Výlet aneb Anime Jikan Děčín

3. října 2011 v 20:35 | Miwako |  (Tý)Deník
Zdravím..!
Včera jsem měla docela dost práce (*ahahaha* učila jsem se.. a dneska jsem to stejně podělala :D), a tak jsem se dostala ke psaní reportu až teď.
Mám-li to popsat ve zkratce, tak to nejprv bylo prvotřídní drama, pak sranda a trochu nůďo a pak.. zase sranda..? Mé pocity jsou rozporuplné. S holkama jsme se shodly, že podle popisu jsme očekávaly něco trochu jinšího, ale o tom až trochu později. Teď vás čeká ta drama-část :D.

Vstávala jsem vážně brzo (4:15), ale šlo to překvapivě dobře, stihla jsem si pokecat s mámou a i všechno ostatní jsem výjimečně dobře stíhala. Můj plán byl dokonalý. Autobus na nádro jede v 5:43, na nádru budu v 5:55, sejdu se s Řezníkem (♀), koupíme lístky, v 6:13 odjížíme. Autobus přijel o 7 minut později, no.. tak fajn, nastoupila jsem a ta podělaná pětikoruna pořád propadávala tím automatem.. tohle nám tam trvalo asi 4 minuty. A rozhovor s tím řidičem vypadal asi takhle:
Já: "Počkejte, mám ještě jednu pětikorunu." (měla jsem jich asi 5)
Řidič: *zkouší tam házet jinou pětikáču. Nejde mu to.*
Já: "Tak já vám to tu takhle nechám." *podávám mu 5 Kč*
Ř: "No ale to takhle nejde musíte mít lístek."
Já: *rozměňuju si s přísedícím pánem pětikačky na 10 Kč* "Tak tam hodim 10,-!"
Ř: "No ale to vám pak nevrátí!"
Já: "To je jedno, hlavně už jeďte!" *desetikoruna nepropadává a já si beru lístek*
Ř: *Prosviští Chebem nevídanou rychlostí*
To byla první část ranního dramata. Ta druhá nastala, když jsem zjitila, že Řezník nestíhá vlak (a ještě pár takových věcí mě vykolejilo, ale to je um... soukromé :D). Takže jsem jela sama. V kupé se mnou pak jel docela podezřelý chlápek, no nakonec po půl hodině vystoupil, ale bylo to dobrodružný :D.
Ve Varech nastoupily holky (Petra a Sabča) a celou cestu jsme prokecaly o blbostech, anime a tak podobně (je fajn se takhle bavit ^^). V Ústí jsme nabraly Wendy a brzy jsme dojely do Děčína. Když jsme se pak dostaly na místo konání, byly jsme zmatené :D. Bylo tam neočekávaně málo lidí a my neměly tušení co můžem a nemůžem dělat ^^' (ale měli tam moc hezkou výzdobu, to se musí uznat). Nakonec jsme to na hoďku zapíchly u promítání (dávali Ouran). Pak dorazil Řezník a shodou okolností i Rien a její kamarádi. Chvíli jsem/ jsme se bavily s Rien, ale jelikož si nemůžu vzpomenout o čem, tak usuzuji, že to byla obvyklá "smysluplná konverzace" (tj. dělaly jsme ze sebe s Řezníkem krávy). Každopádně bylo fajn se takhle s Rien vidět ^^. Pak jsme (delší) chvíli neměly s Řezníkem co dělat, ale nakonec jsme zkusily DDR, divnou mačkací hru, divnou dotekovou hru a nakonec i Tekkena :D. Ani jedno nám moc nešlo, ale co, hlavně že nás to bavilo :D. Největší příkoří celého toho bylo, že ačkoli jsme se vždycky dostaly k nějaké hře a nikdo kolem nebyl, jakmile se tam začalo něco dít, začalo nám na krk funět 10 dalších lidí.. To mi trochu vadilo (zvlášť když jsme se pak dostaly k Tekkenu, který byl docela dlouho opuštěn, ale jakmile jsme zasedly, objevili se zápasu chtiví hráči :D). Ze zbytku promítání mě pak zaujalo ještě Higashi no Eden a Deadman Wonderland (hurá! konečně mám zase náladu na něco koukat ^^).
Nakonec holky zavelely, že pojedeme dřív než jsme plánovaly (i když já bych to tam ještě ty dvě hodiny vydržela.. koneckonců tam byly ty hry :D). No alespoň jsme dorazily domů dřív (po cestě jsme zase nezávazně tlachaly, pomlouvaly koho se dalo a tak podobně ^^').
S Řezníkem to bylo fajn, ale obávám se, že se ke mě asi příště na podobnou akci nepřidá ¬_¬.. Škoda, bylo fajn mít s sebou někoho koho pořádně znáte a víte, co si na něj můžete dovolit :D.

Jako tradičně jsem s sebou měla foťák, ale nefotila jsem, a tak fotodokumentaci sprostě kradu z Rienina a Petřina fb, tak snad to nevadí ^^' (ale jsem na fotkách já, takže... na to snad nějaké malilinkaté právo mám.. ne? :D)

Jo.. A taky jsme si "prošly" Děčín.. Pááni! To město ale žije, co? :DD

Divná mačkací hra a Já (fotka od Rien)
↓↓↓


Divná mačkací hra a Já II. - nevím co dělat :D (P.S. z boku mi to fakt sluší ^^) (fotka od Rien)

DDR vs. Já a Řezník - 3:0 (fotka od Rien)

Logicky odvoďte: Která z následujících osob se do řady nehodí? *na odpověď máte 5 sekund* (foto od Petry)

Povšimněte si inteligentních výrazů osob na kraji... A pak toho hladového pohledu osoby uprostřed ¬_¬" :D (foto od Petry)

Tak.. a to je vše :D
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Yominis Yominis | Web | 4. října 2011 v 13:18 | Reagovat

Já myslím, že už jsem z těchhle akcí vyrostla... Poslední 3, na kterých jsem byla mi přišly více méně o ničem a vcelku jsem se tam i nudila, tak nějak jako to píšeš ty. Holt už jsem na ně asi moc stará :-D
btw..na těch fotkách ti to sluší ;-)

2 Rien et Vide Rien et Vide | Web | 7. října 2011 v 18:23 | Reagovat

Taky mě docela zarazilo, že tam bylo tak málo lidí, ale pořád je to lepší než jak to bylo na Advíku, že se pomalu nedalo projít, ale tak to byly zase jiné podmínky. :D Navíc mě překvapilo, kolik tam bylo malých harantů. No jo, s anime se musí začínat od malička. :D

Hele, taky jsme se tam nudili, nebejt kluků, tak jsem se asi ukousala nudou. D:

No jo, mě to neva, já už jsem si v půjčování fotek zvykla. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama