Miwakokracie: Rok Třetí

1. února 2011 v 21:04 | Miwako |  About Blog
fw
Yahoo! Je to tady zase!
Bložínek má za sebou už třetí rok existence. A to je důvod k tomu, abychom si zase trochu zrekapitulovali, co se vlastně dělo...
Víte, když tak brouzdám po blozích, velmi často se dívám do jejich archivů. Proč..? Um.. popravdě se dívám na to, jak je blog starý. Sice to nemá nic společného s jeho kvalitou, ale přijde mi, že když je blog starý, jeho autor už tak nějak má blogování v malíku a že blog má jakous-takous kvalitu (to je.. pěkně hloupá úvaha, co?).
Tím vlastně říkám starý blog = úspěšný blog (ať už tím, že autora blogovat baví, nebo že blog stále existuje [jsou lidé, co mění adresu často], nebo že lidi baví chodit na blog » autor píše články, nebo nějaký jiný důvod). Sice to pořád nemá s úspěšností nic společného, ale u starých lidí se také říká: To je starý pán, ten toho určitě zažil (a ve skutečnosti měl pán nudný život). A blog se pro mě stává starým tak okolo 2-3 roku života. A to je právě ten můj. (Zároveň neříkám, že mladé/nové blogy = špatné blogy. To prosím ne.)

Zpátky ale k věci. Tenhle rok se toho událo mnoho. Na blogu se to do této doby moc neprojevilo, ale brzy s tím asi budete muset počítat. Mezi jednu z nejhlavnější změn počítám to, že se můj zájem přesunul z ostrova (Japonsko) na poloostrov (Jižní Korea). S tím souvisí i to, že jsem začala sledovat (nejen) korejská dramata a zajímat se o jejich kulturu (víte, Japonsko mě nikdy nelákalo tak moc jako J. Korea)... Zároveň s přesunem zájmu jsem se také vrátila ke svým Anime kořenům a zase jsem začala sledovat anime/číst mangu.
Blog se mimo jiné konečně stal mojí osobní galerií (důvod, proč jsem kdysi zakládala blog). Problém je v tom, že už mi to dávno přestalo stačit, a proto se letos budu snažit využít to, co jsem dělala poslední dva tři měsíce (sledovala jsem anime, dorama a četla mangy).
Článek se už začíná protahovat a mě to tak trochu přestává bavit, tak už raději budu končit. Nakonec tu mám ještě takovou malou statistiku. Možná vás bude zajímat, jak to vypadalo rok první a rok druhý.
  • TOPlistovské počítadlo hlásí, že zde bylo 4493 návštěvníků. Počítadlo blueboard říká, že 8864 (to je.. hodně odlišné číslo :D). A co říká počítadlo na blog.cz raději nebudu zkoumat. Takže průměr z toho nám činí krásných 6679. To je o 2980 víc než minule. ^^. Dále toplist říká, že nejvíce lidí tu bylo v prosinci a nejméně v červnu.
  • Za tento rok jsem napsala 193 článků. To je o 38 méně než minule :-/.. Průměrně to je asi 16 článků měsíčně (což je úplně v pořádku - moje předsevzetí alespoň 15 článků měsíčně splněno ^^). Nejméně článků bylo v lednu (9 - ale to jsem si dávala malou pauzičku) a nejvíce v srpnu (23).
  • Na blogu jste zanechali 459 komentářů. To je o 20 víc, než minule. Průměrně to tedy vychází 2,3 komentáře na článek.
    Abych pravdu řekla, tohle je pro mně malým zklamáním, protože jsem myslela, že to bude lepší. I když můžu si za to částečně sama.. Tentokrát už budu psát atraktivnější články. Dattebayo!*
  • Blog vystřídal 5 designů. Styl je pořád stejný. Jediná změna nastala v tom, že jsem se přestala bát ostatních barev ^^.
  • Začala jsem [stálkovat] nové blogy... Nikdo z nich o mně nemá ani tušení (» Nepíšu komentáře)..
Ještě se přiznám, že jsem si dala nějaká blogová předsevzetí, ale sem je psát nebudu, protože pak by se stalo spíš slibem, který bych musela splnit.

Závěrem bych chtěla sobě a bložínku popřát hodně štěstí do roku 4.

Článek jako "obvykle" zveřejněn ve 21:04 - čas, kdy přibyl první článek...
*Na Naruta nekoukám. Původně jsem chtěla napsat "To mi věřte.", ale nakonec ze mě vypadlo Dattebayo!.. Jaká to zvrácená mysl.. :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rien et Vide Rien et Vide | Web | 5. února 2011 v 15:32 | Reagovat

Nooo s tím, že, cituji, sice to nemá nic společného s jeho kvalitou, ale přijde mi, že když je blog starý, jeho autor už tak nějak má blogování v malíku a že blog má jakous-takous kvalitu, souhlasím. Taky mi to tak přijde. Autor už má jistou zkušenost, ví jak to chodí a má trošku nadhled nad nováčky.
že tě to baví, takhle vypisovat, to já na své čtenáře kašlu, doslova. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama