N*E*R*D - Sooner or Later

19. srpna 2011 v 17:06 | Miwako |  Music
Tohle je fakt blbý týden.. Rozbila jsem si svoje oblíbené sluneční brýle, ztratila jsem záložku do knížky, které jsem si hluboce cenila, musela jsem jít na kosmetiku, zapomněla jsem, že jsem měla jít na pedikúru, za méně než dva týdny končí prázdniny... No co, s tím už asi nic nenadělám :D
Novinky.cz i televizní zprávy jsou poslední dobou plné článků o tom, jak na světových trzích padají akcie a tak podobně. Ne, že bych měla sebemenší tušení, co to znamená (no tak dobře.. tak trochu vím, o co asi jde :D), ale díky tomu jsem si včera vzpomněla na tuhle písničku :D..

Pokud si někdo náhodou nemůže vzpomenout, kdo vlastně N*E*R*D jsou, ráda vám to připomenu. N*E*R*D je americká tříčlenná skupina hrající funk, alternative rock a hip hop. Jejich neznámější člen je Pharell Williams. Tak, doufám, že teď už víte ;).
Písnička Sooner or Later je z alba Seeing Sounds, které vyšlo v roce 2008. Pokud vím, tak není moc známá a na MTV jsem ji v té době viděla snad jen dvakrát (což je docela škoda, když vezmu v potaz, že písničku Everyone Nose, taktéž z onoho alba, jsem slyšela snad bazilionkrát přitom je.. no.. není tak dobrá, jako tahle). Celé album je vlastně docela dobré. Jestli budete mít náladu, tak třeba zkuste pustit něco dalšího ;).
Sooner or Later mi přijde jako strašně pohodová (a hezká) písnička. Vždycky mám takový fajn pocit, když jí poslouchám ^^. Vzpomněla jsem si na ní právě kvůli videu (což jsem vlastně řekla už předtím :D).

N*E*R*D - Sooner or Later

Tak co, líbí? ^^
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama