Fireworks

1. února 2011 v 20:19 | Miwako |  About Blog
..
Nový design je tu!
WOOOT! :D
Abych řekla pravdu, předchozí dess mě omrzel už asi před měsícem, ale... nebyl čas/ nálada /časonálada, takže jste se dočkali až teď, ku příležitosti.. třetího víročí blogu *yey!*
Nejsem si jistá, jestli dess vypadá jarně, zimně a nebo podzimně, protože: "ohňostroj" a to všechno kolem = jaro, bílá = zima, stromy bez listí = jaro/podzim.. tak si vyberte :DD.
Obrázek byl původně wallpaper, který byl z anime Mahou Tsukai ni Taisetsu na Koto Natsu no Sora, které má dlouhý název a které vůbec neznám ^^' a jeho autor je meow0209.
Při tvoření jsem neměla žádné větší problémy, pokud si tedy odmyslíme dilema, jestli udělat bílou stránku a "zelené" pozadí, nebo zelenou stránku a bílé pozadí. Sami vidíte, co nakonec vyhrálo :D. Dokonce i s výběrem barvy písma jsem se trefila na první pokus.
Dess nemá ani pořádně název, fireworks je prostě jen náhodné slovo v mé mysli ^^'.

Ještě chci promluvit o menu. Nejsem si jistá, jestli ho nechat tak, jak je v současnosti a nebo vytvořit obvyklé klikací obrázky.. Asi budu muset tuto možnost vyzkoušet o víkendu :D. Z tohoto důvodu zatím nepřikládám náhled. Později, později.

↓Náhled↓

I know you don't like it :D
EDIT (8.4.)
Tak to menu zůstalo tak, jak jsem ho dala poprvé... že by odzvonilo klikacím obrázkům..? No uvidíme :DD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama