INFINITE (인피니트) - Paradise

17. října 2011 v 19:26 | Miwako |  Asian Music
Právě teď probíhá na FB velká panika. Všichni mí spolužáci se snaží získat zápisky z matematiky a snaží se naučit geografii. Neříkám, že to umím (vlastně jsem se teď spojila do společenstva taháku definice. Já a další dva spolužáci jsme zplodili seznam všech definic co se máme naučit, takže.. je to v cajku :DD). Navíc usilovně pracuji na tom, abych vymyslela, jak zvětšit počet napsaných článků z jednoho článku na týden na tři na týden. Tahle ubohá aktivita mě štve. Už mám nápad, teď už jen abych vymyslela, jak to udržet :D
Tentokrát přidávám hudbu trochu netradičně na začátku týdne (hlavně proto, že se mi minule nechtělo a taky proto, že teď mám "volný čas" :D)

Skupina INFINITE (인피니트) je sedmičlenná klučičí skupina z Jižní Koreje. Debutovali minulý rok (2010) v létě (s písní Come Back Again). Na to, že jsou poměrně nová skupina toho za uplynulý rok zvládli docela dost. Vydali 3 EP a jedno CD a už také vyhráli jejich první cenu v hudebních pořadech (za písničku Be Mine).
Jejich písně nejsou zas tak 100% k-pop. Za ten rok totiž stihli získat něco, co mnoho začínajících skupin nemá. Tím myslím jejich vlastní rukopis (vždyť víte.. není nic horšího, když skupina prochází "Krizí osobnosti" a každý song je úplně jiný, z úplně jiného soudku a úplně jinačí).
Také jsou známí tím, že tancují přesně jako jeden muž. Woolim ent. (jejich společnost) na to nezapomíná a fanouškům servíruje procvičovací videa, kde nás kluci ohromují jejich přesností (koukněte třeba na tréning BTD). Aby toho nebylo málo, tak zní naživo více než dobře (což by mělo být samozřejmostí, ale u některých to tak prostě není).
Celkově si myslím, že jsou kluci asi nejlepší rookie group minulého roku, a pokud vydrží s takovou tvrdou prací ještě rok, tak pevně věřím, že dopadnou trochu jako B2ST (kteří se stali po 3 letech od debutu docela uznávanou skupinou). Oni jsou na tom vlastně už teď docela dobře, ale pořád před sebou mají dlouhou cestu.
Ačkoli Paradise není moje nejoblíbenější písnička (tou nej. je asi Can U Smile (remake)), přidávám ji proto, že je jejich nejnovější. Písnička se mi líbí, ale MV je trochu (víc) nudné. (No dancing, no fun ¬_¬). . . Choreo k téhle písničce je ale v některých chvílích.. zajímavé. Posuďte sami, nevím jak to popsat, takže to nechám na vaší slovní zásobě/představivosti ]:D.

INFINITE (인피니트) - Paradise

PS. Na Youtube odbírám slečnu, co dělá docela vtipné titulkové parodie ke K-pop songům. Podívejte na její parodii na Paradise a zkuste i ty ostatní ;).
Enjoy! ^^
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama