Sněhová džungle, soukmenovec a tak..

4. prosince 2010 v 15:15 | Miwako |  (Tý)Deník
Let it Snow
Ahoj, Ahoj, Ahoj!
Už je to nějaký pátek, co jsem sem naposledy psala čistě deníčkový článek.. Je mi jasné, že to nikdo nečte, ale stejně ho (jako vždycky) napíšu.

Za 20 dní je JEŽÍŠEK! YEY! ... No.. už na mě leze vánoční nálada :D. Začínáme péct cukroví *ňom ňom*, zítra je Milukáš, 'kupuju' dárky a tak podobně. Určitě tomu pomáhá i sníh, kterého je všude kolem hodně.
Víte, já mám ráda sníh. Dokonce jsem už i ve fázi, kdy mě v něm baví chodit (jen kdyby nebyla taková zima T-T), ale nevím jak u vás, ale tady v Chebu je to hotová tragédie. Technické služby se tváří, jako by je každý den překvapoval sníh a cesta, která mi do školy normálně trvala tak 15 - 20 minut dnes trvá tak 30 minut.. A je to strašně namáhavé jít půlmetrovou závějí sněhu. Skoro jako jít Sněhovou džunglí.. :D. A ve škole je zima.. Není to jen ledajaká zima, ale zima zimoucí, to se ani nedá popsat :D, ale už si začínám zvykat.
Taky si začínám zvykat na neustálé psaní písemek.. Jéžiš! Jsem čekala, že po čtvrtletí to skončí a zase to bude docela normální, ale ono ne.. každým týdnem je to horší a horší. Už aby byly prázdniny ^^ .
Víte, čim dýl chodim na gympl, tim víc si říkám, že jsem si vybrala dobře. Teď nemyslím jen školu, jako takovou, ale i spolužáky. Konečně jsem našla kamarádku po které jsem celej život toužila :). Nevím, jak to pořádně popsat, ale je to taková spřízněná duše.. Pořád jí víceméně poznávám, ale s každým poznáním si říkám, že to je lepší a lepší.. Tak třeba ve čtvrtek jsem jí donutila jít se mnou do knihkupectví. Když jsem si vybrala knížku a koukla se, jaké nové mangy, zavedli jsme řeč na způsob "Jé, to sou ty japonský komixy. Čteš je?".. Byl to takový druh rozhovoru, při které jsme se obě tvářili, jako že o tom něco málo víme. Nakonec z ní vypadlo, že doma nějaký má a jestli je nechci půjčit. Takže teď mám doma 3 knihy Upířích polibků a 1 knihu Každá jsme jiná.

Začala jsem "přispívat" na svůj DA účet. Ne, že by to byly nějaké super obrázky, ale neuvěřitelně mě to baví ^^. Takže kdyby se náhodou někdo chtěl podívat máte šanci :). (kdyby vám nešel odkaz, tak moje jméno je E5va) (Feel free to fave ^^)

Jestli chcete vědět něco o blogových záležitostech, tak plánuji udělat rubriku "Na téma.." kde budou, jak už název vypovídá, články na téma týdne. Už mám článků na TT asi osm a to si podle mě zaslouží svou vlastní rubriku ^^. Taky předpokládám, že bude co nevidět nový dess - tentokrát ale nebude mít žádnou vánoční/zimní tématiku, nemám na to moc náladu.. leda, že bych našla nějaký super inspirující obrázek :D. Budu se taky snažit přednastavit nějaké články...

Ještě mám jeden problém, týkající se blogu. On to vlastně není problém, jen nevím jak se k tomu mám vlastně postavit. Víte, vždycky jsem čekala, že až se týdenní návštěvnost přehoupne přes 100, budu mít alespoň několik pravidelných čtenářů, nebo alespoň se objeví nějací náhodní kolemjdoucí, co sem tam okomentují. Jenže se zvětšující se návštěvností klesá počet komentářů a.. no přinejmenším mě to štve. Zajímalo by mě, v čem je problém.. Ve mě? V blogu? V ostatních..? Nevím.
S pozdravem M i ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ayame Ayame | 7. prosince 2010 v 15:34 | Reagovat

To nebude v tobě ani v blogu.. To je jen lenost ;)

2 Nanette Hirondelle Nanette Hirondelle | 11. prosince 2010 v 9:25 | Reagovat

Súhlasím... ja som lenivá takisto :D a navyše ani nemám čas.... -_-"

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama