Heyy!

19. února 2011 v 21:20 | Miwako |  (Tý)Deník
Onew
YO!
Už je to strašně dlouho, co jsem psala nějaký deníčkový článek. Ve skutečnosti je to tak dlouho, že jsem už zapomněla, jak jsem ho psala (um.. však víte, ačkoliv to tak nevypadá, mám jistý systém v psaní určitých článků ^^'). A proto jsem se rozhodla, že se vám zase ozvu, protože od posledního pořádného zápisu uběhly skoro dva měsíce a leccos je teď jinak.
Nevím čím začít, (protože vlastně ani nemám co říct) tak budu psát o mě napadne ^^.

Poslední dobou se už moc nevěnuji anime/manze (pokud tedy vynecháme (ne)pravidelně čtené a sledované záležitosti). Už asi měsíc v kuse sleduji korejská dramata. Mám totiž must see seznam, který mi napsala spolužačka poté, co se dozvěděla, že koukám na dramata. Musím říct, že jsem na sebe z části pyšná, protože jsem měla (sama od sebe) již několik dramat ze seznamu rozkoukaných (= mám dobrý výběr). Na druhou stranu má ale spolužačka trochu jiný vkus, takže to co se mi nelíbilo a nikomu bych to moc nedoporučila, to jsem dostala napsané na seznamu a to, co se mně líbilo spolužačka okomentovala slovy: "Na to se nekoukej, je to blbost." ^^'
Nutno podotknout, že spolužačka je vietnamka, takže častokrát neskrývá překvapení nad mými zájmy (tuhle jsem byla s ní a s její kamarádkou na obědě a ona jí děsně musela říct, že se koukám na kor. dramata.. >_<.. Stejně je to mnohem lepší, než se dívat na Tisíc a jednu noc nebo Ordinaci, ne?). No nic, alespoň mám s kým probírat poslední odvysílanou epizodu Dream High :D.

Tý jo, nedávno byl vlastně Valentýn... Ani jsem si ho moc nevšimla (kecám, nešlo si ho nevšimnout, všichni mí přátelé na fejsbůku si tam dávaj na zeť takový ty zprávy.. však víte :D). Oslavil to někdo nějak?. Já osobně ne, ale kamarádce se vyznal kamarád a od tý doby je to.. divný (ehm.. jedná se o moje 'nejbližší' kamarády ve škole proto je to divný).

Když už jsme u tý školy, musím říct, že to je psycho. Prázdniny skončily (měli jsme je na začátku února) a ten týden po prázdninách byl něco strašnýho. Navíc jsou nejbližší prázdniny až v dubnu. V dubnu T-T. Ne, musím doufat. Ještě je možnost chřipkových prázdnin.
Co se týče tý školy, psali jsme seminárku na IVT (počítače). Člověk by si myslel, že ho to bude bavit, když si vybere téma, které ho baví... Ne, ani tak mě to nebavilo ^^'. Taky jsme psali test z IVT. Myslíte si, že to bude brnkačka, ale teda... byl to děs. Nestihla jsem ani půlku zadání... A to jsem si myslela, že to bude jednoduchý (a když ne, tak si budeme moct alespoň radit.).. No way.. snad dostanu alespoň za 3.. Taky jsem se zhoršila v angličtině. No vážně, řekněte mi, proč je tak moc důležitý dávat správně a/an/the a podobně :(. Tímhle způsobem se na diplom z angliny nedostanu, natož abych ho udělala... Jediné, co mě jakž takž těší je, že mi začíná jít francánština (uhm.. ale stejně je to divný. Ještě neumím ani barvy a už 'umím' budoucí čas. To jsem ale frajer, co? :D)

No co, tak už budu končit.
Nemám tušení, co mám dát do nadpisu, tak tam hodím nějakou náhodnou větu :D
~po 10 minutách~ Ty jo.. vymyslet náhodnou větu je těžší, než by se zdálo
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Linhee Linhee | 20. února 2011 v 9:08 | Reagovat

je fajn, že máš kamarádku, která ti zapisuje dramata, které musíš vidět.. taky chci takovou :D aspoň to byl tvůj, dejme tomu normální den než Valentýn.. ale pro mě to byl smolný den jako takový.. brr /:( I </3 Valentine.. /:)
ehm.. já ani nevím co je to hardware nebo spyware.. :/ Ooh, angličtinu mi nepřipomínejte, už jen proto, že příští týden mám olympiádu.. a já tam vůbec nechtěla.. damn.. x_O´ Jůů, to bys mě mohla frájinu doučovat :DD
~Heyy! :)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama