O ničem a o všem :)

19. června 2011 v 18:19 | Miwako |  (Tý)Deník
Cho!
Už je to dlouho, co jsem nic nenapsala... teda.. vlastně není. Poslední týdeníčkový článek tu byl zhruba před týdnem, což není tak dávno. Navíc vlastně nemám co říct (teda.. jasně že mám - já mám vždycky co říct -, ale není to nic veledůležitého). Ale z nějakého důvodu mám nutkání napsat článek. Asi jsem si na to moc zvykla a stává se z toho takový rituál. Napsat si, co se děje a pak se po několika měsících znovu podívat na svoje myšlenky. Líbí se mi to :D.

Venku je hnusné počasí, které se mi svým způsobem líbí. Totiž, kdybych neměla v pokoji pořád takové šero, až mě z toho bolí oči a kdyby venku nebyla docela zima, tak by se mi to vážně líbilo. Chvíli prší a pak se rozjasní a chvíli to vypadá, jako by byl venku normální, nesnesitelně teplý letní de n, jenže po chvíli je zase zataženo a okna jsou zase zmáčená deštěm. Je to takové melancholické podzimní počasí. Je to fajn^^.

Nebezpečí školy je už téměř zažehnáno. Už budeme psát jen dva testy, kde je nejdůležitější to hlavně nepodělat. Pololetní test z frj nakonec nedopadl tak špatně špatně, jak jsem si myslela (dokonce jsem dostala jedničku =3) A z chemie nebudu mít trojku (<- Epic win :D)... Z toho všeho plynně nevyplývá, že asi budu mít vyznamenání *Yééy!*. Už si připravuju oslavnou řeč na téma tento školní rok a já :D Bude to jedna z těch ohromných řečí, na kterou budeme všichni vzpomínat se slzami dojetí.. A nebo taky ne :).
A když už zase mluvím o tý škole, vzpomínáte, jak jsem si stěžovala na to, že máme dělat na IVT web na estránkách?.. No tak jsem to dílo zkázy dostvořila. Dělala jsem web o SNSD (.. bože, však já nejsem ani jejich fanoušek). No, v půlce mě to sice přestalo bavit, ale je tam vše, co po nás učitel chtěl. Mazat ho nebudu, třeba se k tomu někdy vrátím :D (nebudu psát adresu, ale jestli ho někdo objeví, má bonusové bodíky :DD)..

Pamatujete, jak jsem tady fňukala, že akutně potřebuju něco nového a hezkého? Nájezd na obchodní centra v KV se sice nekonal, ale vnikly jsme do exe a Hervisu. Mám nové boty, kalhoty a 4 trička. Jsem zase o poznání klidnější (a máma je o poznání chudší *hehe*). Přesto jsem byla trochu na vážkách. Se vším, co jsem si koupila, jsem maximálně spokojená, ale koupila jsem si dvě trička, která se nápadně podobají těm, co nosí moje kamarádka. (Jo, já to hold takhle dělám, když má někdo něco pěkného a mě se to líbí, sluší mi to a mám možnost si něco podobného koupit, tak si to prostě koupím ^^'). A moc dobře si vzpomínám, jaké scény se děly v minulosti, když si dvě kamarádky koupily něco podobného (chcete příklad? Dvě holky, jejichž přátelství vypadalo docela solidně, měly stejné boty -ta druhá si stejné boty koupila schválně-. Kvůli tomu se pohádaly, přestaly se spolu bavit a od té doby se nesnáší. Jiné dvě holky se málem servaly kvůli stejnému tričku.. Zní to sice jako scénář špatného amerického filmu, ale je to pravda :DD). Nevím, co jsem čekala, že se stane teď, ale jsem ráda, že se z toho nic nestalo (vlastně.. co jsem očekávala? Ona asi není blbá kráva, jako ty z modelových situací :D)...

Právě teď mám rozepsány dva (pseudo)intelektuální články, dvě tři "recenze" na knížky, tři recenze o k-dramatech, asi tři další články o anime/manze a v neposlední řadě několik nezařaditelných článků. Bohužel mám teď ale nějaký tvůrčí blok a přestože se o to všechno chci poděli teď hned nejde to :D.. Ale zdá se mi to, nebo můj bložínek začíná být über-cool? :D.. Chci říct.. začíná zase vypadat, jako docela na úrovni.. asi bych měla přidat nějaké obrázky (věřte, že jich mám v PC kvadrilióny :D)

Už jste viděli nové trailery (první, druhý) na druhou část HP 7? Je to hollysheetOhsoamazing!.. Jenom vidím trailer a dojímá mě to. Už jen necelý měsíc a bude to. Jsem trochu v pokušení koupit si lístky i na první část (dávají ji 4 dny před druhou) - čistě proto, abych si navodila HP atmosféru a připomněla si, co se dělo. Doufám, že film bude tak EPICKÝ jak vypadá trailer. Že bude alespoň jeho polovina filmu boj o Bradavice a že na to bude tak dobré budu chtít jít ještě jednou. Na druhou stranu jsem trochu zklamaná, že to u nás dávají ve 3D (ano, máme 3D kino, ale větší shit jsem ještě neviděla). Já tu naší chabou napodobeninu 3D nemám ráda a štve mě, že musím platit o pade víc a ještě si tím 3D trochu pokazím zážitek.. Jsem taky trochu v pokušení jít do kina sama (protože být tam sama je něco úplně jiného než být tam s někým), ale zase se mi nechce 'zrazovat' Eriku. Už je to skoro tradicí, chodit na Harryho Pottera společně ;). A navíc, kdo by ji kulturně fantaskně vzdělával, když ne já? :D

Na blogu O mundo da Teresinha probíhá úžasná giveaway o jednu z deseti knížek. Jestli se vám ty knížky zamlouvají, tak se zkuste přihlásit (já se přihlásím hned co si vyberu, kterou bych vlastně chtěla ^^)). (Časem, také do menu přibude odkaz na giveaway - to jen abyste se nedivili, co to tam je :D).. A vlastně se můžete přihlásit, i kdybyste o žádnou knížku neměli zájem a pak mi jí můžete dát jako dárek. Mám ráda dárky a knížky :DD (<- tohle asi nebude fungovat, co? ¬_¬.. Ale snažila jsem se ^^'')

Ano! Už je to tady! Konečně konec :D
(Jestli je takhle dlouhý článek o ničem, tak vážně nechci vidět článek o něčem)
See You!
P.S. - Jen tak pro zajímavost. Tohle je devadesátý článek v rubrice (tý)deník :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 andrie-ss andrie-ss | Web | 19. června 2011 v 18:22 | Reagovat

ty saty jsou dokonaly :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama