Naděje umřela předposlední..

1. dubna 2011 v 23:42 | Miwako |  (Tý)Deník
Naděje umřela předposlední... teď žiji pouze !

Zdravím vážení a milí!
Už je to pár týdnů, co jsem se neozvala. Za tu dobu se pár věcí změnilo.

Není to nic extra zajímavého, ale prožila jsem si takovou svojí malou osobní krizi... Někteří lidé by to mohli nazvat jarní deprese, ale já bych to tak nepřeháněla. Jediné co vím je, že mi asi 3 týdny bylo špatně (ne tělesně, ale tak nějak lidsky) a smutno. V té době mi došlo, že vlastně nemám žádné kamarády (a ty které mám vůbec nevídám), že jsem ošklivá, že nejsem dost chytrá (což bývala moje přednost, ale teď mi vlastně došlo, že s takovou inteligencí nikoho neohromím), že jsem tlustá, že mě nikdo nemá rád a že jsem na světě úplně sama (a to i přes to, že většinou sama sebe považuji za nejúžasnějšího člověka na světě). Rodiče tomu moc nepomohli, protože máma na mě v jednom kuse ječí a vrčí a táta se chová asi takhle. To celé vyústilo v sérii sebelitování a dokonce jsem dělala i to, co u ostatních tak nesnášim. Brečela jsem sama nad sebou. Vážně. Ale teď už jsem z toho venku (skoro) a jsem to zase já. A doufám, že už nikdy mi tak blbě nebude. NIKDY! :D..

V těch kritických týdnech jsem zase po dlouhé době navštívila kožního lékaře, který mému narušenému sebevědomí také moc nepomohl. Víte, já mám velký problém s akné. Některým z vás se to může zdát naprosto směšné, protože vám jen stačí si obličej umýt mýdlem a jakékoliv nedokonalosti jsou pryč. Ale já to umeju, namažu, pomažu a stejně se ráno probudím a uprostřed čela mám obrovský pupínek. A protože se mi začaly dělat takové divné pod kůží (dalších detailů vás ušetřím), zašli jsme k tomu kožnímu. Tak jsme tam byly (já a máma) a jakože mu něco tam povídáme a on říká něco jako: "No, ale víte, neexistuje žádný zmizík, který by to akné vyzmizíkoval a už nikdy by se nedělalo a.. *bla bla bla*". Tak to mě tak trochu zvedlo ze židle. Šly jsme tam kvůli tomu, že vypadám jako jednorožec, ne proto, že se chci zbavit pupínků navždy (teda, chtěla bych, ale i bez něj vím, že to je v celku nereálné). A tak tam něco blábolil, mimo jiné řekl, že to budu mít ještě asi tak 10 let (fakt, to chce každá holka slyšet, že do 26 bude vypadat jako jednorožec), celou dobu na nás mluvil , jako bychom byly obě totální blbky a nakonec mi předepsal nějaký prášky a mazání. Musím říct, že opravdu fungují, ale stejně jsem na něj naštvaná ..


Poslední odstavec budu věnovat (jako obvykle) škole. Další čtvrtletí se blíží a mě nezbývá nic jiného, než si zase postěžovat, kolik toho musím udělat. Je to totálně šílený. Jak jsem vás už informovala, máme novou učitelku na francouzštinu. Každou. Hodinu. Píšeme. Písemku. OMG! Vážně.. asi se vzdám a půjdu na nějaké to učiliště (ideálně dvouleté), budu jen chodit do školy (abych měla udělanou nějakou tu docházku), budu se flákat, možná že budu mít jako druhej jazyk němčinu a bude mi dobře... Pak v budoucnu budu prodavačkou. To je takové milé sedavé zaměstnání. Sice s tím asi díru do světa neudělám, ale já tak i tak zůstanu v propadlišti dějin, takže tím nic nezměním..
Ah! Tak zpátky do reality.. Musím se pochlubit! Dostala jsem jedničku z chemie. Za chytrost. :D.. Jo a jen tak mimochodem, na češtinu jsme museli psát charakteristiku věci. Chápete? Ne? tak já to ještě jednou zopakuji. Charakteristiku věci. Já vim, že když jsem teď na gymplu, že je tam asi plno jiných věcí, ale jak můžeme psát charakteristiku věci, to mi nikdo asi nevysvětlí. Nakonec jsem to nějak napsala (psala jsem o mojí skříni), ale to nic nemění na faktu, že je to blbost.
Ještě než budu končit, napíšu si sem seznam věcí, co musím v nejbližší době udělat (ale které bych stihla nejraději o víkendu). Dávám to sem čistě kvůli tomu, aby jste mě litovali abych něco pak nezapomněla udělat.
  • Naučit se ZSV (základy společenských věd) - na pondělí
  • Naučit se poslech na hudebku (kvadrilión skladeb od Bacha, Händela, Vivaldiho a nějakých českých týpků) - na pondělí
  • Úkol na fráninu + vyrobit si taháky na všechno, z čeho je možnost psaní jakéhokoliv testu, naučit se všechno co jsem doposud neuměla (= látka od 3. září až do teď) - na úterý
  • Přepsat si biologii (protože jsem si minulou hodinu přepisovala úkol z matiky) a zároveň se to naučit - na úterý
  • Počítat náhodné lineární a kvadratické rovnice o dvou a třech neznámých - ideálně o výkendu, - do středy
  • Vypočítat 10 příkladů z chemie (který stejně nechápu), do středy, v nejhorším případě donutit spolužáky aby mi postupy vydali dobrovolně a naučit se to celé nazpaměť
  • Najít na internetu písničku s dobrým textem (na Uměleckou výchovu) - na čtvrtek - Kdyby někdo z vás znal nějakou písničku se zajímavým textem, napište mi, jo? :)
  • Najít na netu zajímavou reklamu (na Anglickou konverzaci) - na čtvrtek
  • Konečně začít dělat projekt na UV (= umělecká výchova). Zbývá nám už jen měsíc (měli jsme na to asi čtvrt roku)
  • PŘEŽÍT!!!

Tak to je všechno.. Není toho moc, že ne? *snaží se přesvědčit sama sebe*.. A to jsem doufala, že o víkendu posleduju pár dílů One Piece a doram.. Tak nic..
(O bložínku se raději nebudu nijak vyjadřovat. 7 článků za březen je ubohý, ale co se dá dělat, škola je fakt debilní škola)
Jediná světlá chvíle v tomhle nečasu je, že jsem se zaregistrovala na ADVÍK (a rodiče to vzali celkem s klidem. Zrovna byli totiž v nějaké podivné fázi letargie, a tak řekli jen fajn a já jsem zdrhala zamluvit "proklatě" drahé místo napsaní v tělocvičně ^^').
Možná vám to už některým došlo, ale nadpis článku je silně nesouvisející s obsahem, ale koho to zajímá, že? :D
Jo, jo už budu končit..
Dobrou noc ^^
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Yominis Yominis | Web | 2. dubna 2011 v 14:54 | Reagovat

Tak to se nejspíš na ADVíku potkáme :-)
Až uvidíš divnou holku v Eclair cosplay, budeš vědět ;-)
Jinak z jarních depresí si nic nedělej, ony časem přejdou. Chce to hodně sluníčka a sladkostí ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama