Vítej, Dvatisícedvanáctko!

1. ledna 2012 v 0:10 | Miwako |  (Tý)Deník
V novoročních článcích zrovna moc neexceluji. Vymyslet něco zajímavého, kůl a nebo vlastně cokoliv, co by se dalo číst, mi dnes tak nějak nejde. Retrospektivní články píšu na blogové a své narozeniny a také při jiných, vhodnějších příležitostech. Co tedy napsat do tohoto novoročního článku?..

Už vím! Doufám, že si rok 2012 užijete ještě líp než rok 2011 (a soudě podle stěžujících si statusů na fb a všude jinde, si myslím, že to určitě bude lepší ;) (protože horší to už nemůže být :D)). Prostě vám přeji všechno nejlepší do nového roku :).

A jak jsem strávila Silvestra já? Forever alone in my room.. Ani si nijak nestěžuji, zvykám si na to a je to docela pohodlné. S rodiči jsme přilévali alkohol do žil v pravidelných intervalech, zabávala jsem se u silvestrovských tv show a přecpávala jsem se k prasknutí...
Ohňostroje u nás byly vidět od brzkých hodin.. což je sice fajn, ale (skoro) žádný z těchhle velkolepých ohňostrojů (soudě podle dělových ran, které jsem slyšela každých pět minut) jsem neviděla. Je to docela frustrující (miluju ohňostroje a jejich vůni ^^'). Někdo by jim měl říct, že se mají ohňostroje dělat až o půlnoci, aby byl krásný pohled na město plné ohňostrojů (bydlíme v nejvyšším patře paneláku - máme docela hezký výhled :P).

Předsevzetí si moc nedávám, protože je nedodržuji (vymyšlení předsevzetí 'Nežer!' většinou oslavím talířem chlebíčků; předsevzetí 'Buď na všechny milá a usměvavá' podpořím kousavou poznámkou věnovanou mámě, po které má pak několik hodin depresi; pro 'Cvič a zhubni!' jsem se akorát zvážila (člověk musí před hubnutím znát svou počáteční váhu :P); 'pravidelně přispívej na blog' započnu několikatýdenní 'prokrastinací' a tak bych mohla pokračovat donek- vlastně asi ne.. tohle jsou snad všechna předsevzetí, co jsem si kdy dala). I přesto si ale letos jedno dám a myslím to s ním docela vážně. Vzhledem k tomu, že jsem si povšimla, že se ze mě v poslední době stal nolifer (mám tumblr, zase čtu dost knížky, koukám na bezpočet seriálů - ale nedokoukávám je ^^' a dělám plno jiných aktivit, které dělám za zavřenými dveřmi svého pokoje. Prostě a jednoduše se čím dál víc odlučuji od společnosti). A proto moje předsevzetí pro tenhle rok zní: Get a life! totiž Najdi si kamarády! uhm.. chci říct: Buď společenštější!. Tak a tady to máte. A musíte mi slíbit, že budete dávat pozor, jestli to dodržuji :D.
A to by asi stačilo (nakonec je to docela dlouhé, na to, že jsem původně neměla co říct ^^')

Mějte se celý rok hezky ♥
E. .. totiž..! Miwako ^-^'


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 0:21 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama