Krutomluv

5. července 2010 v 18:03 | Miwako |  Na téma..
!
~aneb zase mi to nedalo a píšu článek na T.T.
Vážně jsem váhala, jestli na tohle téma něco napsat. Ti, co napsali, že "Jako, fagt jakože nevý, gdo to ten/ta/to je" dostali docela na zadek od těch znalých. Ti, co napsali že tedy ví, kdo ten Krutomluv je, ale napsali to krátce a stručně, z tohoto klání nedopadli o nic lépe, než ti neznalí. Ale už se objevují i ti, kteří ví a kteří píší články, které by se daly označit za dobré . A já doufám, že tedy nebudu v těch prvních dvou kategoriích.
Ještě než ale začnu s psaním na toto téma, dovolte mi, abych vyjevila své zděšení nad tím, že tolik lidí neví, kdo je vlastně pan Krutomluv. I já to vím a to nebloguju zas tak dlouho.. Kam ti uživatelé blog.cz spějí?..

Ti, co neví, kdo Krutomluv je/byl přidávám tyhle dva odkazy: lisejuv.blog.cz a krutomluv.blog.cz.

Takže, teď už všichni víme, kdo je vlastně Krutomluv. Záměrně nepíši jeho bývalé povolání a ani jeho současné, protože rozhodně nevím, co teď dělá. Myje si teď nohy? Dívá se na televizi? Pracuje? Užívá si se svou rodinou na dovolené na nějakých neznámých ostrovech? Směje se celému světu? A nebo snad prožívá další 'normální' den? Nevím.
Tohle téma týdne je opravdu oříšek... Zřejmě se očekávalo, že lidé napíšou své názory na Krutomluva, ale najednou je to těžké napsat něco normálního.

Co se týče jeho práce na blog.cz, měl opravdu zástupy fanoušků i anti-fanoušků. Ti druzí po něm házeli šlupky od banánů a shnilou zeleninu, zatímco ti první se Mistrovi Krutomluvovi klaněli nad jeho vtipem, sarkasmem i dalšími jeho kvalitami.
Já osobně jsem patřila mezi jeho fanoušky. Návštěvy jeho blogu byly zajímavé a po přečtení asi každého článku jsem měla na rtech úsměv. Podle mě je docela škoda, že opustil oba své blogy, ale asi je něco pravdy na tom, když se říká, že odejít se má v tom nejlepším.

A i když se Krutomluv tvářil jako cool držka s kameným srdcem, co smaže jakýkoliv blog a neskloní se před žádnou jinou světovou autoritou (snad kromě nějakých rodinných příslušníků), pevně věřím, že všechny ty "kruté, nefér a drsné" věci, které těm "nevinným" provedl, dělal jen pro jejich/naše dobro.

Děkuji za pozornost a pevně doufám,
že mě svými komentáři nezkopete do kuličky.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Zdebra Zdebra | Web | 5. července 2010 v 18:16 | Reagovat

Jo, taky mě překvapilo, kolik lidí neví, kdo je Krutomluv. By se měli stydět to ještě psát.
Taky jsem patřila mezi jeho fanoušky.
Ten poslední odstavec je výstižnej. :)

2 Nini Nini | Web | 5. července 2010 v 23:06 | Reagovat

Ne do kostičky:-)

3 Ayame-chan Ayame-chan | Web | 6. července 2010 v 15:59 | Reagovat

Kdyz senadtim zamyslim... Kopirovala jsem hodne -_-" napr i tohoto smajlika... Ani jednoho z nichneznam, nevedla jsem, nemela jsem ani tuseni ze neco takoveho existuje. Ja uz se mu klanim ted,jen me mrzi ze odesel :[ Ale myslim ze tu mezi nami porad je a zrovna [mozna] siprohlizi a kontroluje blogy :D Myje si teď nohy? Dívá se na televizi? Pracuje? Užívá si se svou rodinou na dovolené na nějakých neznámých ostrovech? Směje se celému světu? A nebo snad prožívá další 'normální' den?  Loool :DDDD

4 Yominis Yominis | Web | 12. července 2010 v 11:32 | Reagovat

Krutomluv byl super, je škoda, že už je pryč. Občas, když si prohlížím některé blogy, zoufale si přeju, aby se vrátil... :-D
Obzvlášť, když jsem četla některé články na tohle téma týdne. Některé názory, "co" to vlastně ten Krutomluv je, byly fakt vtipné... :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama