Zasedací politika..

30. srpna 2011 v 11:48 | Miwako |  (Tý)Deník
..aneb už je to tu zase!
Dobré poledne (popř. jinou část dne :D), mí milí buřtíčci! :D
Už jsem tu zase dlouho nebyla, všimli jste si?.. No já si toho všimla, srpencová blogová aktivita není zrovna ukázková ¬_¬".. No nedá se nic dělat... Plánované zveřejnění posledních třech článků letního dumání jsem prošvihla, ale jsem odhodlaná je zítra zveřejnit! (ale sama tomu nevěřím ^^' :D). (A jestli vás to zajímá, tak dělám nový dess.. z tohohle mi už krvácejí oči :D)

Jestli jste si nevšimli, tak se před pár dny objevila v menu další ikonka. Na blogu Abyss je soutěž o báječné knihy, takže určitě zkuste své štěstí (a moc se nad tím nerozmýšlejte, soutěž končí dnes ^^').

No a teď směle do výkecu *Yééy!*. Prázdniny končí. Přiznávám, že jsem se do školy po prázdninách nikdy netěšila (i když mnohokrát to bylo už jen z principu). Tentokrát je to ale mnohem mnohem horší. Vždycky jsem mohla říct, že se těším alespoň na spolužáky. Teď ani to ne ¬_¬.
A pak je tu ta věc se zasedacím pořádkem (jo, teď si mnozí z vás řekli, že z toho dělám asi zbytečné drama :D).. Jenže na konci roku projevilo zájem sedět vedle mně hned několik lidí a já jsem tak nějak zmatená. Možností mám dost. A víc než polovina z nich není vhodná volba. Nechci sedět s nikým, kdo se mnou bude sedět jen proto, že jsem chytrá (bůh ví, jak na tom budu letos). Zároveň mi zase nepřipadá vhodné sedět vedle kamarádky (neb jsem ukecaná i když sedím vedle prázdného místa). Na druhou stranu bych chtěla sedět vedle kluka (protože je to jiné, než sedět vedle holky a taky se dozvím víc drbů >:DD).. A aby toho nebylo letos málo, chtěla bych sedět u okna (tam jsem seděla celou základku a jsem na to zvyklá. Minulý rok mi to jinde moc nevyhovovalo..). Jenže už si umím představit, jak si sednu na své vysněné místo, a pak přijde jeho původní majitel a hodí po mě svůj nenávistný pohled (který je mimochodem strašně vtipný :DD) a začne vřískat (:DDD). Je to složité... Nah! Nebudu se tím zaobírat ještě mám fůru času tři dny...

Poslední dobou se cítím.. nijak. Patřičně si to užívám, protože za pár dní budu už zase přesycená všelijakými emocemi a rozhodně mi to to nebude příjemné. Teď se cítím jako list nepopsaného papíru ^-^'... Ále pryč s těmi metaforami metonymiemi.. Prostě se mám dobře, posledních čtrnáct dní nic nedělání jsem si prostě užila po svém ^^.
Včera za mnou přijely Sabča a Petruš (slečny co jsem potkala na Advíku). Bylo to vážně milé odpoledne (vlastně už se těším, až pojedu za nimi do Varů ^^). Holky jsou prostě úžasný :D

A jen tak mimochodem, viděli jste někdy závody v rychlochůzi? V Jižní Koreji je teď MS v atletice a tak nějak se mi přihodilo, že jsem viděla rychlochůzi. :DDDDD (Je to tak strašně vtipný. Jestli se vám někdy poštěstí na to narazit, rozhodně nepřepínejte. Mě to úplně rozsekalo :DD). Ah.. jen jsem se o to musela podělit :D.
No nic, radši už budu končit, bůh ví, co by ze mě jinak ještě vypadlo :D
Čaute ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama