I'm back~!

20. listopadu 2011 v 18:48 | Miwako |  (Tý)Deník
~again in a perfect shape and condition!
Holla!
Už je to pár měsíců, co jste ode mně slyšeli něco zajímavějšího než "žiju, ale nemám vám co říct". A víte vy co? Najednou mám náladu vám něco říct! *Woooot*. Nic zajímavého nečekejte, jen konečně pořádný článek o ničem *Yéééy!* (← ano, mám z toho radost ^^').

Tak.. začněme tím nejdůležitějším.. Za 33 dní přijde JEŽÍŠEK! Už. Se.Těším. Na druhou stranu.. už bych asi měla přestat myslet jen na ty hezké věci (=dárky pro mě) a vzpomenout si na svojí dospěláckou povinnost (= dávání dárkům ostatním) ¬_¬.. Ne, ani to mi náladu nezkazí :D. Letos mi Ježíšek donese malý počet dárků, ale mám takový pocit, že to bude jeden z nejbohatších Ježíšků za poslední dobu. Jeden z těch několika dárků je noťas. Ano, můj milovaný Karel (= PC) půjde definitivně do kytek. Ale řeknu vám, vybírat si noťas je taky docela slušné drama... ^^'
Když už jsme u těch nových věcí; už asi devět měsíců pláču, že chci nové boty. No a konečně je mám ! A chodí se v nich přímo nádherně ♥. A taky mám nové kalhoty (za takový nevelký peníz.. no nekupte to! :D) a ještě jedny boty.. :3

Určitě všichni víte, jak často tu odkazuji na různé soutěže na knižních blozích. A víte vy co? Konečně se to vyplatilo! Ano, vyhrála jsem ^^. Víte, já nemám moc štěstí, takže takové typy soutěží vůbec nevyhrávám, ale.. teď se to změnilo! Udělalo mi to úplně šílenou radost :D.

Další důkaz toho, že jsem zpět (skoro) v plné síle, je to, že jsem se dala zase do sledování k-dramat. Koukám se většinou na ty "starší", ke kterým jsem se zatím ještě nedostala, ale také jsem objevila jedno nové a naprosto úžasné :D. Jmenuje se Flover Boy Ramyun Shop a doporučuju ho všem. Ano, všem. :D. Ono možná není zas tak dobré, ale hraje v něm Jung Il Woo, je to strašně vtipné a taky tam hraje Lee Ki Woo.. Prostě skvělé :D. Vzhledem k tomu, že nerada píšu 'recenze' ještě než drama skončí, tak si ještě chvíli počkáte, ale určitě to zkuste ^^.

Možná že jsem se už někdy zmiňovala o tom, jak tak nějak nutím svojí nejlepší kamarádku do k-popu. No, nutím není zrovna to správné slovo.. Vím, co má ráda, a tak jí ukazuju to, co by se jí mohlo líbit, a světe div se, líbí se jí to! ^^ Ještě má před sebou dlouhou cestu, ale je to fajn, takhle si o tom s někým popovídat. A navíc je vážně zvláštní "vychovávat" nového k-pop fan (já jsem byla samoobjevitel, takže vůbec nevím, jak bych měla postupovat :D).
A neukazuji jí pouze k-pop :D. Vzhledem k tomu, že ji nutím číst i knížky (.. teď jste všichni určitě rádi, že nejste mí kamarádi, což? :DD), tak jsme si minulý týden pěkně zakníkaly u traileru na Hunger Games. Ano, minulý týden vyšel a... je perfektní. Sice mám trochu sem tam nějaké výhrady, ale co se dá dělat, maximálně se těším na film.. Už jen 123 dní! No to si ještě počkáme ¬_¬ '

Jinak.. škola, ta šílená bestie mě stále sžírá a... no je to čím dál tím horší. Já vím, že se vždy najde něco, co člověk nemá rád, co mě ale znepokojuje je, že poslední dobou se na nenáviděném seznamu objevily předměty jako Aj, AjD (diplom z Aj), ZSV, Dějepis a další. Zvětší části za to může postoj učitelů, nebo moje neochota. Jen tam mimochodem, tohle jsou maturitní předměty ¬_¬.
Takže pro úplnost: ze 14 předmětů 8 mě nebaví/nesnáším je, ke 3 nemám žádný postoj a zbývají 3 (Čj, Ma, Geo), kvůli kterým vlastně chodím do školy. Tři zbývají, kdo vypadne příště? Duh.. tipuji to na matiku :'D.

No nic, tak zase někdy příště! :)
M i w .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Yominis Yominis | Web | 22. listopadu 2011 v 8:55 | Reagovat

To už jsou vánocew tak brzo? O_o
A já ještě nemám žádné dárky...

2 Linhee Linhee | 22. listopadu 2011 v 20:05 | Reagovat

Miwakoo ^^ Tak strašně mi chyběly tvoje epic~funny články! Snad si na mě ještě pamatuješ /:)
Hoho, doufám že dnešní Vánoce budou lepší než ty předtím, už by mohlo začít sněžit aby byla ta vánoční nálada-___- hey, i like your shoes :3 Hihi, blahopřeji, určitě sis to zasloužila ^^ Flower boy Ramyun Shop je úžasný, kupodivu se mi víc líbí víc ten údajný manžel Intern než Jung Il Woo~i don't know his name :))) hodně štěstí ve škole jinak :D

3 Miwako Miwako | Web | 22. listopadu 2011 v 21:01 | Reagovat

[2]: Omo~! Jsi tu! Ani nevíš, jak mně chyběly tvoje komentáře ^^
Jo, mně se taky v Ramyun shopu líbí spíš "manžel" než ChiSoo (Il Woo), a tak doufám, že nakonec EunBi skončí s ním (přeci jen je EunBi starší než ChiSoo, tak doufám v trochu míň klišoidní konec :D)
(Nevěděla jsem, jestli odpovědět k tobě na blog, tak radši odepisuji sem.. I'm so confused :DD)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama