TEE HEE!

3. června 2011 v 20:05 | Miwako |  (Tý)Deník
Zdravím! :)
Dneska mám náladu napsat článek. Jako obvykle si jdu postěžovat a... jo vlastně si jenom postěžovat ^^'.
Proč si zase stěžuju?.. To je přece jasné. Konec školního roku. Teda, ne že by mě nějak trápilo, že končí škola, ale jsou tu ty závěrečné testy a tak všechno.. Vážně nechápu, jak si někteří učitelé můžou myslet, že jejich předmět je jediný, který se musíme naučit. Na pondělí se musím naučit ZSV a dějepis (no dobře.. já věděla, že ty testy budem psát už asi 3 týdny a ještě jsem se na ně ani nepodívala, ale tenhle nedůležitý detail teď zapomeňme ;)). A ještě máme úkol na matiku a musím udělat něco na IVT a měla bych udělat nějaký úkoly na stránkách školy.
Díkybohu, že už máme za sebou alespoň test z frániny (i když asi nedopadl nijak slavně). A když jsme u těch testů, dneska jsme psali z fyziky.. Tak moc jsem ještě žádnej test nepodělala :DD. No asi teď půjdu smést ze stolu usazený bordel a naházet tam sešity, do kterých se musím o víkendu podívat. U mně totiž platí úsloví "Sejde z očí, sejde z mysli." asi tak 4x víc než u průměrného člověka. Holt jsem prostě nadprůměrná ve všem :D.

Dneska už je zase hezky. Doufám, že to vydrží. Poslední dobou byla docela zima a oni nám vůbec netopí. No pochopíte to? V červnu takový zimě netopí?! :(. Navíc je mi tak nějak blbě, jak se pořád mění to počasí. Bolí mě hlava a v krku. A taky mám strašně rozhozený spaní. Chodím spát až v 11:30 (což je dost velký posun, vezmeme-li v úvahu, že na začátku školního roku jsem chodila spát někdy i v 9:45 :D). A nemůžu chodit. V úterý (to bylo ještě relativně hezky) jsem si vzala do školy svoje oblíbený šatičky. Jenže jsem si nechtěla vzít "jak nějaká socka" sandály, vzala jsem si baleríny (co se hodí k šatům :D). Už když jsem odcházela, věděla jsem, že mě budou bolet nohy, ale myslela jsem si, že ty 3 kilometry do školy ujdu. Už po prvním půl kilometru jsem věděla, že je to průšvih, ale nechtěla jsem se tam někde přezouvat, protože za mnou šlo hodně lidí (ano, prozíravě jsem si ty sandály vzala s sebou) :DD. Takže mám na každé noze dva úžasné puchýře, kteří dělají to co dělají puchýře obvykle (sami si to domyslete, já vás raději detailů ušetřím :DD).

Aby toho nebylo málo, k seznamu rozkoukaných doramat a seriálů přibyly 4 nové položky. Merlin, Misfits, Skins (což jsou britské seriály) a 49 Days, což je kor. dorama. Všechny čtyři vřele doporučuji :). No řekněte mi, kde mám na to všechno brát čas? :DD

Už si vážně potřebuji zajet nakoupit do nějakého pořádného nákupního domu. Trpím akutním nedostatkem něčeho nového a hezkého :D. Navíc je právě to kouzelné období slev ^^.
Když jsme u těch hezkých věcí, nedávno jsem se nudila a shodou okolností jsem narazila na stránky heels.com a edressme.com. Dala jsem se tedy do objevování světa za zrcadlem. A když už jsem se tam potloukala docela dlouho, napadlo mě, proč bych si taky neudělala obrázkový seznam věcí, které bych chtěla? (však víte, blbky z blogů o celebritkách to dělají běžně, proč bych to nemohla udělat já, blbka z blogu o anime :DD). A tak vznikl seznam botiček a šatiček, které bych chtěla mít. Minimálně polovina z vybraných by mi neslušela kvůli určitým "tělesným nedostatkům" a polovina zbývající poloviny by se mi asi tak naživo moc nelíbila, ale takhle to všechno vypadá báječně :D. Jen tak mimochodem. Většina modelek, které mají na sobě šaty, jsou vážně zjevy, všimli jste si? .. S takovou bych mohla být modelka i já (teda kdybych měla ty správné míry). :DD
ty jo.. a tohle měl být původně krátký článek ^^'
Báj!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 lina lina | Web | 3. června 2011 v 20:47 | Reagovat

wau..ty stránky jsou úžasné, hlavně ty s botkama, ne že bych v tom uměla chodit :D Taky jsem vzala na výlet svoje nové boty a přišla v nových sándálech s půchyřema na noze :D To vás ještě ve škole trápí?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama