho to taky vypadá, každopádně je to originál a má to své kouzlo^^. Na překlad se můžete podívat tady.
Na jejich CD vyšla i dance version, na kterou se můžete podívat tady. Vlastně je to skoro stejné, akorát, že je rytmičtější a delší ^^'

Forever Young 2001
Tenhle remix mě přivedl k písničce Forever Young.
Jak název vypovídá, je z roku 2001. Je k ní udělaný moc hezký videoklip, ale nikde ho nemůžu najít T-T

Karel Gott - Být stále mlád & Für Immer Jung (ft. Bushido) atd.
Další, kdo zpívá o tom, že by chtěl být stále mlád je božský Karel.
Gott nazpíval tuto píseň v roce 2000 a má i německou verzi. Písničku být stále mlád mám ráda. Připomíná mi to hlavně lyžák, kde ji hráli hrozně často (frčíte si to takhle po svahu a po čtvrté za sebou slyšíte stejnou část být stále mlád.. od tý doby si být stále mlád spojuju hlavně s lyžováním :D)
V roce 2008(?) spolupracoval s Karlem německý rapper Bushido a vznikla píseň Für Immer Jung. Vyšel samozřejmě i videoklip, který se jim povedl ^^.

Forever Young - Youth Group
V roce 2006 nazpívala písničku Forever Young autralská skupina Youth Group.
Písnička byla použita v australském soundtracku k populárnímu seriálu the OC a stala se hitem.
Tahle verze se mi moc líbí. Je to takové jiné, než ty ostatní .)

Young Forever - Jay-Z feat. Mr. Hudson
Tahle písnička vyšla na konci roku 2009. Hlas Mr. Hudsona se mi líbí a když jsem slyšela poprvé jeho část, říkala jsem si, že mi to nejvíc sedí k originálu, jenže pak začal Jay-Z rappovat a totálně zničil atmosféru písničky :(. Podle mě je verze Karla a Bushida lepší, než tahle ..

Sečteno potrženo, tahle písnička je skvělá a v i různých předělávkách je fajn ^^.

Doufám, že jsem vás neunudila k smrti :D

Gone with the Blastwave

12. března 2010 v 22:29 | Miwako |  Knihovnička
Gone with the Blastwave
Autor: Kimmo Lemetti (Finsko)
Délka: 42 dílů (stran)
Oficiální stránky: www.blastwave-comic.com

Příběh se odehrává ve městě. Ono to už vlastně není město, je to jen místo plné zřícenin, které je zamořené nedýchatelnou atmosférou, radioaktivitou a plné zmutovaných zvířat.
A v tomhle městě mezi sebou vedou válku Červení, Modří a Žlutí. Nikdo už ani pořádně neví, jaký je důvod války, a tak se bojuje jen tak, pro vítězství.
Hlavní postavy jsou dva vojáci Červené armády, kteří zažívají opravdu nevšední zážitky.

Tenhle komix se mi líbil. Krátký, nenáročný, plný černého humoru a taky trochu morbidní.
Navíc kresba je báječná.
GwtB má v současnosti 42 částí a nevychází pravidelně. Autor říká, že přijít s nápadem na další díl mu někdy trvá dokonce i měsíce.. (ani se nedivím :D)
Už také vyšlo "knižní" vydání tohoto komixu, které se velmi dobře prodalo.
Nevím, jestli má cenu dávat sem hodnocení, každopádně to známkuji tak 8/10, ale nejsem si jistá ^^'.

Do češtiny existují hned dva překlady:
2) Stránky 1-19 a 34-40: www.blastwave.tym.cz

A na konec malá ochutnávka:
Díl 1. Zač Bojujeme?

Díl 9. Svět v Plamenech

Díl 15. Lepší než My

Tak by mě zajímalo, jestli jste si ti přečetli,
a jestli se vám to líbilo ^^'

pronouncedyou

12. března 2010 v 15:17 | Miwako |  Deviants
Info:
- žena/ Spojené Státy
- aktuální bydliště. Baltimore
- osobní motto: Mnoho nápadů. Málo kreslících schopností.


↓↓↓


Všichni jsou letadla, jenom já jsem blázen ^^

10. března 2010 v 13:27 | Miwako |  (Tý)Deník
Harrrrro!
I když je to poměrně nedávno, co jsem psala naposledy, je tu pár věcí, které bych vám chtěla sdělit. Jedná se o věci důležité, méně důležité a nejméně důležitější (čtěte: jedná se o naprosté hovadiny).
Nejprve něco, co se týká blogu.. Definitivně jsem se vzdala jakékoliv snahy vytvořit dess.. Mám sice pár potenciálních obrázků, ale přijdou mi tak nějak hm.. smutné. Určitě z nich udělám někdy dess, ale teď na to není správná doba ^^. Zatím se budete muset spokojit s večeří na divném místě, a já budu doufat, že vás ještě ještě neomrzel ^^'
Na Anime Holiday Clubu je teď SONAO (o nej. opening), tak kdyštak pro někoho hlásněte ;)
Včera byl jeden dost významný den.. Víte jaký? Ne, nedívejte se do kalendáře, tam nic nenajdete. Včera totiž navštívilo můj blog 31 lidí, což je můj blogový rekord (i když počítadlo na blog.cz hlásí, že jsem měla jedinečných návštěv 39 a všech návštěv jsem měla 67 - ale jsem z toho tak trochu jelen). Myslím, že to bylo hlavně díky tomu T.T... Takže možná budu psát články na téma týdne častěji :D

Tenhle týden máme konečně jarní prázdniny! Což pro vás sice nic neznamená, ale já konečně můžu přednastavit dost článků, abych se mohla zbytek měsíce válet ^^. I když myslím, že nepřednastavím všechny články.. Na prázdniny mám bohatý program a už je mám dva dny a ještě jsem neudělala ani jednu věc z toho, co jsem měla naplánovanýho ^^'. Jediný, co jsem včera stihla, bylo dočíst přeloženýho Naruta na MČ. Za včerejšek jsem stihla všech 6 nepřečtených volumů, ale proboha! 6 volumů a nic se tam skoro nestalo? V kterýkoliv jiný manze by se toho stalo tolik, že by mi z toho šla hlava kolem, ale v Narutovi néé, si myslí, že je něco extra nebo co? Každopádně už jsem téměř zapomněla, jak dobře se Naruto čte. A navíc mě překvapilo, jak jednoduchá je kresba.. ^^

Během týdne (do 17.3.) by měli na našem gymplu vyvěsit seznam lidí, který přijali do prváku. Podávala jsem si jen jednu přihlášku, takže jsem docela nervózní. Takže za týden čekejte buď článek, který opěvuje moji genialitu, nebo naopak článek na rozloučenou (spáchám seppuku):D

Ještě se s vámi musím podělit o moje podivné příhody ve škole. Poslední dobou se, vždycky když něco řeknu, hodně lidí směje. A já nevím, jestli se smějou na mně, nebo mně. A jestli se smějou mně, tak jestli je to smích typu 'OMG! To bylo Ftipný', nebo 'Lol.. Trapas', a nebo 'Haha, to je ale pí....'
Stalo se to například po odpoledce, když spolužačka povídá: "Kde jsou Míša a Šárka?". A já naprosto s klidnou tváří odpověděla: "Spadly do rejže." načež následoval výbuch smíchu. Od té doby tuhle hlášku používá ona spolužačka často.
Nejpodivnější na tom všem je, že já mám tyhle hlášky, vždycky a všude, ale tyhle jejich reakce se dějou až poslední měsíc nebo dva. A nejhorší ze všeho je, že se mi častokrát smějou, když ty věci myslim naprosto vážně - a není to ani vtipný, ani to není ve špatný chvíli. No tak nevim. Buď je to proto, že teď si dávaj všichni před tím, než jsou do školy nějakej fet (např. můj spolusedící se ve škole mazlí s pytlíčkem marihuany a zpívá si písničku "Peace of Ganja!"), a nebo proto, že jsem fakt vtipná? :D
Soo.. Peace of Ganja :D

Peníze jsou všechno.. alespoň podle mě..

9. března 2010 v 13:02 | Miwako |  Na téma..
Peníze neboli peňýze, prachy, kešule, koruny, korunky, euráčky, centíky, stováky, love..
Aneb článek na TT [téma týdne]
Původně jsem neplánovala psát článek na téma týdne. Koneckonců ekologie se mě moc netýká (nejsem barbar, ale nemám k tomu co říct) ale peníze, to už je něco jinýho. A jak jsem se tak probírala těmi články na hlavní stránce s tématem týdne, rozhodla jsem se, že taky přidám svůj názor, protože mnoho článků jsou strašné plky a bludy (četla jsem i článek, kde pisatelka vyjadřovala své přání stát se křovákem a odsuzovala vynález platidla). Tak vám tedy sdělím, co si o tom myslím. Nejprve vás ale varuji, že můj postoj k penězům je (super)kladný při hodinách rodinné výchovy, kdy bylo téma hodiny peníze a my jsem byla jedna z mála, co zastává názor, že peníze jsou vše (tedy alespoň většinou).. K tomu se ale dostaneme až za chvíli.

Stejně jako mnoho mých známých i já sbírám peníze. Ano, jsem nadšený numismatik (sběratel mincí), ale pouze těch současných. Moje sbírka se neustále rozrůstá a nyní má hodnotu několika tisíc.
Mnoho lidí říká, že peníze nejsou všechno. No bohužel to říkají hlavně ti, co mají nejnovější telefon, na každé ruce prstýnek, kůži opálenou od solárka a v neposlední řadě značkový hadry. To ale není můj případ (nechodim do solárka a prstýnky mám dva), protože já říkám, že peníze jsou dost (když ne úplně všechno). Bez peněz bych totiž nepsala sem na blog, neseděla na svojí židli, neměla moje superrozšlapaný pantoflíčky, psací stůl obložený zbytečnostma a v neposlední řadě bych nebydlela v našem bytě a nejedla jídlo.
A teď mi řekněte, co je víc než peníze? Přátelství, rodina, láska, zdraví (ne nutně v tomhle pořadí). Ale co z toho byste měli, kdyby jste bydleli pod mostem? Nebudu spekulovat.. v tomto případě se jedná také o váš charakter, ale zkuste se nad tímhle zamyslet.

Taky jsem četla mnoho názorů, že peněz je moc. A kde teda jsou? Myslíte že ta konta, která mají šejkové kdesi v Arabských emirátech nebo Ruští milionáři zadržují tolik peněz? A nebo spořiví důchodci, co si doma šetři na klidný život? Všichni jsou to lidé a ty peníze si vydělali (poctivě nebo nepoctivě - obojí jim dalo dost práce). Navíc, jestli jste si toho nevšimli, tak je ekonomická krize. V poslední době se hodně peněz vyhodilo oknem "jen tak pro nic za nic". Ale to si taky nemyslím..
Častokrát mám pocit, že peníze vyhozené z okna, jsou třeba peníze za volební kapaně. Vždyť mnoho lidí volí tu svou stranu za to, jak se chovají celou dobu a ne proto, že měsíc před volbami rozdávají dobrá lízatka nebo svítící propisky a balónky (přestože má KSČM má nejlepší lízátka, doma je nevolíme). Ale to už jsem někde jinde.

Krátce a jednoduše, můj názor zní: Ano, peníze jsou potřeba. Ne, není jich nadbytek. Ano, jsem skrblík. Ano jsem ráda, že byly vynalezeny peníze jako platidlo. Ne, nechci být křovák. Ne, nemyslím si, že peněz je málo nebo naopak nadbytek - je jich přiměřeně.

A to je konec vážení.
Jsem si jistá, že teď mě vidíte v úplně jiné světle, ale je mi to tak trošku jedno, za svůj názor se nestydím. Vím že podle současné společnosti je tento náhled na věc špatný..
Ale jen směle do mně, teď mě roztrhejte na kousky za to, že jsem taková :D

Linouuu

8. března 2010 v 15:57 | Miwako |  Deviants
Info:
- 24/žena/Francie
- aktuální bydliště: Paříž
- zájmy: kreslení, kino, hudba a čtení stejně jako hodně ostatních lidí, naruto, bleach
- oblíbený hudební žánr: pop/rock


↓↓↓

C.N.Blue - I'm a Loner (Czech Subs)

7. března 2010 v 19:30 | Miwako |  Asian Music
C.N.Blue je jihokorejská skupina hrající indie rock.
V roce 2009 debutovali v Japonsku a na začátku roku 2010 v Koreji.
Písničku I'm a Loner sem dávám ze tří důvodů. Za prvé se to nejvíce podobá věcem, co jsem poslouchlala dřív (čtěte: než jsem začala poslouchat k-pop), za druhé je k téhle písničce udělané MV (protože jinak bych se hodila spíš Now or Never) a konečně za třetí, protože je I'm a loner přeložené do čj ^^.

C.N.Blue - I'm a Loner

Hoj!

KARA - Lupin

1. března 2010 v 20:54 | Miwako |  Asian Music
Březen se nese ve znamení combacků mnoha korejský skupin. Jedna z nich je také dívčí skupina KARA. O jejich písničce Lupin jsem se zmiňovala v předminulém (tý)deníkovém zápise.
Písnička Lupin mi docela dost připomíná Jai ho! od Pussycat Dolls, která se mi docela líbila.
Měla jsem jí oposlouchanou už "dlouho" před tím, než vyšlo MV, takže jsem se na něj i těšila, ale zklamalo mě. Přestože slibovali mnohem lepší choreografii než měl Mister (což byl jejich legendární "Butt Dance"), podle mě jim to nevyšlo (jejich choreo se mi spíš hodí pro nějakou klučičí skupinu, než pro 'křehké' dívky :D). I přes to jsem se těšila na "živé" představení (živé je v uvozovkách, protože fakt nevěřím, že zpívají tak dobře i když tancujou jak šálený :D) protože častokrát jsou živá představení mnohem lepší, než MV. I živé představení mě zklamalo ^^'.
To ale nemění nic na tom, že tenhle song je fakt super a i když už byly překonány v mnoha žebříčkách T-Arou (jejich comback stage byla omg supeer!) a jinými navrátilci, tohle je pro mě jedna z nejlepších únorovo-březnových písniček ^^

Kara - Lupin