Duben 2010

HOT K-POP 2009 ~ special mashup pt. I ~

30. dubna 2010 v 16:43 | Miwako |  Asian Music
Nejprv vám musím říct takovou malou aktualitu.. Volal mi spolužák a já jsem zrovna byla na cestě ke dvěřím.. tak jsem se rychle otočila, zatočila se mi hlava a spadla jsem na postel.. Rozekla jsem si hlavu - mám 3 stehy.. a ustříhli mi vlasy T-T.. a pálí to xD

Teď něco k videu. Jedná se o mashup od DJ Massy (z Brazílie).
Tenhle DJ je známý tím, že dělá mashupy k-pop songů.  
Tohle je zrovna mashup (lol.. to slovo se mi líbí xD) songů, které vyšly v první polovině roku 2009.

HOT K-POP 2009 ~ special mashup pt. I ~

Zrovna tohle je takové klidné a video má tročku horší kvalitu, ale jestli se vám to líbilo, můžete se podívat i na ostatní mashupy (xD)
(seznam songů najdete, když si to video zkouknete a YouTube)

O víkendu tu nejsem, kdyby něco ^^

laichro

26. dubna 2010 v 15:57 | Miwako |  Deviants
laichro
Info:
- žena/ Japonsko
- aktuální bydliště: Tokyo, Japonsko
- zájmy:umělecké výstavy, filmy, karaoke, windowshopping, bjd's (= ball-jointed dolls)


↓↓↓

Spiral: Suiri no Kizuna - Obrázky

25. dubna 2010 v 15:28 | Miwako |  Ostatní
Do rubriky 'Ostatní' budu dávat jen obrázky z některých anime..

Spiral: Suiri no Kizuna dávali na Animaxu a jestli si dobře pamatuju, tak mě to bavilo.. A jestli si dobře pamatuju, tak nemám tušení, jak to zkončilo xD
Každopádně tyhle obrázky jsou dobrý (i když kvalita trochu pokulhává xD) a mám pocit, že jsou z nějakého Art Booku.
Spiral
↓↓↓

Misa Misa

24. dubna 2010 v 16:18 | Miwako |  Death Note
Pokračujeme v naší víkendové jízdě xD

Přestože Misu jako charakter nemám ráda, má styl a těch několik obrázků je fajn ^^'

Misa Misa
↓↓↓

vivianpop12

24. dubna 2010 v 12:29 | Miwako |  Deviants
vivianpop12
Info:
- 17/ žena/ Spojené Státy
- aktuální bydliště: Kalifornie
- oblíbený hudební žánr: akustická-hip hop


↓↓↓

Bleach mix

23. dubna 2010 v 22:20 | Miwako |  Bleach
Spíš než bleach mix bych to měla nazvat obrázky Gina, Orihime, Urahary a pár dalších ^^'
(Btw. přepsala jsem recenzi na Bleach a.. neřekla bych, že vypadá jako moje standartní recenze, ale no budiž xD)

Nemu
(tady↑ to Nemu moc sluší ^^)
↓↓↓

Go Green!

23. dubna 2010 v 18:42 | Miwako |  (Tý)Deník
Go Green
Nazdárek!
Jak jistě všichni víte (a já vím, že to víte :D) včera (22.4) byl Den Země. Nevim, jestli to pro vás něco znamená, ale u nás díky tomu byly dva dny projektové dny (tzn: dva dny bez učení ^^).
První den jsme byli ve škole. Měli jsme na výběr ze 7 činností a měli jsme si vybrat 3 a za to jsme pak dostávali známky. Nakonec jsem šla společně s MH (yeah, iniciály.. asi je začnu používat, je to děsně [khůl] ;) ) na EkoMatematiku (tam jsme dostali jedničku z hvězdičkou :D), pak na Výrobu ručního papíru (což bylo úplně super! xD Chce to mít jen ten "grif" a celé tajemství výroby ručního papíru se dá popsat asi takhle: nejprv si musíte připravit nějakou papírovou břečku -nemám tušení co to bylo- a pak už jen "Kolmo zaject, vytáhnout, okapávat, nahodit na noviny, houbičkou osušávat, zklepnout rám, zabalit do novin".. jo zní to docela složitě, ale je to rychlovka. Za dvojhodinovku jsme udělali 10 papírů xD -to je dost, někteří udělali jen 3-.. A pracovali jsme nejlíp = dostali jsme 1 :D). Nakonec nás čekala Voda (bylo to s naší třídní.... měli jsme zakázáno celou dvojhodinovku pít, dělali jsme šílenej projekt a nakonec jsem si předevšema musela čistit zuby xD -protože jsme počítali, kolik se vypotřebuje litrů vody, když si čistíte zuby a máte u toho puštěnou vodu. A já si doma nenechávám puštěnou vodu, abyste věděli.. Bylo to fakt blbý..- A nakonec jsme dostali 2! Tak to mě teda fakt vytočila xD).
Doma jsem se pak pokoušela rozebrat hlavolam, který mám už dlouho a vůbec mi nešel rozebrat. A nakonec jsem ho rozebrala! ... Ale teď mi nejde složit T-T ^^'

Druhý den (dneska) jsme jeli nejdřív na exkurzi na vodní nádrž Horka. U nás v Chebu bylo ráno děsně teplo, tak jsem si vzala jen takovou lehkou bundičku.. Dojeli jsme k vodní nádrži Horka, co se nachází na konci světa a byla tam zima! xD Tam byla tak ukrutná zima, že jsem málem umrzla xD.. A tak se ze čtyřiceti jednotlivců, kterými obvykle jsme, stalo několik skupinek, kde jsme na sebe byli nalepení a snažili si předávat si tělesné teplo xD.
Pak jsme jeli do CHEVAKu, což je čistírna vod.. Nevím, jestli někdo z vás byl v čistírně odpadních vod, ale tohle bylo fakt moc.. Tam to tak děsně smrdělo xD...Ale jinak dobrý, i když už se asi nikdy nebudu moci na vodu podívat tak, jako jsem se na ní koukala předtím xD..Celý tenhle výlet jsem strávila s MV (což byla kdysi dávno moje nej. kamarádka, ale pak jsme se spolu přestaly úplně bavit) a MV (což býval můj nejlepší kámoš.. lol.. mají stejné iniciály a stejný osud xD).. Tihle mí společníci mě tedy překvapili, ale byla to zábava.. Jako za starých časů.. A nakonec mě (oba)MV pozvali na pivo.. Ale nešla jsem, nechtělo se mi ^^'.

Sečteno podtrženo, tohle bylo prostě fajn. A já ještě prožiju Den Země jednou, protože děláme projektový den na prvním stupni ^^ 

Jinak co se týče blogu, plánuji být tenhle víkend aktivní.. Kromě přednastavování článků z DeviantArtu (což dělám vlastně každý víkend) sem dám i pár gallery článků z normálních anime... Ale ještě to nevím jistě. Mám rozepsáno několik recenzí (na kterých jsem už asi měsíc nepokročila), taky musim udělat projekt na fyziku a do toho všeho čtu a sleduju One Piece (u kterýho vydržim sedět klidně i celý den ^^')..

Doufám, že jsem vás neunudila k smrti.
Tenhle článek je nakonec mnohem delší, než jsem plánovala.
Tak Báj Báj! :D
EDIT 18:50
Všimli jste si, jak se moje vykecávací články pořád prodlužují a prodlužují? Je to kapku děsivé xD..
EDIT19:20
Víte, co nechápu? Jakto, že je recenze na GwtB už dlouho jeden z nejčtenějších článků a blogu a je tam jen 6 komentářů, z čehož jsou asi jen 2 k tématu?..
EDIT 19:23
Slibuju, že už nebudu editovat.. je to divné xD...
LOL

Warriors III.

22. dubna 2010 v 17:16 | Miwako |  Anime Pictures
Nejsou nic moc, abych pravdu řekla ^^''
↓↓↓

Etoli

20. dubna 2010 v 14:01 | Miwako |  Deviants
Etoli
Info:
- 24/ žena/ Spojené Státy
- aktuální bydliště: New Harwest
- zájmy: jídlo. . . a umění
- oblíbený hudební žánr: Folk, Acoustic, Rock


↓↓↓

AquaSixio

18. dubna 2010 v 13:21 | Miwako |  Deviants
AquaSixio
Info:
- 24/ muž/ Francie
- aktuální bydliště: Marseille(Jižní Francie)
- oblíbený hudební žánr: Rock


↓↓↓

Jak vycvičit draka

17. dubna 2010 v 23:56 | Miwako |  (Tý)Deník
..
~aneb když jsem šla poprvé sama do kina
(článek plný spoilerů - jak jinak, že? :D)
Abyste pochopili "hloubku" této příhody, začnu od začátku. Už pěkných pár týdnů slýchávám na DA hlášky umělců typu: "Ten film je super!", nebo "Šel jsem na ten film s rodinou a je to báječný" a podobně.. Zprvu jsem si říkala, že mě to nechá totálně v klidu, ale pak (v pátek) jsem se nechala strhnout (poslední dobou jsem tak trochu labilní, však víte) a podívala se na stránky našeho kina a..! Svatá prostoto! Dávají to už tenhle víkend! Následovalo obvolávání všech (10) mých kamarádů a nakonec zjištění že nikdo z nich nemůže (skoro všechny skolila nemoc).
To mě totálně naštvalo a málem mě to i odradilo, ale já už dlouho přemýšlela nad tím, že bych chodila do kina sama (protože jsem ten typ člověka, co musí vidět ty dobrý filmy v kině, protože doma mě to neba). Nakonec jsem opravdu šla sama.

 A....! Bylo to totálně super, žúžo, fajn, úža xD! Ale nejprv o těch stinných stránkách.
  • Bylo to ve 3D. Což nevim jestli je to špatně, ale naše kino není zrovna žádnej IMAX a tak to podle toho taky vypadalo. Navíc já do kina chodim, protože moje TV není zrovna žádnej drak (jakože je skoro černobílá), takže si barvy doma 100% nevychutnám a 3D mě o ty barvičky sprostě obralo (yeah, má to sice sexy přítmí, ale já radši pořádný barvy než něco, co jako-by vystupuje z plátna).
  • Celé kino plné dětí. A teď nemyslím, to že je nemám ráda. Prostě... Víte, já jsem zvyklá, že v kině je jen tak 10 lidí (naposledy, když jsem byla v kině jsme tam byli 4 xD) a tak je pro mě tak trochu utrpení, když je tam moc lidí. Navíc mám pocit, že si všichni objednali bezednej pytel brambůrků, protože to tam celej film šustilo. Taky nemam ráda, když někdo uprostřed filmu sděluje své dojmy. Tim spíš když je to malé dítě, které slyšíte přes půl sálu. A aby toho nebylo málo, asi 4x za film šel někdo z mojí řady na wc... :D
A teď už jen o těch hezkých věcech....
  • Animace. Jo, možná to bylo díky tomu 3D, ale stejně, bylo to boží... ^^
  • Soundtrack. To byla naprostá pastva pro uši. (ještě jsem si ho nestáhla, ale už se na to chystám)
  • Příběh. Jo, i když to byla pohádka pro děti, líbilo se mi to víc než modrej avatar. Je to taky čistý fantasy o dracích. Nic jinýho. A to je na tom to hezký. Bylo tam víc než dost okamžiků, u kterých jsem měla sto chutí říct prostě jen WOW! A přestože jsem čekala bůh ví co, takovej konec mě rozhodně nenapadl. (Spoiler! - neprůsvitnej text - jsem to vždycky chtěla vyzkoušet xD)Navíc mě potěšilo, že po tom úžasným souboji na konci nevyváznul jen se škrábancem, ale s utrženou nohou - i když mi ho pak bylo líto. Rozhodně mě ale potěšilo, že to nekončí jako všechny animáky (chápejte happyend se vším všudy to nebyl. Někdo musí naučit ty malý parchanty, že hrdina neodchází z bitevního pole jen se škrábancem) (Konec :D)
  • Bezzubka/Toothless - tenhle dráček byl totálně boží xD. Takovýho chci domů (ačkoliv jsem přečetla/viděla mnoho knih/filmů o dracích tenhle je nejlepší). A připomněl mi mojí kočku (co jsem kdysi mívávala). Do teď nevim, jestli je to kluk nebo holka :) 
  • Škyťák/Hiccup - *fangirl mode on* :D... Byl mi sympatický. Tak trochu mi připomněl Artuše ze Shreka Třetího..
Takhle bych mohla vyšilovat až do rána, ale myslím, že to bude stačit. Nakonec sem dám ještě trailer. Věříte, že tohle je snad první film, u kterýho jsem nezkoukla všechny trailery a tak podobně před tím, než jsem na něj šla? Víte, já se vždycky na ten film připravim (protože se tak děsně těšim) a pak už z toho nemam takovou radost ^^'.

1:16-1:50 - Skvělá scéna. Bezzubka je k sežrání xD
2:22 - xD
Škyťák má v češtině příjemnější hlas.. teda podle mě :)

A závěr? Jestli máte možnost, tak jděte na ten film!

trenchmaker

16. dubna 2010 v 12:49 | Miwako |  Deviants
trenchmaker
Info:
- 27/ žena/ Německo
- aktuální bydliště: Berlín
- zájmy: pracování pro Tokyoppop Germany, WHO, čtení, hudba *hodně hudby*, Kiki, spaní


↓↓↓

Čarodějky

14. dubna 2010 v 18:38 | Miwako |  Anime Pictures
Nemám čas ani náladu dělat článek s galerií z DA, takže dneska jen normální gallery článek..
↓↓↓

Sklenice trpělivosti, odvahy, přetvařování a hrdinskosti přetekla..

13. dubna 2010 v 18:11 | Miwako |  (Tý)Deník
-
~aneb článek o škole a dalších věcech, co mě trápí..
Nikdy si nepamatuju, že bych v "moderní historii" blogu (v době, co jsem aktivní, někdo blog čte atd.) psala takový článek. No vždycky musí být něco poprvé a.. tohle asi bude drsné. Ještě nevim, co napíšu doopravdy, předpokládám, že to budu psát dlouho a budu to párkrát přepisovat a tak, ale jednou jsem se rozhodla, že to napíšu a tak se i stane!

Myslím, že by bylo vhodné začít hned od začátku celého tohohle kusu života. Zrekapitulovat si tenhle školní rok a věci, co se staly, stávají a jejich následky bude dobré jak pro mě, tak pro vás (jestli to chcete pochopit), protože myslím, že nic z toho jsem sem nepsala a ani jsem to tak nějak neplánovala, prostě jsem se s váma nechtěla o to dělit (?).
Zbytek pod perexem.. Nejsem si jistá, jestli jsem na tehle článek pyšná...

dark-spider

12. dubna 2010 v 16:06 | Miwako |  Deviants
dark-spider
Info:
- 29/ žena/ Španělsko
- oblíbený film: Ringu, Labyrinth, Nightmare before christmas
- oblíbený hudební žánr: celtic-gothic, rock a pop


↓↓↓

Kdybych byla Kotel, byla bych...

11. dubna 2010 v 20:40 | Miwako |  About Me
?!?!
Jak jistě všichni dobře víte, nuda je prevít největší velikosti. No a protože jsem se včera v noci nudila, našla jsem tenhle řetězák.
Vždycky, když čtu nějaký řetězák, tak si na něj odpovídám v hlavě a když jsem četla tenhle, všechny moje odpovědi měly něco společného s jídlem.. (prostě jsem měla hlad, no.. Takže teď jsem po jídle a nudím se, takže jse re rozhodla, že to sem dám teď.
Odpovídat budu tak, jak mě napadne (žádný dlouhý přemýšlení xD). Do závorek budu psát dodatky, co mě napadnou ^^
Takže jdeme na to!
Kdybych byla...

...Magií byla bych šedá magie (kombinace bílé a černé)
...Elementem byla bych Země (ale chtěla bych být led :3)
...Ročním obdobím byla bych Podzim (ale zima mnohem lepší :D)
...Magickou bytostí byla bych víla (a nebo čaroděj)
...Magickým zvířetem byla bych had (protože pořát leží xD)
...Barvou byla bych modrou (modrá je dobrá ^^)
...Stromem byla bych Modřín
...Songem byla bych Circus od MC Monga (protože ho teď poslouchám, a protože to je úplně boží písnička.. někdy jí sem postnu ;))
...Místem byla bych domov
...Člověkem byla bych sama sebou (a nebo taky krásná, bohatá, oblíbená, nejlepší xD)
...Hudebním nástrojem byla bych harfa (?)
...Potřebou člověka byla bych HLAAAD!!! (*mwahaha!*)
...Citem člověka byla bych jednostranná láska
...Smysl byla bych zrak
...Jedním ze sedmi smrtelných hříchů byla bych lakota (nebo lenost)
...Ochucovadlem byla bych sůůl
...Odpověď byla bych "HUH?!"
...Částí těla byla bych mozek
...Částí dne byla bych večer
...Částí noci byla bych prostě noc xD
...Měsícem byla bych prosinec (Vánocéé!)
...Lunou byla bych dorůstajícím měsícem
...Hračkou byla bych bárbína (ne, protože tak vypadám, ale byla to moje nejoblíbenější xD)
...Aroma byla bych vanilka
...Ovocem byla bych jablko..prostě jablko
...Zeleninou byla bych nakládaná okurka(áh.. dala bych si)
...Cenným kovem byla bych bílé zlato
...Domem byla bych velkým, starým, útulným
...Památkou byla bych Velká Čínská zeď  (když už, tak pořádně! xD)
...Druhem látky byla bych bavlněná
...Zvířetem byla bych kočkou
...Pomocí člověku byla bych přítel (prostě kámoš :) )
...Věcí na operačním sále byla bych operační stůl
...Znamení byla bych špatné znamení xD
...Květinou byla bych sedmikráskou
...Vyjádřením lásky byla bych dopis
...Lidským koncem byla bych smrt ve spánku
...Katastrofou byla bych zemětřesením
...Záporným lidským citem byla bych nenávist

A nakonec odpověď na otázku v titulku:
Kdybych byla Kotel, byla bych... funkční a supervýhřevná (to jakože hodně hřeje) :D
A co byste byli vy?

Scummy

10. dubna 2010 v 15:07 | Miwako |  Deviants
Scummy
Info:
- 22/žena/Kanada
- aktuální bydliště: Calgary, Kanada
- zájmy: Umění, Fotografování, Hudba
- oblíbená hudební skupina nebo hudebník: The Shins, Cold War Kids, Spoon, Death Cab for Cutie, Modest Mouse, Beck, Tom Waits


↓↓↓

lian-blackdream

8. dubna 2010 v 15:27 | Miwako |  Deviants
lian-blackdream
Info:
- žena/ Čínská Lidová Republika
- aktuální bydliště: PR Čína
- oblíbený hudební žánr: rock


↓↓↓

auroreblackcat

6. dubna 2010 v 16:09 | Miwako |  Deviants
auroreblackcat

Info:
- Francie↓↓↓

CATLQE

4. dubna 2010 v 15:39 | Miwako |  Deviants
CATLQE
Info:
- žena/ Lidová Republika Čína
- aktuální bydliště: Čína
- zájmy: Umění,Kožešiny (?)


↓↓↓

Spring is coming!

2. dubna 2010 v 13:20 | Miwako |  About Blog
^^
Tramtaradáááá!
Je tu něco, v co nikdo z vás (včetně mě) nedoufal!
Po nekonečných dvou měsících je tu nový dess  ^^. Je sice pravda, že jsem již plánovala udělat nový, ale rozhodně ne z tohohle obrázku :D
Každopádně pochází z mého "nového" zdroje (znám ho sice o něco kratší dobu, než DA, ale nikdy jsem si ho pořádně neprohlídla xD) a jeho autorem je Yusorate.
Dess se mi docela líbí a navíc jsem ho měla rychle hotový. Na můj vkus je to sice trochu moc širký, ale už s tím nic nenadělám .)

↓Náhled↓
Náhled
Btw: Dneska jsem byla ve škole (máme prázdniny). LOL, to byla ale reglace :D

Bože! Já jsem dneska tak Happy!
xD

The Harrasment of Kyon

1. dubna 2010 v 20:23 | Miwako |  AMV
Hey, hey! Víte, co je dneska za den? Apríl přece! Den ftípků a blbých hlášek.
Původně jsem vás chtěla něčím napálit, ale nakonec jsem to vzdala (články s tím, že blog končí jsou už pasé). Nemám tak velkou fantazii, abych vymyslela něco natolik vtipnýho/šokujícího, jako například DeviantArt, kde se změnily všechny profilové ikonky na ikonky s nápisy Team Edward, Team Jacob, Team GaGa a Team Seeker (díky bohu jsem vyfasovala zrovna Edwarda, což je jediná přípustná volba z těch všech xD).
Tak jsem se rozhodla, že sem dám alespoň něco, nad čím se zasmějete. Jedná se o AMV na Suzumiyu Haruhi. A písnička je Girlfriend od Avril... Teď si určitě říkáte "No a co? Takových AMVs je milión!". Ale tohle je vyjímečný.. Fakt vtipný :D

The Harassment of Kyon
Anime: The Melancholy of Haruhi Suzumiya
Song: Girlfriend od Avril Lavigne

Aprýl !
*MWAHAHAHA!*