Kherington a Twitch - Dreaming With A Broken Heart

11. května 2011 v 18:37 | Miwako |  Videa
Zase bych se měla jít učit francouzštinu (jestli zase dostanu 4-, tak mě asi vystěhují), ale já zase nejdu... Ještě pořád je mi tak nějak na nic. A aby to nestačilo, tak mě dneska všichni vytáčejí: rodiče, spolužáci, kamarádi, imaginární kamarádi (!!), já.. Je to fakt na nic.
A tak tentokrát přidávám taneční video (taneční videa jsem chtěla přidávat už dávno, ale nějak mi na to vždycky nevyšel čas..)

So you think you can dance je původně americká taneční soutěž, ve které soutěží jednotlivci. Ze začátku je 16 soutěžících (8 žen, 8 mužů), kteří se rozdělí do náhodných dvojic (které se také časem mění). Choreografie si taneční páry nedělají sami, ale mají přiděleného choreografa. Ani taneční styly nejsou stálé a stejně jako choreografové se kolo od kola střídají. (Abych pravdu řekla, je to docela "složitý" systém na vysvětlování, ale určitě jste všichni pochopili, že to je v zásadě "každej s každým" :D).
Dnes jsem se rozhodla sem přidat video ze 4. série.
Taneční pár přezdívaný Twitchington tvořili Kherington Payne (18 let, původně tancovala Contemporary dance) a Stephen 'tWitch' Boss (25 let, původně Hip Hop). Jen tak mimochodem, Kherington jste mohli vidět v tanečním filmu Fame z roku 2009, který je sice filmově dost chabý, ale tanečně je skvělý ^^ (určitě o něm někdy napíšu). tWitch hrál například ve filmu Step up 3D. V soutěži se Kherington dostala do Top10 a tWitch byl druhý.
Tance téhle dvojice mám asi nejraději. tWitch je vážně skvělý a z Kherington úplně sálá jak si tanec užívá ^^.
Dreaming with a broken heart je písnička od Johna Mayera a je naprosto úžasná. Choreografie je známá též jako 'Bed routine' a vymyslela ji Mia Michaels. Je to contemporary dance (=současný tanec), což je druh tance, který klade důraz spíš než na choreografii na filozofii tance a přirozenost (= choreografie můžebý i naprosto improvizovaná). Vychází z baletu, moderního a postmoderního tance, ale narozdíl od nich nemá žádné základní kroky.

Kherington & Twitch (Contemporary) - Dreaming With A Broken Heart

Enjoy!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Paulie* Paulie* | Web | 11. května 2011 v 19:39 | Reagovat

díky ;) aspon někdo se podepsal ;) :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama