After School - Love Love Love

22. prosince 2011 v 22:16 | Miwako |  Asian Music
Mám takový malý blogový zvyk, každý rok mezi 20. - 24. prosincem přidám nějakou vánoční písničku. Letos jsem na to nejprv zapomněla (^^') a pak jsem zase nevěděla, kterou píseň vybrat. A protože je pro mě letošní rok tak trochu ve znamení k-popu, rozhodla jsem se přidat právě tuhle píseň (na tu druhou se můžete těšit příště :P)
Takže vám všem přeji hezké a pohodové Vánoce a teď si užijte letošní vánoční píseň :)

After School je osmičlenná dívčí skupina z Jižní Koreje. Je to snad jediná korejská skupina, která má rotační systém členek, tj. že až se některá členka rozhodne skočit/ 'dospěje', prostě ji nahradí někým jiným a jde to víceméně v klidu (na stejném principu fungují například Morning Musume).
Kromě toho mají vždy docela unikátní koncept. Když měly koncept orchestrových bubenic, naučily se hrát na bubny a když měly pro-mě-nejasný-koncept, tak se naučily stepovat. Demonstrovaly tím svůj talent a hlavně to vypadalo efektivně. Před nedávnem se zase rozdělily do dvou podskupin, které měly naprosto odlišný koncept a vydaly svoje vlastní CD. Aby toho nebylo málo, mají ještě jednu stálou podskupinu - Orange Caramel - jejíž koncept (styl a tak vůbec) je úplně jinačí než u AF.
Osobně jsem velký fanoušek Orange Caramel (už jen proto, že to je tak divný :D), ale After School mě moc nebaví. Všehovšudy se mi od nich líbí dvě písničky. Jednou z nich je právě písnička Love Love Love, která vyšla minulý rok před Vánoci. Není to tak úplně vánoční písnička, ale prostě tak zní (ty rolničky a to všechno :)).
Navíc má zajímavý videoklip. O kouzelném mobilu! No.. možná to nebyl jejich záměr, ale je tu jedna věc, na kterou prostě musíte myslet, když se na MV koukáte: Co je to, sakra, za mobil?! Několikrát spadnul na zem, z velké výšky, docela solidní rychlostí a displayem napřed, a pořád vypadá jako nový - nepoškrábaný a v jednom kuse. Wow! :D. A aby toho nebylo málo, ještě je to tak dokonale absurdní (tím myslím hlavně ten konec :D). No co, je to vánoční píseň, vánoční písně prostě jsou takové :D.

After School - Love Love Love

:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama