Rat n' Cat

11. dubna 2011 v 17:48 | Miwako |  About Blog

Heyy!!
Jak už jste si možná všimli, o víkendu jsem vytvořila nový dess (o víkendu jsem byla vlastně celkově dost produktivní ^^).
Nový dess jsem chtěla udělat už dávno a speciálně na tenhle obrázek jsem si brousila zuby už dlouho, bohužel nebyl čas a kdyby mi v sobotu neruplo v mojí úžasné hlavičce, možná byste se toho také vůbec nedočkali. Navíc bložínek již od ledna po(s)tupně "uhnívá". Je to dáno hlavně školními záležitostmi, ale tenhle měsíc (a také ty další) se budu opět snažit. Slibuji.
Zpátky ale k dessu. Takový styl (= záhlaví přímo nad menu) jsem chtěla udělat již dlouho, ale když jsem se do toho dala, vlastně jsem nevěděla jak na to. Nakonec, po sérii neúspěšných pokusů, se mi to podařilo, ale stejně jsem hodně odbočila od své původní vize. Navíc, jako by toho nebylo ještě málo, jsem asi dvě tři hodiny po dodělání zjistila, že jsem zapomněla vyprintscreenovat ten předchozí dess (AAAAArgh!!) a tak jsem to musela znova celé přenastavit na ten zelený a pak znovu podstoupit utrpení nastavování tohohle :-/
Obrázek pochází od TotenVeloren, což je další z mých oblíbených autorů na DA. Je to vlastně jen pravá část obrázku, jehož levá část je udělaná jako avatar.
Dess je zase červený (vážně, na to, že nemám ráda červenou, dělám červené dessy často). A název jsem dala jen tak ze zoufalství. Celkově doufám, že tu dess vydrží dlouuuho (protože se mi táák strašně líbí, že chodim k sobě na bložínek, jen abych se na něj dívala ^^').

↓Náhled↓


Doufám, že se vám líbí
(protože jestli se vám nelíbí, tak si vás najdu a zařídím, aby se vám to líbilo *Mwahaha!*)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama