Nic nebude!

16. září 2010 v 14:24 | Miwako |  (Tý)Deník
.
Ah.. a to jako proč? Protože jsem zase nemocná...
Když jsem byla minulý týden nemocná, tak mi máma dovolila jít do školy, protože jsem tam chtěla jít musela zařídit dost věcí. Kvůli tomu jsem se pořádně nedoléčila a vzhledem k tomu, že jsou všichni mí spolužáci po adapťáku pěkně nastydlí a já jsem velmi náchylná k nemocem, jsem zase nemocná. Mám zase něco jako začínající angínu, takže beru znova antibiotika. Tentokrát mám již doma úplnou karanténu, takže do školy ani na počítač nemám volný přístup. Ani z jednoho nemám vůbec radost, protože do školy teď chci potřebuju chodit (protože opakujeme a já jsem po prázdninách úplně vygumovaná) a to, že nemůžu na počítač mě mrzí, protože nechci, aby blog jen tak stál (asi se stávám závislou na blogu? :D). No každopádně se pokusím přednastavit pár článků s něčím (takže Devianty následující dva týdny neočekávejte).

Jen tak pro zajímavost. V pondělí (13.9) jsem oslavila svoje 11. 16. narozeniny.. Myslím, že nemá cenu se něco dalšího psát, protože se nic nedělo (nejsem oslavový typ, takže nedělám oslavy).. Myslím, že se ze mně stává ten typ člověka, co nesnáší narozeniny.. Akorát problémy to přidělává :( (ale dárky mám ráda :D).
Myslím, že to je tedy vše, co jsem chtěla říct
(smyslem tohohle článku vlastně bylo vám všem říct, že tady nejsem a tím ospravedlnit svojí neaktivitu :D )
xoxo Gossip Girl Miwako :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nanette Hirondelle Nanette Hirondelle | 18. září 2010 v 8:30 | Reagovat

To je mi ľúto... :( Ja si tento rok byť chorá vôbec nemôžem dovoliť, inak, aj keby som chýbaôa len týždeň, už by som učivo z franiny proste nemohla dobehnúť...

Tak teda, všetko najlepšie k narodeninám!!^^ I keď zrejme trochu opozdene, ale... predsa :D xDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama