Červenec 2010

aiki-ame

30. července 2010 v 12:37 | Miwako |  Deviants
aiki-ame
Info:
- 17/žena/ Nový Zéland
- zájmy: kreslení mangy, čtení mangy, zírání na mangu, přemýšlení o manze...(seznam pokračuje dál a dál)
- oblíbený hudební žánr: anime hudba


↓↓↓

SLÁVA! Konec výletu

29. července 2010 v 18:49 | Miwako |  (Tý)Deník
banzai!
Ano, ano, je to tady.. Tábor KONEČNĚ skončil...
A jaké to bylo? Jeden z vedoucích to popsal asi následovně: "Chaos, bezvládí a naprostá anarchie." a já s ním opravdu souhlasím. Jídlo, co uvařili, se fakt nedalo jíst. Celotáborová hra stála za nic. Celý vnitřní řád byl veeeelllmi matoucí. Nebojím se říct, že to byl můj naprosto nejhorší tábor.. Ale abych tomu zas tak moc nekřivdila, musím říct, že jsem potkala několik zajímavých lidí. A to se vyplatí ;). Také jsem začala pít kafe. Ne moc aktivně, ale nějak mi zachutnalo :D. Jo a taky jsem objevila dalšího ze svých spolužáků (i když z našeho prvního setkání jsem ještě teď zmatená :D). Navíc jsem zjistila, že jméno Dominik je velmi oblíbené.. A já nechápu proč, mě se totiž skoro nelíbí. Nechci se teď dotknout žádného Dominika nebo Dominiky, ale prostě tomu tak je.
Na táboře jsem taky dočetla knížku Hunger Games a musím říct, že je ještě mnohem víc super, než jsem si myslela.. Řadím ji ve svém žebříčku oblíbenosti na první místo ^^.

Další super věc je, že se počítač vrátil z opravny a...! Nic mu nebylo.... V tom případě je problém někde doma. A věřte mi, já ho objevím *Bwahahaha*.

Co se týče blogu, tak předpokládám, že žádná extra aktivita nebude. Sice mám celý následující měsíc volno, ale bůh ví, jak to se mnou bude xD. Možná vytvořím nový dess, ale ještě není nic jisté :)
Čau Čau!


Shinku

28. července 2010 v 15:50 | Miwako |  Rozen Maiden - Obrázky
1
↓↓↓

Souseiseki

26. července 2010 v 14:23 | Miwako |  Rozen Maiden - Obrázky
Souseiseki je moje oblíbená postava ^^
1
↓↓↓

Miss A - Bad Girl, Good Girl

25. července 2010 v 17:14 | Miwako |  Asian Music
(A do třetice všeho dobrého, yey!)

V Jižní Koreji se objevuje nová k-pop-ová skupina skoro každý měsíc. Jenže.. ne všechny jejich debutové písničky (a tak vůbec všechno) nejsou tak super (neříkám, že se mi nelíbí, jsou většinou chytlavé a v hlavě mi hrají pořát, ale prostě to není nic, co byste nazvali písní roku). Proto, když se najde nějaká opravdu dobrá písnička od debutující skupiny, je to zázrak :D (jop, trochu přeháním).
Každopádně skupina miss A, která debutovala na začátku měsíce (nebo tak nějak), mě ohromila. Písnička se mi moc líbí a videoklip je takový.. řekněme že na k-pop trochu jednoduchý xD (žádné blikací pozadí? no wow! :) ) - a to se mi líbí ;)

miss A - Bad Girl, Good Girl

Btw: Nejmladší členka miss A - Suzy- je stejného věku, jako já.. Nedokážu si představit sebe, jak tam křepčím na jevišti :D
Tak já končím, Oi!

Suiseiseki

24. července 2010 v 14:37 | Miwako |  Rozen Maiden - Obrázky
1
↓↓↓

Kelly Rowland - Commander ft. David Guetta

23. července 2010 v 14:01 | Miwako |  Music
Pokračujeme v sérii tří písniček, které za poslední dobu stojí za něco :D

Nejžádanější DJ světa zase odvedl skvělou práci. A co se týče Kelly Rowland, tak nevím, co bych řekla. Je docela fajn, její písničky se mi líbí, ale tahle se mi líbila tak moc, že jsem si jí dokonce i stáhla ^^...
Ale zase tu je něco, co se mi nelíbí.. A hádejte co. No ano, zase je to videoklip. Když poslouchám písničku, tak sice neprahnu po nějakém vizuálním podkladu a tohle je naprosto odstrašující :D.
No fakt, prostě když jsem to viděla poprvé, tak se mi to prostě nelíbilo, ale když jsem to slyšela v rádiu, hned jsem z toho měla jiný pocit..

Kelly Rowland - Commander ft. David Guetta

Tak to ale nakonec nebylo tak strašné, ne? :D

Kanaria

22. července 2010 v 16:36 | Miwako |  Rozen Maiden - Obrázky
1
↓↓↓

Suigintou

20. července 2010 v 10:56 | Miwako |  Rozen Maiden - Obrázky
Ačkoliv je Suigintou hlavní záporák a p odle charakteru není moc příjemná, má snad nejhezčí fan-arty ze všech :)
1
↓↓↓

Rozen Maiden OST - Opening a Ending

18. července 2010 v 10:58 | Miwako
Vzhledem k tomu, že samotný soundtrack s různými melodiemi je docela obsáhlý, rozhodla jsem se, že to rozdělím na dva články (u každé série). Jeden bude o samotném OP a ED a druhý se bude věnovat ostatním skladbám.

Opening

Název: Kinjirareta Asobi (Zakázaná hra)
Skupina: ALI PROJECT

Ending
Název: Toumei Shelter (Průhledný kryt)
Zpěvačka: Haruka Shimotsuki

Můj názor: Podle mě se písničky od skupiny ALI PROJECT velmi hodí k anime Rozen Maiden. Už jen ze samého openingu prostě poznáte, že vás čeká něco zajímavého a s nádechem tajemna.
To samé platí o endingu.
Takže nakonec dáme hodnocení: 5/5
(Vzhledem k tomu, že budu psát něco jako info na OST k Rozen Maiden ještě asi 4x, tak se nechci moc opakovat. Jestli chcete nějaký lepší a hlubší rozbor mých pocitů, počkejte si na další články. Je totiž hrozně těžké několikrát vymyslet nějaký normální popis, když na celou sérii máte (co se týče OST) ucelený názor a myslíte si, že "je to jako fakt,uplně supeer" :D)

(Kdyby videa náhodou nešla, tak mi to napište, ať to můžu opravit)

Enrique Iglesias ft. Pitbull - I like It

17. července 2010 v 17:00 | Miwako |  Music
Poslední dobou vycházejí samé divné písničky.. Už ani k-pop mě neuspokojuje tak jako předtím.. (ne, jim to za vinu nedávám.. asi je to tím vedrem, že se mi nic nelíbí :D)
A s videoklipy je to taky bída.. No každopádně, teď jsem po dlouhé době objevila tři písničky, které se mi líbí. A co je ještě víc divnější, dvě z nich nejsou k-pop.
Nejprve jsem myslela, že je sem dám obě (anglické) najednou, ale bude to lepší samostatně, proto si ty další dvě poslechnete až za pár dní xD

Já nejsem zrovna velkej fanoušek Enriqueho, ale tahle písnička se mu vydařila. Takhle nějak si představuju letní hit :)
To ale ještě nutně neznamená, že videoklip je taky tak super.. Sice není špatný, ale stejně se mi nelíbí :D

Enrique Iglesias ft. Pitbull - I like It


Jenom trapáci v noci spí x)

14. července 2010 v 15:14 | Miwako |  (Tý)Deník
Luffy
Oi, kamarádíčkové!
Zejtra odjíždím na tábor, takže tady nebudu, ale to pro vás stejně nic neznamená, protože poslední dobou nekomentuju ani když jsem doma ^^'.
O svou pravidelnou dávku emocí ale stejně nepřijdete, protože jsem přednastavila pár obrázkových článků. Jak jistě víte, tenhle měsíc jsem prohlásila za měsíc Rozen Maiden. Ne, nebojte se, neplánuji dělat tématické měsíce, ale vzhledem k tomu, že mám v PC hodně obrázků zrovna na RM, tak jsem je sem rovnou dala.
Zatímco budu pryč, pojede můj počítač na nějakou dobu do nemocnice (do opravny), a tam možná podstoupí operaci a pak bude zdravý jako rys a budu sem moci zase přidávat články s Deviants (už se mi po nich docela stýská :D).

Jestli vás zajímá (já vím, že vás to nezajímá), co jsem dělala za první čtvrtinu prázdnin (no jo! Už máme za sebou jednu čtvrtinu), tak vězte, že to nebylo nic moc. Nejdřív bylo v Chebu Fijo (Velký festival mládežnických dechových orchestrů). Moc se mi to líbilo, závěrečné vystoupení na Lokomotivě (stadion) bylo fakt super a ohňostroj byl krásnej. Co se týče orchestrů tak tentokrát se mi asi nejvíc líbil orchestr z Polska (námořnické kostýmy a hodně bubeníků, YEY!) a čestné druhé místo mají Němci (ti byli v národních krojích, ale každej měl jinej, takže vypadali, jako by je tam vítr nafoukal, ale byli tam takoví hezcí kluci, tak proto :D), pak jsem byla týden u babičky (kde se jako tradičně sešla celá rodina) a nakonec jsem strávila pár dní konečně v klidu doma. Takže jsem četla knížky a sledovala dorama.. Taky jsem si dneska po dlouhý době epilovala nohy.. Sakra to byla bolest T-T .. Je to fakt utrpení, na takový přístroje bych si měla dávat v budoucnosti pozor :D

Konečně mi taky přišla knížka Hunger games - Aréna smrti. Je táák super, ale mám zakázáno jí číst (protože jí mám na tábor), ale stejně už mám za sebou 5 kapitol hehe..^^'. Musela jsem si jí pracně objednávat přes knihkupectví, protože se mi nechtělo to objednávat přes net, ale knížka přišla trochu poničená (nemám ráda poničený knížky *grrr*), ale co se dá dělat, tady jde o obsah, ne? :D

Co se týče nadpisu, je to hláška mojí kámošky. Tuhle jsem si totiž na FB stěžovala, že nestíhám ani spát, na což ona odpověděla to, co je v nadpisu. No a teď jsem na tom podobně. Jsem sice unavená ale to vedro mi prostě nedá spát (a to doslova :D). A taky se mi strašně líbí ten avatar Luffyho xD.. Musim najít víc takových ^3^

Jo, a taky mám nové eSBé a to je Naomi :-), takže jí všichni zatleskejte xD. Už je to dlouho, co jsem naposledy měla nějaké SB..
No nic, asi už budu končit.
Jdu ještě přednastavit pár článků s písničkama (to mě teď napadlo, dobrý ne? .:D)
a pak si musim ještě narvat pár písniček do mp3.
Arrivederci! :D

EDIT: 16:29
Podle počítadla na BlueBoardu tento blog překonal hranici 11 111 přístupů (to číslo se mi líbí, tak proto ho sem píšu :D) YEY!

Rozen Maiden - Wallpapers I.

12. července 2010 v 15:53 | Miwako |  Rozen Maiden - Obrázky
"Udělejme z července měsíc Rozen Maiden!"
Yep, zcela sobecky jsem se rozhodla, že tento měsíc budu přidávat různé věci z RM. Mám proto několik důvodů, ale nechce se mi je vypisovat :D (to nás čeká v jiném článku). Rozhodně se ale nemusíte bát, další takové tématické měsíce neplánuji ^^

Co se týče těhle obrázků, jsou to wallpapery, které najdete kdekoliv, takže jestli nejste spokojeni s jejich velikostí, navštivte třebas photobucket.com
Suigintou
↓↓↓

Demons

11. července 2010 v 21:20 | Miwako |  Anime Pictures
Z některých těhle obrázků jsem plánovala udělat dess, ale hádejte co? No ano, nepovedlo se (vlastně jsem to vzdala ještě předtím, než jsem s tím začala) :D
2
↓↓↓

Krutomluv

5. července 2010 v 18:03 | Miwako |  Na téma..
!
~aneb zase mi to nedalo a píšu článek na T.T.
Vážně jsem váhala, jestli na tohle téma něco napsat. Ti, co napsali, že "Jako, fagt jakože nevý, gdo to ten/ta/to je" dostali docela na zadek od těch znalých. Ti, co napsali že tedy ví, kdo ten Krutomluv je, ale napsali to krátce a stručně, z tohoto klání nedopadli o nic lépe, než ti neznalí. Ale už se objevují i ti, kteří ví a kteří píší články, které by se daly označit za dobré . A já doufám, že tedy nebudu v těch prvních dvou kategoriích.
Ještě než ale začnu s psaním na toto téma, dovolte mi, abych vyjevila své zděšení nad tím, že tolik lidí neví, kdo je vlastně pan Krutomluv. I já to vím a to nebloguju zas tak dlouho.. Kam ti uživatelé blog.cz spějí?..

Ti, co neví, kdo Krutomluv je/byl přidávám tyhle dva odkazy: lisejuv.blog.cz a krutomluv.blog.cz.

Takže, teď už všichni víme, kdo je vlastně Krutomluv. Záměrně nepíši jeho bývalé povolání a ani jeho současné, protože rozhodně nevím, co teď dělá. Myje si teď nohy? Dívá se na televizi? Pracuje? Užívá si se svou rodinou na dovolené na nějakých neznámých ostrovech? Směje se celému světu? A nebo snad prožívá další 'normální' den? Nevím.
Tohle téma týdne je opravdu oříšek... Zřejmě se očekávalo, že lidé napíšou své názory na Krutomluva, ale najednou je to těžké napsat něco normálního.

Co se týče jeho práce na blog.cz, měl opravdu zástupy fanoušků i anti-fanoušků. Ti druzí po něm házeli šlupky od banánů a shnilou zeleninu, zatímco ti první se Mistrovi Krutomluvovi klaněli nad jeho vtipem, sarkasmem i dalšími jeho kvalitami.
Já osobně jsem patřila mezi jeho fanoušky. Návštěvy jeho blogu byly zajímavé a po přečtení asi každého článku jsem měla na rtech úsměv. Podle mě je docela škoda, že opustil oba své blogy, ale asi je něco pravdy na tom, když se říká, že odejít se má v tom nejlepším.

A i když se Krutomluv tvářil jako cool držka s kameným srdcem, co smaže jakýkoliv blog a neskloní se před žádnou jinou světovou autoritou (snad kromě nějakých rodinných příslušníků), pevně věřím, že všechny ty "kruté, nefér a drsné" věci, které těm "nevinným" provedl, dělal jen pro jejich/naše dobro.

Děkuji za pozornost a pevně doufám,
že mě svými komentáři nezkopete do kuličky.