Sním, či bdím?

13. ledna 2012 v 22:22 | Miwako |  (Tý)Deník
~a nebo taky "Sním to, či nesním to?"
*Oficiálně prohlašuji i letošní leden za měsíc ostudného neaktivity*
Hey guys!
Jak jste se ---. Počkat! Připadá mi trapné, že se vás pokaždé ptám, jak jste se měli a by mi stejně nikdy neodpovíte. Už se ptát nebudu! *pche*. Tenhle článek vlastně ani nemá moc důvod vzniknout, přesto mám takové podivné nutkání ho napsat. Nemůžu si vzpomenout na to slovo ^^', ale je to něco jako povinnost (ale taková ta dobrá povinnost :D). . . A nebo prostě a jednoduše nechci nechat bložínek zarůst plevelem. Vlastně se docela stydím, protože mám tolik rozepsaných článků, tolik písniček, které bych chtěla sdílet (mám udělaný seznam s více jak 10 položkami) a tolik všeho (všeho až na osobní žvásty.. nějak .. se nic neděje) ostatního. Dokonce mám různé věci tak připravené.. Ale nechce se mi. Tak nějak nemám náladu. A proto píšu tenhle článek (i když mi zabere delší dobu napsat ho, než jiný článek ^^'). Ale na to si čas vyhradím. Mezi sledováním Glee (ano, Glee, žádné korejské drama či anime.. já vím, je to trochu šokující i pro mě) a reblogováním na tumbrl se skulinka najde :D.
Přesto mám náladu udělat jednu věc. Chtěla bych bložínku vytvořit nový kabátek. A nejlépe růžový, ale uvidíme, co mi ještě přelítne přes nos. ]:D.. Ještě se rozmýšlím a vzhledem k mému nabytému výkendovému programu se k tomu rozhodně dostanu :D (ano, mám hromadu učení, a proto se k tomu dostanu *viva la procratination!*)

V posledních pár týdnech se v mém životě nic neděje. Vzhledem k mé nízké integraci do společnosti se není čemu divit. Své předsevzetí neplním (vlastně jsem se utvořila tumblr.. sbohem normální živote :D). Přesto se ale (včera) stalo něco neobvyklého. Konečně se ke mě donesly "pomluvy" o mně! :D Může to znít divně, ale ještě se to nikdy nestalo a už dávno mě zajímalo, co si o mě lidé myslí. Vlastně jsem se nedozvěděla nic moc nového (ano, i ty nelichotivé věci o sobě už dávno znám), přesto jsem trochu překvapená. Vlastně nevidím důvod, proč bych se měla zabývat něčím, co si myslí vesnický balík osoba, která je mi naprosto lhostejná, na mém hate listu se neobjevuje (ale není ani na mém listu kamarádů) a je to tak odlišný charakter (od toho mého), jak to jen lze, přesto to vedlo k (několikasekundovému) brainstormingu zamyšlení.
A výsledek tohoto dumání nad životem mrtvého brouka? JSEM PERFEKTNÍ! Uvědomění si, že jedna z mých životních filozofií (která by se dala nazvat "Snaž se vycházet s každým." Což v praxi znamená, že se nesnažím dělat si zbytečné rozbroje s ostatními a chovám se ne-nepřátelsky i k osobám, které mi nejsou zrovna příjemné) působí na okolní společnost jinak než na mě. Ještě se musím zamyslet, jestli to znamená, že jsem falešná (jak o mě bylo řečeno), ale jakkoliv dopadne další brainstorming na toto téma, jsem si jista, že nic nezměním ( 1) dá to příliš práce, 2) jsem s tím docela spokojená). Jednu věc ale asi nikdy nepochopím.. proč osoba A, probírá nedostatky osoby C před osobou B, která má s Céčkem přítelství na vysoké úrovni? (.. ne že bych to taky tak úplně nedělala ^^')

Kromě výše popsaného zamyšlení se dějí v posledních pár týdnech ještě dvě věci. Stal se ze mě regulérní otesánek. Sežeru na co přijdu; kdykoliv, kdekoliv. Vážně ¬_¬. Ačkoliv ještě (překvapivě) nejsou vidět výsledky tohoto přežírání na váze, docela se to projevuje a mém rozsolovitém tělíčku :'D. Alespoň nejsem (dle mého pozorování) jediná :P.
Ta druhá věc je mnohem závažnější (je to vlastně jediná vážná věc v celém článku). Zdají se mi děsivé sny. A nemyslím tím sny plné duchů či zabijáků. Jsem zvyklá, že se mi zdají absurdní sny i sny, po kterých mám obavu vytáhnout hlavu z podpeřiny. Tyhle jsou ale znepokojivě znepokojující. Vyskytne se výjimka (která sice patří mezi ty znepokojující sny, ale není tak zvláštní, abych si ji zapamatovala), ale z většiny se jedná o sny, kdy přicházím o své nejbližší. "Rozcházím se" s nejlepší kamarádkou, dějí se různé osobní katastrofy či se pohřešuje/je mrtvý můj táta (← tohle mě vážně zasáhlo). V mých snech neumírají lidé. Mé sny jsou černobílé, nevidím lidem do obličeje, jsou plné nelogických spojitostí a lidé jsou v nich většinou docela OOC. Možná si řeknete, že to nic není, ale tak nějak mě tyhle sny vyčerpávají jak psychicky tak fyzicky.. Ale především mě strašně děsí. Docela by mě zajímalo, co vlastně znamenají..

Opusťme to divné téma. Mám tu další (díkybohu poslední návrh)! No dobrá, je to spíš jen takový postřeh nebo předpověď. . . Jestliže pro mě byl rok 2011 rokem jisté "závislosti" na blogu, sebelítosti, splínu a vyhoření, myslím, že dvatisícedvanáctka bude rokem krize identity a pocitu nesmyslnosti a neúplnosti mého života. (A navíc mám takovou předtuchu, že jsem to odhadla správně..) To nám to ale hezky začíná ¬_¬...

Takže... se zase za nějakou (blíže nespecifikovatelnou) dobu uvidíme, jo?
M.

EDIT.
Dvanáct hodin po dopsání článku umřel můj milovaný strejda. . . Tak o takové životní rozptýlení jsem rozhodně nestála..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Yominis Yominis | Web | 14. ledna 2012 v 13:51 | Reagovat

Na spaní doporučuju meduňku. Taky jsem jeden čas měla noční můry a budila se nevyspalá. Odvar z meduňky a nebo teplé mléko před spaním mi většinou fungovaly. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama