Život je prase

10. července 2011 v 17:38 | Miwako |  (Tý)Deník
Život je jako prase .. Kulatý, roztomilý, růžový a je z něj dobrá slanina.

Po dlouhé době vás zdravím, milí smrtelníčci! Totiž.. už asi týden chci něco sem napsat (ano, přesně ten týden od posledního deníčkového zápisu :D). Né, že by se něco dělo, ale... však mě znáte.
Mám rozepsáno několik inteligentních článků, každopádně nevím, kdy se tu objeví. Taky přemýšlím, že bych se zapojila do meme Letní dumání - však víte, ráda dumám a ještě raději vás obtěžuji svými názory >:D.

Každopádně kdo ví, jestli se do meme zapojím a kdy vlastně dopíšu ty pseudointelektuální články. Právě teď jsem totiž propadla youtube ^^. Víte, jak je tam taková ta možnost, dělati si vlastní seznamy videí?.. Včera jsem strávila dvě hodiny nad tvoření playlistu indie a alternative rocku. Řeknu vám, že to byla fakt fuška, ale stálo to za to. A včera (vlastně už dneska, ale nebuďme detailisti) jsem dostala další nápady na playlisty, brzy se do toho pustím :DD.

Abyste si nemysleli, že sedím jen u počítače (což je tedy pravda, ale tvařme se, že jsem normální dítě mého věku a celé léto trávím s kamarády venku a zhulená), dneska jsem dočetla druhý díl Ošklivých. Více si budu plácat játra (<- miluju tohle přirovnání :DD) v recenzi. Teď jen řeknu, že je to vážně skvělý ^^. Kromě čtení taky sleduju dramata, jak jsem si slíbila. Začala jsem se koukat na Secret Garden. No.. že by mě to nějak zvlášť ohromilo se říct nedá, ale jestli přežiju těch dalších 14 dílů, tak si o tom budete moci přečíst recenzi, ale moc tomu sama nevěřím. Začátkem prázdnin taky začali vysílat Heartstrings. Hraje v něm JongHwa a Park Shin Hye.. Aww, there is too much eye -candy, if you know what I mean by it ^^'. *Ahaha* Je to skvělé (rozhodně lepší, než co jsem očekávala). Rozhodně zkuste ;).
A když už jsme u těch nových dramat. Náhodou jsem se doslechla, že by mělo být Ouran High School Host Club drama. Už tenhle měsíc. Trochu se obávám ale.. já se kvůli vám obětuji a zkusím to :DD.
A ve čtvrtek bych měla jít do kina. Na Harryho Pottera. Trochu se bojím, však je to také konec kapitoly mého života, ale z větší části ne nemůžu dočkat. Dívala jsem se na ten živý přenos z červeného koberce při světové premiéře. Seděla jsem u toho snad 3 hodiny a ke konci jsem z toho byla celá taková.. dojatá.. Jsem to ale citlivka :DD

Moji rodiče se mě neuvěřitelně snaží dostat na brigádu. Někdy mi jejich snažení přijde docela vtipné, než mi dojde, že se mě snaží donutit pracovat O_o?!. Na pátek nám domluvenou brigádu u táty na golfu. Mýt nádobí ¬_¬. No co se dá dělat, už je asi na čase, abych zakusila život pracujícího člověka. Navíc mě máma nutí do plnění mých rodinných závazků, jako je například chození za babičkou (se kterou si nemám co říct), chození za druhou babičkou (se kterou je to ještě horší, než s tou první). Co je nejhorší, že se na tyhle návštěvy musím ohlásit telefonicky. Nevím, jestli to víte, ale nesnáším telefonování (a to ještě víc, než když se někomu musím dívat do očí). Navíc mě nikdy nikdo v telefonu nepozná (protože většinou netelefonuji) a já nesnáším tu trapnou vysvětlovací chvíli, kdy říkám vlastní rodině, kdo jsem. Když už jsme u toho, že mě moje vlastní rodina nepoznává, tuhle jsem máme ukazovala fotku, na které mi to fakt sluší a tak. A ona se na mě tak utrhla, prý kdo to je a pak co to mám na sobě (abyste pochopili, na fotce jsem já a mám na sobě její starý šaty). Docela mě to urazilo ¬_¬"
Být velká je fakt na nic :(.

Kromě již výše zmíněných věcí dělám ještě něco. Tak nějak čistím počítač a všechny moje internetové účty tady a támhle od všudypřítomného spamu a nepořádku. E-maily, deviantart, youtube, mobil, foťák a hlavně můj počítač. Při té příležitosti jsem narazila na složku s anime obrázky, kterou tam mám snad už od prvního dne, co jsme zapojili internet. Rozhodně se mi nechce těch 600 obrázků jen tak smazat, a tak se asi dočkáte několika stovek obrázkových článků, ale kdo ví, jestli se mi bude chtít :DD.

A za 18 dní je Advík *Yéééy!*. Přípravy týkající se odjezdu jsou v plném proudu. Rien totiž pořádá hromadnou cestu vlakem (a já jsem shodou okolností ta nešťastná, která zahajuje náš 'konvoj' :DD). Tak nějak se totiž nemůžeme domluvit, kterým vlakem pojedeme :DD. Každopádně jestli je tu někdo z karlovarského nebo ústeckého kraje, kdo chce jet vlakem (a nechce jet sám), nechť si na fejsbůku najde událost vlak na Prahu - ADVÍK '11 a můžete se přidat ^^.
Co se týče ještě toho Advíku. Ačkoliv program není kompletní, řekla bych, že nejvíc zkejsnu na sci-fi/fantasy linii a pak budu taky vymetat všechny ty taneční workshopy a některé dorama přednášky.. Promítání mě docela zklamalo, zaujal mě jen Animatrix, Rango a Thor, který se navíc bije s přednáškou o doramech. Asi víte, jak tenhle boj dopadne. A přednášek, co se mi tam bijí je vícero (nejhorší vnitřní boj ve mě vyvolává přednáška o moderní kor. hudbě vs přednáška o Zeměploše... no program ještě není definitivní, musíme doufat v zázrak v přesun některých přednášek :DD).. Páni, ta anime část ode mně dostává docela na frak :DD.. No uvidíme, advík je za 18 dní, to je ještě hromada času :D.

Před odesláním článku jsem chtěla vložit fotku, o které jsem mluvila. Připojila jsem mobil k počítači a... on se vypnul a teď se ho snažím už hodinu resuscitovat a mám pocit.. že pošel. TTT_TTT Nééééé! Proč já, proč to vždycky odnesu já?!..
A navíc mě bolí v krku.. Dneska je fakt debilní den. A ani nebudu kontrolovat článek, užijte si ty hrubky a překlepy. A fotku přidám, jen jestli ten mobil rozchodím. A teď mě omluvte, jdu se vybrečet :'D
.. Takže nemáte náhodou nějakej návrh, na nový mobil? :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama