Září 2010

Moro9

30. září 2010 v 15:21 | Miwako |  Deviants
moro9
Info:
- žena/ Kanada
- aktuální bydliště: Vancouver
- oblíbená hudební skupina: 2NE1, Big Bang..atd


↓↓↓

yumedust

28. září 2010 v 15:36 | Miwako |  Deviants
yumedust
Info:
- žena/ Kanada
- aktuální bydliště: Montreal
- zájmy: kreslení, čtení, pohádky mýty & folklór, videohry, hudba, zabíjení zombie, šperky
- oblíbená hudební skupina nebo hudebník: Ingrid Michaelson, OK Go, Nightwish, Muse, Feist, Billy Talent, Coheed & Cambria, The Decemberis


↓↓↓

SnowSkadi

26. září 2010 v 15:19 | Miwako |  Deviants
SnowSkadi
Info:
- Rusko
- aktuální bydliště: SPb (Petrohrad)


↓↓↓

Print Screen Řetězák

25. září 2010 v 23:44 | Miwako |  About Me
Všichni víme, že jsem strašně líné a unuděné prasátko, co rádo vyplňuje řetězáky.. A tak jsem si řekla, že se zase někomu vloupu na blog a nějaký/é řetězáky si vyplním.. Při té příležitosti jsem narazila na tenhle řetězák, který mě velmi zaujal. Tak teda začněme :D

1) Přestaň dělat to, co děláš, ať je to cokoliv!

ZMÁČKNI PRINT SCREEN!


(chcete-li vidět plnou velikost obrázku, tak na něj klikněte ^^)

2. Zescreenuj svojí aktuální plochu


3. Print Screen Photoshopu PhotoFiltru
4. Vyscreenuj svůj hudební přehrávač5. Vyber jednu složku, otevři jí a... vyscreenuj ji!Hehe.. tohle mě fakt bavilo ^^

BlackNeko

25. září 2010 v 18:37 | Miwako |  About Blog
KuroNeko
Jak už jste si možná mohli všimnout, objevil se tu konečně nový dess..
Původně jsem ho sem nechtěla ani dávat, protože neko girls vlastně ani nemám ráda, ale nakonec jsem včera nějak začala být akční a začala tenhle dess předělávat. Původně totiž vypadal (trochu) jinak a byl vytvořený pro Miharu, která také ten obrázek našla.. No evidentně se jí dess moc nelíbil ^^' a nakonec ho nepoužila.. A já, jelikož jsem líný člověk a přišlo mi líto ho nevyužít, když vypadá docela dobře, jsem se dala do předělávání.. Vlastně jsem si myslela, že to bude fakt jednoduchý ho předělat (počáteční plán byl, že udělám jenom menu a zbytek nechám téměř nepozměněné.. Nakonec mi to dalo možná víc práce než obvykle, ale jsem na to docela hrdá.
Tenhle design se totiž od mých předešlých dessů liší víc než dost :D. Je orientovaný na levou stranu (většinou všechny bývaly uprostřed), je černý, obvykle orámovaná stránka taky chybí (je orámovaná jen na jedné straně, což se mi moc líbí).

Záhlaví jsem předělávala 5x .. to je asi můj "rekord", při vyrábění designů. Nejvíc se mi líbí zápatí.. to se mi moc povedlo :D.. Jo a jestli by jste nemohli rozluštit, co je na to napsáno, tak je to  r e t r o, Love, neko (jen kdyby náhodou :D)

↓náhled↓
Náhled1
Tak snad se alespoň z části líbí ^^
(pod perexem je několik screenů dessu, když jsem ho neustále předělávala :D)

qianyu

24. září 2010 v 15:03 | Miwako |  Deviants
qianyu
Info:
- žena/Čínská lidová Republika
- aktuální bydliště: Če-ťiang v Číně


↓↓↓

tatouji

22. září 2010 v 14:45 | Miwako |  Deviants
tatouji
Info:
- žena/ Chile


↓↓↓

Jak Američané vidí svět

20. září 2010 v 15:13 | Miwako |  Other neanime picts
Všichni víme (a nebo si to alespoň myslíme) Američané nejsou zrovna nejchytřejší národ na světě. A jsou také velkými vlastenci. No a kvůli tomu o Američanech kolují světem internetu různé vtipy.
Tyhle se budou týkat jejich zeměpisných znalostí (takže jestliže nejste v zeměpisu alespoň trochu zběhlí, tak vám možná něco bude unikat xD). Vždy budu komentovat pod obrázek (píšu to jen pro jistotu, aby někdo nebyl zmatený :D)
Země
(chvíli mi trvalo, než mi došlo, že na tý zeměkouli je jen Amerika xD)
↓↓↓

Jamie Cullum - I'm All Over it

18. září 2010 v 17:46 | Miwako |  Music
Abyste věděli, je mi teď docela špatně, ale vzhledem k tomu, že se mi nechce ležet, mám náladu přidat na blog něco, co se nebude podobat výkecu (což se mi samozřejmě nedaří), a taky proto, že jsem zjistila, že mám pro tenhle měsíc fakt ubohou návštěvnost a tohle je chabý pokus to nějak zvednout xD (vlastně mi na návštěvnosti ani tak moc nezáleží, ale už jste mě tím rozmazlili tak proto xD), tak jsem si říkala, že něco přidám. Při té příležitosti jsem si vzpomněla, jsem vám děsně slibovala, že budu přidávat různé písničky.. Což jsem samozřejmě nesplnila, ale protože je to vlastně to nejjednodušší, co teď můžu dělat, tak to začnu plnit xD.

Dnes přidávám Jamieho Culluma. O Jamiem vám toho moc neřeknu. Jediný co vím je, že přezpíval hitovku Don't stop the Music (←odkaz) od Rihanny. Jinak je to docela sympaťák :D.
Písnička I'm All over It mi tak nějak zvedá náladu, což je dobře :D. Taky se mi líbí ten videoklip (no vážně! xD). Myslím, že to tak nějak vyvažuje to, co poslouchám poslední dobou. Vždycky, když mám totiž plný zuby (uši) k-popu, řeknu si: "Ok, to by stačilo, jdem si poslechnout na chvíli Jamieho." Pak ho třeba hodinu poslouchám a pak jsem zase připravena na další k-pop (jo, jsem divná (: )

Jamie Cullum - I'm All Over it

Tak.. ale teď už si vážně du lehnout, nebo mě ta angína zabije T-T..

Nic nebude!

16. září 2010 v 14:24 | Miwako |  (Tý)Deník
.
Ah.. a to jako proč? Protože jsem zase nemocná...
Když jsem byla minulý týden nemocná, tak mi máma dovolila jít do školy, protože jsem tam chtěla jít musela zařídit dost věcí. Kvůli tomu jsem se pořádně nedoléčila a vzhledem k tomu, že jsou všichni mí spolužáci po adapťáku pěkně nastydlí a já jsem velmi náchylná k nemocem, jsem zase nemocná. Mám zase něco jako začínající angínu, takže beru znova antibiotika. Tentokrát mám již doma úplnou karanténu, takže do školy ani na počítač nemám volný přístup. Ani z jednoho nemám vůbec radost, protože do školy teď chci potřebuju chodit (protože opakujeme a já jsem po prázdninách úplně vygumovaná) a to, že nemůžu na počítač mě mrzí, protože nechci, aby blog jen tak stál (asi se stávám závislou na blogu? :D). No každopádně se pokusím přednastavit pár článků s něčím (takže Devianty následující dva týdny neočekávejte).

Jen tak pro zajímavost. V pondělí (13.9) jsem oslavila svoje 11. 16. narozeniny.. Myslím, že nemá cenu se něco dalšího psát, protože se nic nedělo (nejsem oslavový typ, takže nedělám oslavy).. Myslím, že se ze mně stává ten typ člověka, co nesnáší narozeniny.. Akorát problémy to přidělává :( (ale dárky mám ráda :D).
Myslím, že to je tedy vše, co jsem chtěla říct
(smyslem tohohle článku vlastně bylo vám všem říct, že tady nejsem a tím ospravedlnit svojí neaktivitu :D )
xoxo Gossip Girl Miwako :D

3 dny plné zážitků..

12. září 2010 v 12:15 | Miwako |  (Tý)Deník
ThinkingPose
Tak jsem se v pátek vrátila z již zmiňovaného integráku/adapťáku/zážitkového výletu (nebo jakkoliv jinak tomu chcete říkat).
Vzhledem k tomu, co říkali lidé známí i neznámí, jsem očekávala to nejhorší, ale mé obavy se nenaplnily. Nebylo to ani hrozné. Až na totální zimu se mi to vlastně líbilo. I když jsem z toho trochu v rozpacích. Slibovali zážitky, ze kterých budeme ještě tak půl roku žít, ale já jsem z celého tohohle výletu spíš zmatená (ne, že bych si tam nenasbírala tolik potřebné zážitky - což byl vlastně cíl celýho integráku - ale když na to vlastně přijde, tak já si dokážu udělat zážitek i z obyčejného všedního dne).. Asi mi prostě bude trvat trochu dýl, než si utřídím myšlenky. Spolužáky jsem taky moc nepoznala (i když nějaké ty základní charakterové rysy jsem u většiny spolužáků našla.. Teda alespoň myslím :D).
Jednu hru si asi budu pamatovat hodně dlouho (to je asi ten nejsilnější zážitek). Byla to poslední hra, co jsme hráli (a hráli jsme jí docela pozdě v noci). (Teď se pokusim vysvětlit její pravidla.. Možná to bude znít hodně zmateně, ale budu se snažit ^^) Museli jsme udělat kruh, doprostřed kruhu šlo asi tak 10 lidí. Ti co tvořili kruh, museli mít zavřené oči a ti vevnitř si vybrali někoho, komu chtějí poděkovat, nebo ho pozdravit, nebo tak něco. Potřesení ruky bylo jako pozdrav nežádoucí, tady jsme se měli spíš objímat, různě hladit (ježiš, to zní děsně :D) a tak nějak se sebe dotknout. Když pak ten někdo někoho pozdravil, šel někam jinam a vyměnil se s někým, kdo tvořil ten kruh a takhle to pokračovalo.. Na začátku hry jsem se smířila s tím, že budu pozdravena málokrát, ale nakonec mě překvapilo, kolik lidí mě různě pozdravilo ^^. Druhá věc byla být v kruhu a někoho zdravit. Ze začátku jsem se modlila, abych nemusela dovnitř (protože se nerada někoho dotýkám a zároveň nemám ráda, když se někdo dotýká mně), ale postupem času jsem si na to tak nějak zvykla a ani mi to nevadilo.

Co se týče školy, celý víkend mě vraždí příklady z matiky.. Víte, já miluju matiku (ne, nedělám si legraci), jenže prostě mi to nejde vypočítat. V duchu vlastně vím, že ty příklady jsou děsně lehký a ještě před prázdninama bych je vypočítala, ale teď mi to prostě nejde... O to víc mě štve, že jsem původně chtěla jít místo na gympl na ekonomický lyceum.. Vůbec si nedokážu představit, co bych dělala se svojí matematikou tam. Jo a mám pocit, že mě brzy z toho gymplu vyrazí.. Tenhle týden jsme se učili jen dva dny (pondělí, úterý) a už mám pocit, že zaostávám za skupinou :D... Jediný, v čem si věřím je angličtina. Někteří mí spolužáci mluví tak strašně divně, že nevim, jestli se tomu pohihňávat a nebo se za ně cítit trapně (však oni ani neumí pořádně používat some a any).. Když mluvím o anglině, už jsme také měli první hodinu s Miss Roe - rodilá mluvčí z Ameriky. Bylo to skvělý. Ona je moc sympatická a vtipná a co mi udělalo největší radost je, že jí rozumím.. Dny sledování Heroes, Gossip girl, různých anime a čtení mang se konečně vyplatily. Yey! :D

Tak to je vlastně všechno.. (Yep, celý článek jsem si stěžovala na školu.. ale zvykejte si, to co se mi děje k tomu úplně vybízí) :D
Tak čau ^^

Toonikun

6. září 2010 v 16:30 | Miwako |  Deviants
toonikun
Info:
- Malajsie
- aktuální bydliště: Kusoland
- oblíbená hudební skupina nebo hudebník: Olivia, Muse,
- oblíbený hudební žánr: pop


↓↓↓

Konec jedné éry a začátek druhé...

3. září 2010 v 18:52 | Miwako |  (Tý)Deník
.
...aneb vy-víte-co skončilo a vy-víte-co začalo :D
(a při těch příležitostech jsem přišla na několik věci)
Yep, muselo to přijít. I u mě na blogu se objeví srdceryvný článek o tom, jak to úžasné období volnosti skončilo a jak začala ta debilní škola *asi bych si měla zapamatovat, že sarkazmus není v psaných textech poznat..*
Ve zkutečnosti to tak ani neberu. Prázdniny sice jsou fajn, ale s takovýmhle počasím? No, thanks. A co teprv škola... Ne, že bych z ní byla nějak vedle, ale alespoň nějaký vzrušení po téměř dvouměsíční nudě.. A jak jste rychle všichni pochopili, tenhle článek bude o prázdninách a o škole xD.

Poslední (prodloužený) týden prázdnin měl proběhnout takhle: 5 dní v Klatovech, 4 dny u babičky, odjezd domů.
A dopadl asi takhle: 5 dní v Klatovech, kde bylo docela fajn, i když jsem celej pobyt musela hlídat bratrance (uhm.. i když já to vlastně dělám docela ráda.. ale to nikomu neříkejte xD), 1 den u babičky, který jsem celý proležela, protože jsem se probudila s vysokou horečkou.. Ten den večer jsme jeli domů. A pak 5 dní doma s angínou (jo, počty trochu nevychází, ale ono je to trochu složitější). Nejdivnější na tom je, že já mám sice angínu docela často, ale tentokrát mě v krku ani trochu nebolelo a špatně mi bylo jenom jeden den.
No i když mi bylo dobře, stejně jsem musela ležet. Za tu dobu jsem se citově upnula k Primě Cool :D. A když už rodiče usoudili, že jsem dostatečně způsobilá na to, abych byla alespoň hodinu na PC tak jsem celou dobu stahovala seriál Hrdinové (Heroes), abych se měla na co koukat z postele.. Tomu říkám ideální zakončení prázdnin (jep, myslím to ironicky).
Koncem prázdnin jsem zjistila také několik maličkostí o sobě.
1) Nerada mluvím s lidmi. - To jsem sice věděla už dávno, ale prázdniny, ten kouzelný čas, mi ukázaly, jak je to se mnou špatné. Vlastně bych až na pár vyjímek nemusela celé prázdniny promluvit. A ono mluvení se vztahuje i na komentáře. Mnohokrát jsem přečetla u někoho článek, který bych normálně komentovala, ale o prázdninách prostě ne.. Slibuji, že teď už se polepším :D
2) Zvykla jsem si na angličtinu víc, než je nutné. - Víte, mě angličtina vždycky bavila. A s nástupem sledování různých seriálů (a anime a mang) jsem si uvědomila, že jí docela i umím. Jenže záhy jsem začala v angličtině přemýšlet (a následně jsem zjistila, že znám málo slovíček). A teď, když stahuji film nebo třeba seriál, tak se modlím, aby to bylo v aj s českými titulky... :D A nejhorší je, že i když tomu všemu rozumím, tak jsem se ve výslovnosti ani trochu nezlepšila (ve škole budeme mít učitelku na angličtinu z Ameriky.. Chudák ženská, ta se se mnou nedorozumí xD)
3) Začala jsem sbírat Stamp(ky). - Jo, miluju ty malé zbytečnosti xD.. Co nevidět plánuji vytvořit článek s takovýmto obsahem. :D

school..
Přejdeme teď tedy na část o škole. S nástupem září jsem se stala středoškolákem.. A není na tom nic hezkého. Ve středu (1.9.) jsme začínali až v devět hodin a měli jsme jen Slavnostní zahájení. Ve čtvrtek jsme se už sešli ve třídě. 4 hodiny utekly jako voda a já jsem konečně viděla moje nové spolužáky pěkně pohromadě a... Neudělali na mně moc dobrý dojem :D. U některých dívek se docela i divím, že se dostaly na gympl.. Raději už to nebudu víc rozebírat :D. Rozvrh nevypadá zas tak strašně.. Máme 3 odpoledky a jednou od devíti. A v jídelně docela dobře vaří ^^.. Což mi připomíná, že si musim jít odhlásit obědy.. *po patnácti minutách* Uh.. ještě štěstí, že jsem si na to vzpomněla. Ve středu totiž odjíždíme na integrák (výlet, kde bychom se měli se třídou seznámit). Jedeme na Šumavu (kde už sněžilo *brrr*) a má to prý být zážitek na celý život.. Trochu se toho obávám, protože ještě ve středu dobírám poslední antibiotika a po těch nesmí být velká námaha.. I když já se práci vyhnout umím :D.. Dneska jsme se taky neučili, šli jsme do kina na Protektora (což byl docela divnej film.. děj se odehrával kolem roku 1940. Vždycky, když vidím tyhle filmy -jsou natočeny tak málobarevně i když jsou nové- tak mám pocit, že se barvy vymyslely až po druhé světové :D), takže jsme měli "školu" až od jedenácti... Docela se mi tenhle režim líbí, ale no uvidíme co bude dál :D..

Co se týče blogu.. Slibovaný dess nebude (um.. já vím, chvástala jsem se, že už ho mám, ale jaksi nebyl čas). A obvyklá aktivita se taky nechystá (pořát jsem koneckonců nemocná). Posnažím se sem něco dát, ale jak říkám, nic neslibuju :D.

Přestože je článek dost dlouhý, tak mně osobně přijde docela krátký
(myslela jsem, že to bude delší..).
Ale i tak už budu končit  :)
Čau Čau!

Brown haired girls I.

2. září 2010 v 18:31 | Miwako |  Anime Pictures
1
↓↓↓