Everything is in bloom

27. dubna 2011 v 18:19 | Miwako |  (Tý)Deník
Chcete-li si následující článek užít téměř v autentickém znění, doporučuji přečíst ho co nejrychleji, protože kdybych s vámi mluvila osobně, asi bych to říkala rychle. Ale.. já vlastně budu ráda, že to alespoň přečtete.
...
Dnešek je vážně zvláštní den. Kromě toho, že se jde po prázdninách do školy (což je spíš tragické, než zvláštní), se celý den cítím energicky. Jenže..
já nejsem energický člověk. Být energická dokážu maximálně pět hodin v kuse, pak už mě to přestane bavit. Ale dnes jsem vstávala v půl šestý (no.. možná, že to bylo kvůli tomu, že jsem měla hlad), chtěla jsem si umýt vlasy (ale táta říkal, že je to dobré, tak jsem si jen nakonec nemyla. Jenže, co o tom táta vůbec ?..), nakonec jsem do školy stejně odcházela o 15 minut později, než odcházím obyčejně. Ve škole se pak samozřejmě nedělo nic moc a do teď moje energie pokračuje. Zároveň s energií se u mě projevuje i potřeba sociální interakce (s jakoukoliv jinou humanoidní rasou), kterou ale moje okolí nesdílí (a proto vlastně píšu tenhle článek ^^').

Ještě se vrátím k té škole. Do zítřka máme mít natočenou na anglickou konzervaci konverzaci 3 - 5 minutovou reklamu. Jsem v trojici s dalšíma dvěma kamarádama. Dneska jsme to měli natáčet video (den před tím jsme si napsali "scénář" - i když jsem to vlastně skoro celý napsala a přeložila já). Ale.. celá jedna třetina našeho týmu (cože je asi 33 %.. což je vlastně jen jeden človek :D) nepřišla do školy, takže jsme to museli natáčet ve dvou. Původně jsme odhadovali dobu natáčení tak na třičtvrtě hodiny (odhad založený na základě jiné skupiny). Nakonec se to protáhlo na hodinu a půl, přičemž jsme museli překonat mnoho překážek. Od problému holly-shit-kde-to-sakra-budem-natáčet přes sakra-nesměj-se-,ta-kamera-tě-pokaždý-vyfotí až k OMG-jak-se-to-vyslovuje. Největší problém nám ale dělalo slovo everything. Vyslovit to slovo skoro správně je heroický výkon a z nás padaly perly jako [evrysyk, erytink, ev*huhlhuhly*ng] (čtěte přesně tak, jak je to napsáno). Nakonec jsme to nějak zvládli a doufám, že to Radim sestříhá dobře a když to bude koukatelné, možná to hodim na youtube a pochlubím se zde ^^.

(Teď přichází obvyklá stěžovací část). Určitě víte, že komentáře jsou radostí skoro většiny blogerů. Je to pro nás skoro jako droga a já tu svou drogu dostávám sakra nepravidelně a v malých dávkách. Jestli v tom hodláte pokračovat, najdu si vás a zmlátim vás (protože teď, když mám to OH!-so-Awesome Google analytics počítadlo, znám dokonce i jméno vaší babičky! (no.. možná trochu přehánim..) Ale stejně si vás najdu!) Ušetřím vás pouze v případě, že mi ke čtyřem článkům napíšete komentář alespoň o 200 slovech :DD.. Ne, já to vážně nechápu. S přibývající dobou se kvalita článků zlepšuje, počet článků měsíčně se zmenšuje a stejně tak se zmenšuje počet komentářů.. Asi si půjdu podřezat žíly na vás budu naštvaná :D (jako by to pro vás byl nějaký trest).
Také jsem zjistila, že můj blog stálkuje moje spolusedící (takže jí všichni pozdravme). A když jsem si dnes velmi neopatrně stěžovala mojí kamarádce (v rámci sociální interakce), byla jsem téměř donucena prozradit adresu bložínku. Tak sbohem, má těžce nehlídaná anonymito ♥...

Jen tak mimochodem. Ráno jsem si vzpomněla, že bych asi měla zaplatit rezervaci na ADVÍK. V e-mailu stojí, že se to má zaplatit do 31.4. (.. duben ale nemá 31 dní). Tak jsem dneska přepadla poštu a ukradla jsem tam složenku (vážně jsem si nemohla vybrat, existuje tolik druhů složenek..), tak snad to vyplním správně :DD..

Jak už jste si určitě všimli, je jaro. Po cestě do/ze školy vídám rozkvetlé třešně (a jsou taák.. růžové a pjékné ^^). Ono je to všechno celé takové rozkvetlé. Navíc se říká nějaký-jarní-měsíc lásky čas a asi to tak vážně funguje, protože zase začínám číst shoujo mangy (asi na mě něco leze :D). Včera jsem kupříkladu začala číst Dengeki Daisy, která je vážně fajn (ale jsem u třetí kapitoly, tak to nechci tolik přehánět :DD). Ale jestli má někdo z vás taky takovou kvetoucí náladu jako já, doporučuju. Aby nebylo té lásky málo, začala jsem číst FF na BOF s párem GaEul x YiJung (což je vlastně můj jediný oblíbený pár v BOF) a vážně mě to baví ^^'.

Já už raději budu končit,
ale určitě mi všichni (v rámci sociální interakce) napište něco hezkýho, jo? :DD
A já bych se měla jít učit matiku (zítra píšu čtvrtletku) a francouzštinu (jen tak.. pro jistotu)
Báááj!
EDIT: 30.4. 14:06
Video na anglinu jsme odevzdali ve čtvrtek. Musím přiznat, že bylo docela dobré (rozhodně nebylo nejhorší), ale Radim tam zapomněl dát celou jednu scénu *aaaggggrrrhhh!*, ale nevadí, bylo to dobré. Bohužel pro vás to nebylo dost dobré, abych to dávala na YT, takže smůla. Můžete se ale podívat na reklamu mých spolužáků, která je skoro legendární.
Taky jsem (asi) zaplatila Advík. Musím přiznat, že větší drama s vyplňováním složenky jsem ještě nezažila (vážně.. jak má člověk vědět, co má kam vyplnit, no? :D).. ^^'
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 lina lina | Web | 30. dubna 2011 v 13:23 | Reagovat

Advík bych měla mít zaplacenej, jenže to je jen můj pocit a poslaná složenka! Já chci nějakej potvrzovací emil..buáá..Dengeki Daisy je fajn, hrozně fajn (ale na Skip Beat nemá xD)
aspoň se někdy cítíš energicky, já spím prakticky pořád :D Doufám, že vám ta reklama vyjde (nebo už to máte i oznámkované?) :)

2 Rien et Vide Rien et Vide | Web | 1. května 2011 v 12:21 | Reagovat

Cože? Vy děláte do školy videa? To čtu poprvé, s náma by se na něco takovýho vykašli. :D
''OH!-so-Awesome Google analytics počítadlo, znám dokonce i jméno vaší babičky! (no.. možná trochu přehánim..)'' WTF?! :DDD
Taky jsem si říkala, že to má být zaplacené do 31. dubna, tak jsem koukla do kalendáře a říkám si, kde maj ten 31. duben? Alespoň že už tam naběhlo, že to mám zaplacené, jinak bych je šla asi zmlátit. :D
U toho Biscitooths jsem se docela zasmála, jen ta červená na začátku docela bije do očí. ;_;

3 Yominis Yominis | Web | 2. května 2011 v 17:56 | Reagovat

Hlavně si dej při platbě přes Poštu pozor, aby ti vyplnili zprávu pro příjemce. Na stránkách ADVíku teď varovali, že s tím bývají problémy a bez toho nepoznají o koho jde...
Tak zkontroluj, jestli jsi vedená jako zaplacená ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama