Únor 2011

Jak jsem udělala něco navíc

26. února 2011 v 20:09 | Miwako |  (Tý)Deník

Dobrý večer (popř. jinou část dne) přeji vám všem ^^.
Tento týden byl za dlouhou dobu jediný, který v mém nudném životě přinesl alespoň nějaké to vzrůšo. Přestanu to tedy zbytečně prodlužovat a dostanu se k věci.

Nevím, jestli jsem o tom už někdy psala, ale naše třída nevyniká v chemii. Abych pravdu řekla, jsme velice politováníhodní a většině z nás dělá problém už jen názvosloví (i když možná není problém v nás. Učitel nám dává na každý příklad asi tak 5 sekund, což není moc času, takže i když plně rozumíte systému, jste bez šance, když to nestíháte). Profesor to 'pochopil' a teď, když jsme se dostali do dalšího problémového bodu chemie (redoxní reakce), byl tak milý a řekl nám cvičení z učebnice, které jsme se měli naučit vypočítat a že z toho budeme psát písemku.
No budiž. Chtěla jsem se to učit. Nešlo mi to. Nakonec jsem se s vypětím všech svých sil vše naučila vyřešit až do posledního příkladu, ale obětovala jsem tomu mnoho času. Nadešel den testu a zadání bylo jednoduché: vyberte si 5 příkladů a vypočítejte je. No dobře, to je v pohodě. Začala jsem s prvním příkladem, ale nešel mi vypočítat (no vážně :(). Zvyklá z ostatních testů, kdy jsme měli jen asi dvě minuty na vyřešení několika příkladů jsem se rychle vrhla na další. Nakonec jsem vypočítala pět příkladů a protože jsem dostali naprosto směšných 25 minut na vyřešení, zkusila se vrátit k tomu prvnímu. I on se mi nakonec nějak povedl. Čas vypršel, test jsem odevzdala.
O týden později jsme dostali známky. No a hádejte, co jsem dostala? No ano, za 5. Proč? No protože jsem místo pěti příkladů udělala příkladů 6. WTF?! Holy sh*t! Co to je za zvrácenou logiku? Ani to neopravil, jen viděl, že mám 6 příkladů. (A při zadávání neřekl, že musíme udělat právě 5 příkladů (výroková logika :D)). Nehledě na to, že jsem to měla všechno dobře. Fakt. Mě. To. Rozbrečelo. Naštvalo. Tolik času, práce a úsilí mě to stálo, a pak tohle? Největší sranda na tom je, že ten idiot nám v jednom kuse nadává že: "Nikdy neuděláme nic navíc.".. Don't worry mr. Idiot teacher, I'll never try it again! . Takže počítaje minulým týdnem slibuji, že už nikdy neudělám nic navíc. Ani čárku. (Chemii stejně na nic nepotřebuju. Moje budoucí povolání s chemií nebude mít společného nic! Za všechno stejně může jen můj blbej perfekcionismus (ve všem chci být nejlepší ^^')). Ale nechám to být. Přece si nebudu dělat zle. Bůh ví, jak dlouho toho blba ještě budeme mít.

No.. přejděme k veselejšímu tématu. Včera jsem byla na maturitním plese. Byla jsem tam jako poskok hosteska. Společně s kamarádkou jsme prodávaly lístky na tombolu. Dostaly jsme 1800 lístků. OSMNÁCTSET!. Ne, neprodaly jsme to všechno (možná, kdybychom byly jediné, kdo to prodával, ale bylo nás víc.).
No a co říct k tomu plesu. Popravdě, byl to můj první ples. Podle toho, jak jsou z plesů všichni úplně vedle, jsem si myslela, že to bude lepší. No nic. Třetinu času jsme se nudily, třetinu jsme prodávaly lístky a třetinu času jsme se smály ještě se dvěma kamarády opilému spolužákovi (<- zážitek večera? :D).
A co se týče připravování.. Můj ty bože :D... Hodinu jsem si dělala vlasy (což by nebylo tak špatné, kdybych neměla udělaný jen jednoduchý drdol ^^'). Ale slušelo mi to. Bohužel jsem se nevyfotila, takže mi to budete muset věřit :DD..

Vsadím se, že jste si všichni všimli další aktualizace blog.cz. Mně osobně to vyhovuje (konečně jsem se zbavila kilometr dlouhého archivu, *Yahooo!*). Trochu mě uvádí do rozpací nový editor článku, ale do panelu úpravy textu se dostalo vedle kurzívy i přeškrtnutí textu, takže bye bye HTML, už do tebe nemusím pokaždé lozit ^^. Další volby v panelu tabulek jsou na můj vkus až moc Wordovské / Officovké, ale jak je libo :). Jediné co mě zlobí je dělání odstavců, ale není to nic, co by se časem nespravilo. (A jsem trochu zmatená z vkládání obrázků ^^').
Co mě víc zaskočilo je nevole blogerů k těmto změnám. Podle mně se tahle úprava řadí mezi vydařenější a dělat scény jen proto, že něco funguje jinak než má je blbost. (Navíc je blog.cz zdarma, tak proč vyšilovat? Když nejde facebook tak taky děláte scény a vyhrožujete, že přejdete na jinou službu? Já teda ne.). Fakt mě rozesmáli ti, co začali psát petice :DD

Tak já už snad budu končit
(a doufám, že odstavce budou po zveřejnění článku vypadat stejně)
A jen tak mimochodem: došlo vám, jak je ten avatar dokonalý? :D
Ciao~

Strawberry Fields - Starlight March (별빛 행진곡)

24. února 2011 v 19:32 | Miwako |  Asian Music
Je tu čtvrtek, což znamená další písničku (éhm.. všimnul si někdo vůbec mého nového systému přidávání článků? Asi ne.. no nevadí ^^'). A na víkend mám pro vás připravené dlouhé povídání o tom, co se mi stalo tento týden (takové strašné bezpráví mi bylo provedeno T-T). Ale o tom až jindy.

Tentokrát přidávám písničku Starlight March od (korejské) indie (rock) skupiny Strawberry fields. Chcete-li se ovšem o skupině dozvědět něco více než jejich název a jméno jejich digitálního singlu (Doppelgänger), nedozvíte se nic.
Zdá se totiž, že jediné co anglicky mluvící veřejnost zajímá je jejich videoklip k písničce Starlight March ( 별빛 행진곡) a to jen z toho důvodu, že v něm hraje L ze skupiny INFINITE. Mně osobně se ale písnička moc líbí (a proto jí sem dávám ^^). Videoklip je taky fajn (zmiňovaný L se tam objevuje snad jen 30 sekund :D)

Strawberry Fields - Starlight March (별빛 행진곡)
Bye! ^^

Playful Kiss

22. února 2011 v 18:43 | Miwako |  D(o)rama
Název: 장난스런 키스 / Jangnanseureon Kiss
známé také jako Playful Kiss nebo Naughty Kiss
Epizod: 16 (o délce 63 minut) + 7 youtube speciálů (cca 10 minut)
Natočeno: Korea, 2010
Žánr: Romantická komedie, školní
Hrají: Kim Hyun Joong jako Baek Seun Jo
Jung So Min jako Oh Ha Ni
Lee Tae Sung jako Bong Joon Gu
Lee Si Young jako Yoon Hae Ra

Řekněme si to na rovinu, Oh Ha Ni není zrovna nejchytřejší a nejbystřejší člověk na škole. Ale je milá, vytrvalá a docela i hezká a to se přece počítá, ne? Zato Baek Seung Jo je nejchytřejší a nejhezčí týpek na škole, a tak je přirozené, že je do něj hodně dívek zamilovaných. Mezi ně patří i Oh Ha Ni.
Ta se mu rozhodne vyznat lásku ne příliš originálním, ale přesto funkčním způsobem. Dopisem.
Každý normální kluk by Ha Ni a) odmítnul nebo b) začal s ní chodit. Ale Seung Jo rozhodně nepatří do skupiny normálních. A tak Ha Ni nejen že odmítne, ale také jí vrátí dopis s pečlivě opravenými hrubkami a oznámkovaný. A aby toho nebylo málo, ještě jí ho předá téměř před celou školou. A Oh Ha ni má z ostudy kabát.
Jako by to nestačilo Ha Ni dostane ještě jednu ránu od života. Soul postihne zemětřesení o velikosti 2 Rychterovy stupnice (takže velmi malé) a jejich dům (jako jediný v Soulu) spadne. . .
Ještě štěstí, že Oh Ki Dong, Oh Ha Nin otec, má dobrého přítele, který jim nabídne se nastěhovat k nim domů (tedy dokud jim nepostaví nový dům). A tak se Ha Ni stěhuje do domu, ve kterém žije Baek Seung Jo, jeho mladší bratr, otec a matka. A díky tomu se Ha Ni a Seung Jo pomalu ale jistě začínají sbližovat.
*~*~*~*

Heyy!

19. února 2011 v 21:20 | Miwako |  (Tý)Deník
Onew
YO!
Už je to strašně dlouho, co jsem psala nějaký deníčkový článek. Ve skutečnosti je to tak dlouho, že jsem už zapomněla, jak jsem ho psala (um.. však víte, ačkoliv to tak nevypadá, mám jistý systém v psaní určitých článků ^^'). A proto jsem se rozhodla, že se vám zase ozvu, protože od posledního pořádného zápisu uběhly skoro dva měsíce a leccos je teď jinak.
Nevím čím začít, (protože vlastně ani nemám co říct) tak budu psát o mě napadne ^^.

Poslední dobou se už moc nevěnuji anime/manze (pokud tedy vynecháme (ne)pravidelně čtené a sledované záležitosti). Už asi měsíc v kuse sleduji korejská dramata. Mám totiž must see seznam, který mi napsala spolužačka poté, co se dozvěděla, že koukám na dramata. Musím říct, že jsem na sebe z části pyšná, protože jsem měla (sama od sebe) již několik dramat ze seznamu rozkoukaných (= mám dobrý výběr). Na druhou stranu má ale spolužačka trochu jiný vkus, takže to co se mi nelíbilo a nikomu bych to moc nedoporučila, to jsem dostala napsané na seznamu a to, co se mně líbilo spolužačka okomentovala slovy: "Na to se nekoukej, je to blbost." ^^'
Nutno podotknout, že spolužačka je vietnamka, takže častokrát neskrývá překvapení nad mými zájmy (tuhle jsem byla s ní a s její kamarádkou na obědě a ona jí děsně musela říct, že se koukám na kor. dramata.. >_<.. Stejně je to mnohem lepší, než se dívat na Tisíc a jednu noc nebo Ordinaci, ne?). No nic, alespoň mám s kým probírat poslední odvysílanou epizodu Dream High :D.

Tý jo, nedávno byl vlastně Valentýn... Ani jsem si ho moc nevšimla (kecám, nešlo si ho nevšimnout, všichni mí přátelé na fejsbůku si tam dávaj na zeť takový ty zprávy.. však víte :D). Oslavil to někdo nějak?. Já osobně ne, ale kamarádce se vyznal kamarád a od tý doby je to.. divný (ehm.. jedná se o moje 'nejbližší' kamarády ve škole proto je to divný).

Když už jsme u tý školy, musím říct, že to je psycho. Prázdniny skončily (měli jsme je na začátku února) a ten týden po prázdninách byl něco strašnýho. Navíc jsou nejbližší prázdniny až v dubnu. V dubnu T-T. Ne, musím doufat. Ještě je možnost chřipkových prázdnin.
Co se týče tý školy, psali jsme seminárku na IVT (počítače). Člověk by si myslel, že ho to bude bavit, když si vybere téma, které ho baví... Ne, ani tak mě to nebavilo ^^'. Taky jsme psali test z IVT. Myslíte si, že to bude brnkačka, ale teda... byl to děs. Nestihla jsem ani půlku zadání... A to jsem si myslela, že to bude jednoduchý (a když ne, tak si budeme moct alespoň radit.).. No way.. snad dostanu alespoň za 3.. Taky jsem se zhoršila v angličtině. No vážně, řekněte mi, proč je tak moc důležitý dávat správně a/an/the a podobně :(. Tímhle způsobem se na diplom z angliny nedostanu, natož abych ho udělala... Jediné, co mě jakž takž těší je, že mi začíná jít francánština (uhm.. ale stejně je to divný. Ještě neumím ani barvy a už 'umím' budoucí čas. To jsem ale frajer, co? :D)

No co, tak už budu končit.
Nemám tušení, co mám dát do nadpisu, tak tam hodím nějakou náhodnou větu :D
~po 10 minutách~ Ty jo.. vymyslet náhodnou větu je těžší, než by se zdálo

Dalmatian (달마시안) - That man opposed

17. února 2011 v 19:45 | Miwako |  Asian Music
Už skoro dva měsíce jsem nenapsala nic životního a to ať už do (tý)deníčku či jen do jakéhokoliv jiného článku (jak to s oblibou dělám). Ani dneska tomu nebude jinak, protože tento týden spíš jen přežívám, než abych byla nějak sociálně aktivní.

Dalmatian je šestičlenná korejská skupina, která je stvořena zpěvákem MC Mongem.
Kluci debutovali na začátku září 2010 s písničkou Round 1, takže je to poměrně nová skupina. I přesto si myslím, že patří mezi ty lepší ať už díky talentu či hudbě, kterou dělají. Co se týče té hudby, tak by se dalo říct, že dělají takový ten 'pravý k-pop'. Nechci se teď šťourat v k-popu jako takovém (a nejsem ani znalec), ale takhle podle mně vypadá k-pop (ne, že bych neměla ráda to ostatní) - líbivá melodie, cute video, tanec a nesnaží se (nebo se tak alespoň netváří) být američtí (jako někdo).. Prostě k-pop ^^. 
Navíc mám pocit, že jsou na tom skupiny, které produkuje nějaký zpěvák/producent/skladatel líp, než ty které vyprodukuje nějaká společnost způsobem pokus/omyl (pokud tedy nedebutují pod jednou ze tří největších společností). Přeberte si to jak chcete, ale já myslím, že Dalmatian čeká dobrá budoucnost. Jen musí vydržet.
To jsem ale odskočila od tématu. Dalmatian tento týden vydali svoje první minialbum a s ním i dva videoklipy. Mě se víc líbí That man opposed (a proto ho sem taky dávám ^^). Písnička má hezkou melodii (dneska mi celý den znělo v hlavě to "I don't wanna be lonely") a videoklip je.. adorable? :D Jo a tentokrát je můj favorit týpek s modrými vlasy (víte, už jsme tu měli leccos - růžové vlasy, fialové, bílé, blond, šedé a další nepřirozené barvy, ale nikdy to nebyly modré, nebo si na to nepamatuji ^^).

Dalmatian - Than man opposed (달마시안 - 그 남자는 반대)

Yo!

Kyomu

16. února 2011 v 14:47 | Miwako |  Deviants
Kyomu
Info:
- muž/ Spojené Státy


↓↓↓

Enma Ai

12. února 2011 v 11:46 | Miwako |  Jigoku Shoujo
Ai
Ai 2

YeSung - It has to be you (Cinderella's sister OST)

10. února 2011 v 20:02 | Miwako |  Asian Music
Právě jsem dokoukala drama Cindrella's sister. *Yeeey!*
Proto jsem se rozhodla, že sem dám písničku z jeho OST. Je strašně chytlavá (kousek po kousku se mi dostávala pod kůži a ke konci dramata jsem si jí už prozpěvovala skoro celou :DD)
Nazpíval jí YeSung, jeden ze 13 členů skupiny Super Junior a vyhrál s ní i nějakou cenu (tedy aspoň se tak domnívám :DD).
Co se týče videoklipu, hrají v něm herci z dramatu, ale nejsou to záběry z něj (takže no spoilers *hehe*). Jediné co z toho vykoukáte jsou možná vztahy mezi hlavními postavami.

YeSung - It has to be you (Cindrella's sister OST)

A já jdu pokračovat v psaní seminárky na IVT
¬_¬''

kalkulation

9. února 2011 v 19:38 | Miwako |  Deviants
kalkulation

Info:
- Japonsko


↓↓↓

Jokes I.

7. února 2011 v 17:05 | Miwako |  Citáty
hey
Tentokrát přidávám vtipy. A nejsou to jen tak ledajaké. Jsou totiž v anglickém jazyce :D..
Uznávám, že bych je mohla přeložit, ale některé by možná překladem mohly ztratit na vtipnosti. Ale jestli budete mít nějaký problém, klidně se můžete ozvat a já vám to převysvětlím ^^.
Vtipy pocházejí z journal(ů), které píše osy057.
Jo a jen tak mimochodem, rozhodla jsem se, že ty [džouky], které se mi obzvlášť líbí označím *(hvězdičkou). To proto abyste věděli, jak je/není můj humor zvrácený *haha..*

 • * Every time I see the word "explain" on a test, a little part of me dies.
 • * The word "studying" is like "student" and "dying" put together.
 • * Teacher: This is NOT an assignment you can finish overnight!!!
  You: Challenge accepted.
 • If the world doesn't end in December 21, 2012, there's gonna be a lot of babies born in September 2013.
 • * I hate weddings because old people always poke you and say, "you're next."
  So I started doing the same thing to them at funerals.
 • When. I. Read. Stuff. Like. This. The. Voice. In. My. Head. Takes. Pauses.
 • Don't think of yourself as an ugly person, think of yourself as a beautiful monkey.
 • Cops should yell "PIKACHUUUUU!" when tazing someone.
 • * Dear Icebergs,
  Sorry to hear about global warming.
  Karma's a bitch.
  Sincerely, Titanic
 • * I want to meet Robert Pattinson in front of a bunch of screaming Twilight fan girls and shout "Oh My God! It's Cedric Diggory!!!"
 • * Paper cut: tree's last revenge.
 • * Dad: Son, I think it's time we had a chat man to man about cybersex.
  Son: Umm... okay dad. What did you want to know?
 • * Last night I laid in my bed, looking up at the stars in the sky and I thought to myself, "Where the hell is the ceiling?"
 • * I have a friend named Jay. I call him J for short.
 • * I told my ex I felt like killing her, and she said I needed professional help.
  So I hired a hitman.
*Hvězdičky jsou skoro u všeho ¬_¬..
No dalo se to očekávat, když si ukládám jen to, co se mi líbí :D
Yo!

JQT - PeeKaBoo

3. února 2011 v 20:24 | Miwako |  Asian Music
Zase po dlouhé době mám teploty. Nemám náladu psát nic "ze života", takže si rovnou něco povíme o skupině a tak. Prostě jako vždycky..

JQT je čtyřčlenná dívčí skupina, která debutovala v roce 2009 se singlem I fell for you. Musím se přiznat, že písnička se mi líbila a poslouchala jsem jí docela dlouho. Pak se holky vypařily a já na ně úplně docela zapomněla ^^'. Pak se JQT po nějaké době vrátily s písničkou No need to know, která byla sice dobrá, ale měla jsem chuť kvůli jejich oblečení v MV pověsit stylistu. Opravdu, jestli chcete vidět nejhorší fashion disaster, zapomeňte na F.CUZ a f(x), podívejte se na No need to know a bude vám to jasné ^^'... Po téhle zkušenosti jsem na ně raději zapomněla. No nakonec se nedávno objevily s písničkou PeeKaBoo. Ať to zní jakkoliv, písnička se mi líbí. Jejich oblečení sice pořád není podle mého gusta, ale dá se to ^^. Choreo je taky dobré (zvláště ta část, kde zpívají Peekaboo je velmi nakažlivá :D)
Jen tak pro zajímavost zkratka JQT je odvozena od písmene J, které se nachází ve jménech všech dívek a slov QUALITY a QUARTET.

JQT - PeeKaBoo

Miwakokracie: Rok Třetí

1. února 2011 v 21:04 | Miwako |  About Blog
fw
Yahoo! Je to tady zase!
Bložínek má za sebou už třetí rok existence. A to je důvod k tomu, abychom si zase trochu zrekapitulovali, co se vlastně dělo...
Víte, když tak brouzdám po blozích, velmi často se dívám do jejich archivů. Proč..? Um.. popravdě se dívám na to, jak je blog starý. Sice to nemá nic společného s jeho kvalitou, ale přijde mi, že když je blog starý, jeho autor už tak nějak má blogování v malíku a že blog má jakous-takous kvalitu (to je.. pěkně hloupá úvaha, co?).
Tím vlastně říkám starý blog = úspěšný blog (ať už tím, že autora blogovat baví, nebo že blog stále existuje [jsou lidé, co mění adresu často], nebo že lidi baví chodit na blog » autor píše články, nebo nějaký jiný důvod). Sice to pořád nemá s úspěšností nic společného, ale u starých lidí se také říká: To je starý pán, ten toho určitě zažil (a ve skutečnosti měl pán nudný život). A blog se pro mě stává starým tak okolo 2-3 roku života. A to je právě ten můj. (Zároveň neříkám, že mladé/nové blogy = špatné blogy. To prosím ne.)

Zpátky ale k věci. Tenhle rok se toho událo mnoho. Na blogu se to do této doby moc neprojevilo, ale brzy s tím asi budete muset počítat. Mezi jednu z nejhlavnější změn počítám to, že se můj zájem přesunul z ostrova (Japonsko) na poloostrov (Jižní Korea). S tím souvisí i to, že jsem začala sledovat (nejen) korejská dramata a zajímat se o jejich kulturu (víte, Japonsko mě nikdy nelákalo tak moc jako J. Korea)... Zároveň s přesunem zájmu jsem se také vrátila ke svým Anime kořenům a zase jsem začala sledovat anime/číst mangu.
Blog se mimo jiné konečně stal mojí osobní galerií (důvod, proč jsem kdysi zakládala blog). Problém je v tom, že už mi to dávno přestalo stačit, a proto se letos budu snažit využít to, co jsem dělala poslední dva tři měsíce (sledovala jsem anime, dorama a četla mangy).
Článek se už začíná protahovat a mě to tak trochu přestává bavit, tak už raději budu končit. Nakonec tu mám ještě takovou malou statistiku. Možná vás bude zajímat, jak to vypadalo rok první a rok druhý.
 • TOPlistovské počítadlo hlásí, že zde bylo 4493 návštěvníků. Počítadlo blueboard říká, že 8864 (to je.. hodně odlišné číslo :D). A co říká počítadlo na blog.cz raději nebudu zkoumat. Takže průměr z toho nám činí krásných 6679. To je o 2980 víc než minule. ^^. Dále toplist říká, že nejvíce lidí tu bylo v prosinci a nejméně v červnu.
 • Za tento rok jsem napsala 193 článků. To je o 38 méně než minule :-/.. Průměrně to je asi 16 článků měsíčně (což je úplně v pořádku - moje předsevzetí alespoň 15 článků měsíčně splněno ^^). Nejméně článků bylo v lednu (9 - ale to jsem si dávala malou pauzičku) a nejvíce v srpnu (23).
 • Na blogu jste zanechali 459 komentářů. To je o 20 víc, než minule. Průměrně to tedy vychází 2,3 komentáře na článek.
  Abych pravdu řekla, tohle je pro mně malým zklamáním, protože jsem myslela, že to bude lepší. I když můžu si za to částečně sama.. Tentokrát už budu psát atraktivnější články. Dattebayo!*
 • Blog vystřídal 5 designů. Styl je pořád stejný. Jediná změna nastala v tom, že jsem se přestala bát ostatních barev ^^.
 • Začala jsem [stálkovat] nové blogy... Nikdo z nich o mně nemá ani tušení (» Nepíšu komentáře)..
Ještě se přiznám, že jsem si dala nějaká blogová předsevzetí, ale sem je psát nebudu, protože pak by se stalo spíš slibem, který bych musela splnit.

Závěrem bych chtěla sobě a bložínku popřát hodně štěstí do roku 4.

Článek jako "obvykle" zveřejněn ve 21:04 - čas, kdy přibyl první článek...
*Na Naruta nekoukám. Původně jsem chtěla napsat "To mi věřte.", ale nakonec ze mě vypadlo Dattebayo!.. Jaká to zvrácená mysl.. :D

Fireworks

1. února 2011 v 20:19 | Miwako |  About Blog
..
Nový design je tu!
WOOOT! :D
Abych řekla pravdu, předchozí dess mě omrzel už asi před měsícem, ale... nebyl čas/ nálada /časonálada, takže jste se dočkali až teď, ku příležitosti.. třetího víročí blogu *yey!*
Nejsem si jistá, jestli dess vypadá jarně, zimně a nebo podzimně, protože: "ohňostroj" a to všechno kolem = jaro, bílá = zima, stromy bez listí = jaro/podzim.. tak si vyberte :DD.
Obrázek byl původně wallpaper, který byl z anime Mahou Tsukai ni Taisetsu na Koto Natsu no Sora, které má dlouhý název a které vůbec neznám ^^' a jeho autor je meow0209.
Při tvoření jsem neměla žádné větší problémy, pokud si tedy odmyslíme dilema, jestli udělat bílou stránku a "zelené" pozadí, nebo zelenou stránku a bílé pozadí. Sami vidíte, co nakonec vyhrálo :D. Dokonce i s výběrem barvy písma jsem se trefila na první pokus.
Dess nemá ani pořádně název, fireworks je prostě jen náhodné slovo v mé mysli ^^'.

Ještě chci promluvit o menu. Nejsem si jistá, jestli ho nechat tak, jak je v současnosti a nebo vytvořit obvyklé klikací obrázky.. Asi budu muset tuto možnost vyzkoušet o víkendu :D. Z tohoto důvodu zatím nepřikládám náhled. Později, později.

↓Náhled↓

I know you don't like it :D
EDIT (8.4.)
Tak to menu zůstalo tak, jak jsem ho dala poprvé... že by odzvonilo klikacím obrázkům..? No uvidíme :DD