(Před)vánoční Chaos

10. prosince 2011 v 13:29 | Miwako |  (Tý)Deník
Hallo, my dearest stalkers!
Jak jste se v poslední době měli? Chcete vědět, jak já? Ne? No to je jedno, stejně vám to řeknu. Blbě! Ha! .. Né, promiňte, dneska ráno mí spolubydlící rodiče malovali a tak nějak pozapomněli, že spím, a tak mě uprostřed noci(!) ráno několikrát vzbudili. Tenhle přerušovaný spánek mi nedělá dobře :D.
No každopádně v posledních dnech se mi moc nedaří. Ve škole podělávám všechno (i tu angličtinu). Všechno, až na chemii. Ano, pořád je to (jediný) předmět, kterému do konce života nebudu rozumět, ale právě jsem dostala několik jedniček, což znamená, že už mi nevychází trojka, ale dvojka a jestli to tak půjde dál, tak bych to mohla vytáhnout na jedničku (← zbožné přání :D). Taky mi jde matika. A tím seznam úspěšných předmětů končí T-T. Asi jsem všechno svoje štěstí vyčerpala na tu chemii, nebo fakt nevím :D.
Na pondělí mám zase hromadu úkolů a celý příští týden píšeme testy... Ti bezcitní parchanti učitelé! D:
Mám tak moc práce, že nestíhám sledovat žádné z rozkoukaných doramat, číst knížky, nebo se jen tak bezcílně poflakovat po internetu. Ach, ten těžký život studenta :'D..

Už máme napečené skoro všechno cukroví. Při zdobení perníčků (což je taková malá rodinná událost) jsem zase ukázala své výtvarné nadání (a tentokrát to myslím bez ironie :D) a zase padaly divné hlášky. Největší sranda byla při zdobení prasátek (♥). Moje máma postupem času tak nějak ztrácí svoje zdobící skills (tentokrát to sváděla na špatnou polevu, ale to jí nevěřím :D) a já s tátou si tuhle příležitost k popichování nenecháváme ujít :D.
*máma zdobí*
Táta: "Udělej pořádnýho divočáka!"
Máma: "A jak?"
Táta: "Udělej mu pruhy. Takhle *ukazuje vodorovně*"
Já: "A není to takhle? *ukazuju svisle*"
*Máma zdobí*
Táta: "To vypadá jako zebra."
Já: "Nebo jako by bylo ve vězeňském outfitu."
Táta: "Prase v pyžamu!.. Kresli to šikmo."
*máma zdobí*
Já: "To je blbý.. Ta prasátka se letos moc nepovadla.."
Nakonec máme různě pruhovaná prasátka a dokonce i několik kostkatých ^^'. Ale ono to je docela jedno, já perníčky stejně nejím a když jo, tak ono to chutná líp, když je tam víc tý polevy :D

V úterý u nás už poprvé sněžilo a vypadalo to nádherně. Ve středu to samé, ale sníh pořád roztával.. ale včera (a i dnes) to tu už zase vypadá, jako na jaře.. (Nesnáším jaro!) ¬_¬
Do Vánoc zbývá 14 dní a každým dnem se tohle číslo zmenšuje. Ještě nemám dárky. Taky mi to nezapomíná denně připomenout nějaká celebrita ve spotu na Óčku. A já ještě nemám dárky!! Co je nejlepší, ve třídě jsme se rozhodli udělat 'Secret santa game', a já si vylosovala jediného člověka, kterého nemám ze třídy ráda. (Už jsem to ale vyčenžovala :D). Ale stejně nevím, co koupit... Už propadám panice :DD
Ačkoliv já dárky pro ostatní ještě nemám, už vesele žhavím noťas, co mi Ježíšek (teprv) donese :D. Sice ještě trávím dost času u stolního PC, ale pomalu noťásek zvelebuji a měním ho dle svých potřeb a řeknu vám.. strávit s ním den v posteli .. To si nechám líbit častěji *BWAHAHAHA!*.

Minulý týden jsem s Erikou vyrazila do 'společnosti'. Šly jsme se podívat na Závěrečnou prodlouženou (jakože taneční). Do tanečních budeme chodit na jaře, takže jsme šly omrknout terén a řeknu vám.. Málem jsem se ukousala nudou. Čtyři hodiny tam znova a znova tancovali těch 5 tanců, co se naučili ne hodinách. No moje nervy :D.

Poměrně dlouhou dobu trávím na DeviantArtu. Ne, nekreslím nebo tak něco, ale DA jsem na pár měsíců opustila. Až to zase příště udělám, řekněte mi, co to má za následky D: (jaké následky? přes 1500 DeviantWATCH zpráv. Je to nekonečný :DD).
A taky se tak nějak věnuji blogování. Totiž.. nic, co byste teď mohli ocenit, ale mám rozepsáno asi bazilión článků (samotnou mě překvapilo, kolik toho mám rozepsaného :'D). To horší je, že tím to končí. Je tam jen naházeno několik základních myšlenek napsaných v kostrbatých větách. Je jedno, ž to je třeba 10 vět, když dohromady věty nedávají smysl. Mnohdy jsou to jen myšlenky, které mě napadají v průběhu sledování/čtení. Ale teď ještě najít čas a sílu to dopsat T-T..
(Jen tak mimochodem, seznam mých oblíbených odkazů se rozšířil o dalšího človíčka a to o Anim, tak se k ní zajděte podívat :3)
Že mám poslední dobou neobvyklé štěstí dokazuje i to, že jsem na FB vyhrála recenzní výtisk knížky Chvíle před koncem. Ještě jsem se k ní pořádně nedostala (ta.škola. *aarrgh!*), ale ten kousek, co jsem přečetla, se mi líbí ^^.

A když už mluvíme o knížkách. Na knižních blozích se teď koná úžasná věc, která se jmenuje Vánoční Knižní Hop. Ve zkratce je to soubor několika (v našem případě 15) vánočních soutěží o knihy. A protože nechci být lakomá (:D), tak se tu s vámi postupem času podělím o to, ve kterých soutěžích zkouším své štěstí.
Tak, kde že vlastně soutěžím? Na Knižním doupěti je možnost vyhrát záhadný balíček. Na Whisper of my mind či na Nora's Livres si můžete zasoutěžit o knihu v angličtině, knihu ve srozumitelnějším jazyce se můžete pokusit vyhrát na Knihománii, na Knižním útočišti, u Lady McFly nebo na Knižním nekonečnu a nebo si můžete na My Alternative world of books a Imaginary whispers vybrat, jakým jazykem chcete vlastně číst. O různé price packy si pak můžete zabojovat u Kath nebo na Secret world of deep Soul.

Tak se mějte, já jdu dělat nějaké ty úkoly, podívat se alespoň na jeden díl mých oblíbených seriálů a v neposlední řadě taky "hopsat" :)
C YA!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rien et Vide Rien et Vide | Web | 10. prosince 2011 v 16:41 | Reagovat

Taky teď nějak nemám čas cokoliv dělat. Jsem ráda, když zkouknu nějaké OVA tím to hasn. Povinnou četbu si odbíjím ve vlaku a o přestávkách, abych alespoň doma měla nějakou volnou chvíli. Teď se navíc začne s cukrovím, určitě se mi o něm bude zase zdát, jako minulý rok, když jsme přilepovali marmeládou takovou horu lineckého. D: Tohle na těch Vánocích fakt nesnáším, plus dárky, které ještě nemám koupené. Vary to jistí, doufám, že něco seženu, ale s našima je taky peklo, ptám se jich, co chtějí a oni, že neví. Tak ty vole... =3=
Joooo DeviantWATCH zprávy jsou peklo, o tom mi ani nemluv. Feedbackové téže, nejvíc, když se snažím poděkovat a dA mě označí jako spam. :DD

2 Anim Anim | Web | 17. prosince 2011 v 13:56 | Reagovat

No tak to jsme dvě,ale mě budilo chrápání mé sestry. --" A taky se to na mně podepsalo. :D Mám nádherné kruhy pod očima a neudržím v ruce ani kžíci s dortem. Což už je dost špatný! :D
Zdobení prasátek? Eh?Eh? :D Was ist das? Já bych to prasátko opuntíkovala. :D A přidala mu křidélka. :D
Dárky také nemám a začínám být dost nervní. :D Pitomé Vánoce a pitomé dárky,které ráda přijímám. >.< :D
DA...mhm... :D Já to ráda prozkoumávim, ale vždycky u toho strávím hodiny a pak toho dost lituju. :D
Na FB jsou knižní soutěže? O,O Já chci!Asi něco na tom blogu zkusím. Chci si doplnít již plnou polici. :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama