T-ara - Roly Poly

13. července 2011 v 19:49 | Miwako |  Asian Music
Yahooo! Mám nový mobil. Samsung Galaxy Ace. Nemůžu si stěžovat, je skvělý, ale bez připojení k internetu s ním můžu leda tak machrovat na ostatní :D (tse.. moji rodiče tvrdí, že když mám internet na počítači, tak že nepotřebuji do mobilu. Vůbec nerozumí mým potřebám :'D)

T-ara (sedmičlenná dívčí skupina) měla asi před 14 dny svůj comeback. EP s názvem John Travolta Wannabe obsahuje 7 skladeb. Pět z nich jsou pouze zremixované písničky z alba Temptastic. Zbývající dvě Roly Poly a I really really like you se mi vážně líbí, ale přesto jsem trochu zklamaná - mohli udělat víc nových písniček :D
Disco koncept (přesněji retro koncept z 80. let) je inspirován filmem Horečka Sobotní Noci (hraje John Travolta) a holkám docela sluší. Roly Poly se mi líbí, ale nic převratného to není. Přesto mě (jako fanouška T-ary) písnička strašně baví.
Choreografie vypadá jednoduše a skládá se ze všech známých diskotékových pohybů (přesto tak jednoduchá nebude, s kamarádkou jsme se pokoušely o ten pohyb rukou a tak trochu jsme pohořely :D). Na internetu sice hodně lidem vadí, že JiYeon je pořád uprostřed sestavy a kamera ji zabírá vždycky (a to i když nezpívá). To se mi sice zdá trochu nefér, ale JiYeon je hlavní tanečnice a navíc její znuděný výraz je.. tak neodolatelný :D..
MV má hned tři verze. Dlouhou drama verzi (12 minut) ve které hraje herečka Im Ye Jin, krátká dance (stage) verze, která je sestříhaná z té drama verze a kterou nikde nemůžu najít v nějaké lepší kvalitě a Roly Poly ver. 2, která vyšla až jedenáctého a nazvala bych ji normálním MV. Tahle verze se mi líbí asi nejvíc, ale bohužel je postižena superrychlým střihem (podobně jako to bylo u I Go crazy because of you) ale zároveň obsahuje poděkování fanouškům ze 40 zemí za to, že nahrávají na YT svoje verze choreografie a je tam i pár videí sestříháno :).

T-ara - Roly Poly (ver. 2)

I like like this, I like like that,
I like this I like that YEAH!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama