Únor 2012

Anime Girls V.

23. února 2012 v 19:54 | Miwako |  Anime Pictures
↓↓↓

Happy Forever Alone day ^^

14. února 2012 v 21:52 | Miwako |  (Tý)Deník
~to je ale originální nadpis, co? *ironie*
*Teehee!*
Článek jsem původně chtěla psát už včera, ale nechtěla jsem v jeden den zveřejnit 2 články.To by tak nějak vypadalo, že jsem aktivní. No nejsem, no :D. Ale mám takový pocit, že bych si měla něco zapsat do týdeníčku, protože je co psát :D
Tak tedy začnu od nejnovějšího: Veselýho Valentýna, lidi! :P.. Néé, ani letos neslavím (pokud tedy neberete to, že jsem zase dneska vyrazila na nákupy :D). Něco novýho jsem potřebovala, ale že by byl tady u nás nějaký výběr se říct nedá. No co, ještě na tom nejsme nejhůř.
A i když neslavím Valentýna, mám důvod k radosti. Jsou prázdniny *Yéééy*! Ne, plány nemám žádný (kromě toho, že v sobotu bude slučka s bývalými spolužáky :)), ale už jsem toho stihla hromadu udělat.. tak třeba jsem konečně přelouskala Fishman Island arc (ve One Piece), přes který jsem se prostě nemohla dostat, a přemýšlím, že bych pokračovala ve čtení pár dalších mang a taky jsem pěkně pokročila ve čtení různých ff *hehehehe* ^^'. A to je vlastně všechno, co jsem udělala. Nechť žije produktivní trávení prázdnin! :'D


Minulou sobotu mě v mém skromném městě navštívila Rien. V Chebu se toho moc dělat nedá v létě, natož pak v zimě, a tak jsem ji jen (na její žádost) protáhla všemi zapadlými vietnamskými obchody a nakonec jsme zašly na Bubble tea (říkala jsem vám, že u nás máme bubble tea? Máme! A je to dobrý :3). Tentokrát jsem si ale dala teplý čaj a.. no ono to teplo udělalo s těmi želé (?) kuličkami uvnitř hotové zázraky ¬_¬ *ble*. Studený je lepší (ale v tomhle počasí jde docela o zdraví :D), na druhou stranu ten teplý čaj docela zahřeje a .. no zahřeje, no :D. A Rien pronesla docela památnou větu. Nebo alespoň já na ni nezapomenu. "Ty kuličky vypadají jako jikry." řekla. Myslím, že jsme si to všichni mysleli, ale jakmile to někdo řekne nahlas, dojde vám pravý význam. Už nikdy se nebudu moci na bubble tea podívat stejně. No co, ale chutná to pořád dobře (ano, i ty "jikry". Ty jsou nejlepší *¬*).

Abych nezapomněla, před 14 dny (nebo tak někdy.. jsem tak nějak zmatená) se konal strejdův pohřeb. Docela deprimující záležitost, vezmeme-li v potaz ty věci jako umírání a tak, ale nějak jsem si vzpomněla, jak moc mi chybí všechny ty rodinné oslavy, kdy se sjeli všichni členové rodiny, co bydlí v okruhu 100 kilometrů (což znamená, že se vždycky objevila nějaká "nová tvář :D") a všude se žralo a pilo a tak nějak veselilo.. Tak trochu se mi po tom stýská. To je docela paradoxní, když vezmeme v potaz, že rodinné párty jsou většinou neoblíbené a protrpěné chvilky :D. Asi bych si to měla někam poznamenat a příště, až budu zase trpět na podobný akci si to přečíst :D.

No.. tak.. Hezký zbytek dne přeje
Miwako ^^

Masquarade~

13. února 2012 v 13:08 | Miwako |  About Blog
Po pěti měsících tu mám nový dess. Všimli jste si?
Doufám, že jo :D. Původně měl být spíše růžový, no nakonec to dopadlo takhle do fialova, protože jsem prostě nemohla najít ten správný růžový odstín (jednou to bylo moc růžové, jindy to zase bylo moc křiklavé.. a vůbec to prostě nevypadalo hezky). Kdybych řekla, že jsem s touhle fialovou (?) spokojená, lhala bych, ale na druhou stranu si myslím, že se mi to docela povedlo. Z tohohle obrázku jsem prostě chtěla utvořit další vzhled blogu :D. Prostor pro menu je možná trochu moc široký, ale dělat nemůžu nic :D.
Na tumblr jsem našla tenhle zeditovaný obrázek od Charmingly--sweet. Originál vypadal takhle. (Nic moc, co? ¬_¬).
A "jméno" dessu jsem jednoduše vzala z jedné z mých mnoha oblíbených písniček ^^ (brzy o ní napíšu článke, tak zatím nebudu nic říkat :D)
Náhled tentokrát přidávám hned, aby se znovu neopakoval incident, kdy nastavím nový dess a v zápetí zjistím, že nemám udělaný náhled toho starého (ano, i tentokrát se mi to stalo :'D)

Náhled

Hope U like it! ^^

Vysvědčení VII.

3. února 2012 v 12:14 | Miwako |  (Tý)Deník
Obvyklé poloroční vychloubání je tu *TEEHEE!*. Určitě všichni hynete touhou vědět, co se objevilo na tom papíře, co jsme dostávali teprve včera :D. Tak jo, jste připraveni? Vyznamenání!! *Wooot* Tentokrát jsem vážně šťastná, protože jsem v poslední době ztrácela naději, že bych ho měla získat. Ale díkybohu jsem nakonec většinu rozhodujících písemek napsala překvapivě dobře a tím jsem dosáhla vytouženého vyznamenání. Už také můžu v klidu prohlásit, že jsem měla ze všech předmětů alespoň jedničku a tak může moje snažení vesele skončit. Dvojky mám tedy z tělocviku (učitelka řekla, že by mi ráda dala jedničku. No já bych jí taky ráda měla, ale vzhledem k tomu, že je můj průměr na 3, tak se s tou dvojkou přecijen spokojím ^^), chemie, fyziky (to mě štve nejvíc, ale co se dá dělat, je to jen fyzika) a čeština (to mě trochu mrzí, vzhledem k tomu, že je to můj nejoblíbenější předmět a mám z ní horší průměr než z chemie (kde není šance, že bych si ji někdy oblíbila)). Ale nejvíce jsem pyšná na jedničku z matiky :DD (a taky z francouzštiny, přihlédnu-li k faktu, že z ní pořádně nic neumím :'D).

Tak myslím, že by to vychloubání stačilo :D
C' ya!

Počtvrté a snad ne naposledy!

1. února 2012 v 21:04 | Miwako |  About Blog
~ cože? No přece bložínkovy narozeniny!
Milí čtenáři!
Rok s rokem se sešel a světe div se, tenhle zapadlý koutek internetových vod má za sebou již čtvrtý rok existence. A k této příležitosti nesmím zapomenout napsat výroční článek. (Tady se můžete podívat na oslavné články z roku jedna, dva a tři).
Musím se přiznat, že tentokrát se mi do toho moc nechtělo. Za uplynulý rok jsem dala pravidelnému blogování docela na zadek a to samé i propagaci blogu a sama sebe (což vlastně znamená, že nemám žádné nové návštěvníky a ti staří docela ubývají :-/) a tak mě vyhlídka rekapitulování ostudných čísel moc nenadchla. Přesto to ale udělám, protože vím, že bych si to zítra vyčítala.
Kdysi dávno jsem v nějakém článku říkala, že třetí rok je pro bloggera svým způsobem zlomový. Pro mě nebyl a jeho přežití jsem tak trochu oslavila. Rok s pořadovým číslem čtyři zřejmě zlomový také nebyl, ale možná byl krizový. Aktivita znatelně poklesla a to samé platí o chuti k blogování. Totiž.. ta zas tak nepoklesla, jde o to, že už prostě nemám tolik času a když už mám čas, tak raději odpočívám, než abych se snažila donutit se k napsání něčeho jen proto, abych měla nějaké články. A taky se nevěnuji ničemu, o čem by stálo blogovat (jep, poslední dobou ani nesleduju seriály). Takže... asi poklesla chuť dělat něco jen trochu smysluplnějšího.

Letos se stala ale bložínku stala ještě jedna důležitá věc, kterou jsem v předchozím výročním článku předpovídala: Polovinu obsahu článků zaplnil materiál z Jižní Koreje. K-pop, k-dramata, knížky a k... nenapadá mě, jak bych mohla napsat můj život s K (aby měl bložínek ve čtvrtém roce čtyři ká :D). No nevadí. Zpětně uznávám, že toho možná bylo na vás ostatní trochu moc, ale jsem na sebe za to docela pyšná. Z mého pohledu se většinou totiž jedná o ne-uplně-nekvalitní články (skoro bych řekla, že jsou docela na uspokojivé úrovni, ale nechci se chvástat :D).
Když se teď tady zamýšlím nad uplynulým rokem, tak si říkám, že to asi nebylo (z té bloggerské stránky) tak špatné, jak se mi v jeho průběhu (či ve chvíli, kdy jsem začala tenhle článek psát) zdálo. Zdá se, že ten zlomový rok pro bložínek bude rok číslo 5, a proto doufám, že na mě zbytek mých čtenářů nezanevře a že to se mnou ještě nějaký ten pátek vydržíte (i když to samé nemůžu s jistotou říci o sobě.. však mě znáte). Já se na oplátku budu snažit psát jak nejlépe budu moct a sdílet s vámi všechny hloupé momenky z mého života (ale obávám se, že k-popu se nezpavíte :P)
Tak a teď ta ostudná statistika z minulého roku:
  • S návštěvami je to trochu složitější: TOP list hlásí 6932, zatímco Blueboard říká, že 8461 (google analytisc opomenu, to mám jen na to, abych vás mohla stálkovat :P). Zvykla jsem si tedy dělat průměr a to mi vyšlo 7697. Je to jediný údaj, který je oproti minulému roku v plusu a je to o 1018 více. V kombinaci s ostatními údaji v dalších odrážkách tedy můžu odhadnout, že na bložínku mám již dostatek různých hesel, díky kterým sem zabloudí mnoho zmatených ovcí lidí, kteří hledají ve vyhledávačích..
    Nejvíce návštěv je, pro mě docela překvapivě, v lednu (kdy jsem napsala jen 4 články a přibylo nejméně komentářů) a nejmenší je v únoru, kdy jste paradoxně napsali nejvíce komentářů :D.
  • Celkově jsem ze sebe vypotila 114 článků (to je 79 méně, než minule) a celkově to dělá pěkných 9,5 článku měsíčně :D
  • Komentáře jsem tentokrát ani nechtěla počítat, protože jsem myslela, že bych si tím jen způsobila smutek, ale nakonec mi zvědavost nedala (jsem dítko docela zvědavé) a spočítala jsem to. Nakonec to nedopadlo tak špatně (až poslední 4 měsíce pár výjimkami nikdo nepíše D:) Tákže, celkově to je 142 komentářů (což je o 317 méně než minule (!!!) přiznávám, že ten rozdíl je to, co mě zdrcuje T-T) a průměrně to dělá 1,2 komentáře na článek.
  • Vytvořila jsem 3 designy. Se záhlavím nad menu. Jsou Perfektní :D.
Tak.. to bychom měli, myslím, že nemá cenu si letos dávat nějaká blogová předsevzetí, a i když si možná jedno dám, nebudu se o něj dělit :P. Proto nezbývá nic jiného, než bložínkovi vzkázat: "My ten pátej rok spolu překonáme! :D"