"Doufáme, že jste si tyto Vánoce užili, jako by byly vaše poslední." - staří Mayové

30. prosince 2011 v 11:48 | Miwako |  (Tý)Deník
Yohohó!
Tak co, milá srdíčka, jak jste si užili Vánoce? Zjevně dobře, protože mi nikdo z vás už dlouho nic nenapsal .. No co, však mě to je taky jedno :D. Letošní Vánoce nebyly nic moc. Úplně jsem postrádala jakoukoliv vánoční atmosféru, kterou tak miluju. Pohádky letos stály tak nějak za nic, nebyl sníh a doma jsme se pohádali ještě před štědrovečerní večeří, takže celá ta slavnostní večeře byla tak.. divná :D. Snad se mi povedou příští Vánoce, nebo snad ne..? (Ano, teď je chvíle zamyslet se nad větou v nadpisu :D. Věříte tomu snad někdo? :D).
A co vám Ježíšek donesl?.. Letos jsem toho nedostala moc, zato samé užitečné dárky :D. Noťas ♥, hromadu ponožek, pyžamo, mikinu, voňavky, knížku a jelení lůj, co chutná a voní jako čokoláda ^^ :D. Jop a to je všechno. Ještě mi tedy zaplatí lyžák (a máma mi pomůže udělat cosplay ^^'), takže nakonec je to jeden z nejštědřejších Ježíšků za posledních pár let, ale stejně.. mě jde o kvantitu, ne o kvalitu .. Duh, just joking ^^'.

Už máte splněnou svoji občanskou povánoční povinnost (=návštěva všech příbuzných)? Já ještě ne (a ne, že by mě to nějak trápilo), ale už bych to chtěla mít za sebou. Jinak ale o těchhle krátkých prázdninách nedělám nic (ano, už jen 3 dny prázdnin. OMG! Ještě nejsem připravena se do toho ústavu vrátit D:).
Zato jsem byla s kamarádkama a pizze. Vzhledem k tomu, že jsme se spolu dlouho neviděly, dozvěděla jsem se kupu nových věcí (.. co to povídám, s Erikou se vídám obtýden a s tou druhou chodím do školy :D). Ale bylo to fajn, musíme si to zase zopakovat (a jak jsem se zase přežrala :D).

Stejně jako neplním svoji "občanskou povinnost", neplním ani svou blogerskou povinnost.. Stejně jsme si na to už dávno zvykli, ne? (A navíc, každý potřebuje nějaký ten oddech, ňu?) Jediné, co dělám docela pravidelně je spánek, a i to nedělám dobře. Plánovala jsem si, jak svůj rozhozený režim spánku, jídla a vůbec všeho dám přes prázdniny do pořádku. Nedala jsem. Spím pravidelně a dlouho, ale v době 2:00 - 12:00, a to se mi tak nějak nehodí, vzhledem k tomu, že jsem se chtěla naučit spát v době 22:00 - 6:00 ¬_¬". S jídlem to je ještě horší :D. Buď jím jen jednou denně, nebo žeru nonstop. Radši se ani nechci vážit. VÍM, že to nedopadne dobře :'D.

Tohle je asi poslední letošní článek (ještě si nejsem jistá, jestli zveřejním novoroční článek v prosinci, nebo v lednu :D) a zároveň první článek, který píšu na noťásku (:D), takže jsem vám chtěla popřát příjemné prožití zbytku roku ^^.
Doufám, že vaše Silvestrovské oslavy budou mít tu pravou atmosféru (já vím, že ta moje ji rozhodně mít nebude.. #forever alone in my room).
A abyste věděli, u nás už zase sněží. Doufám, že to nějakou tu chvíli vydrží :D.
Later!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama