Počtvrté a snad ne naposledy!

1. února 2012 v 21:04 | Miwako |  About Blog
~ cože? No přece bložínkovy narozeniny!
Milí čtenáři!
Rok s rokem se sešel a světe div se, tenhle zapadlý koutek internetových vod má za sebou již čtvrtý rok existence. A k této příležitosti nesmím zapomenout napsat výroční článek. (Tady se můžete podívat na oslavné články z roku jedna, dva a tři).
Musím se přiznat, že tentokrát se mi do toho moc nechtělo. Za uplynulý rok jsem dala pravidelnému blogování docela na zadek a to samé i propagaci blogu a sama sebe (což vlastně znamená, že nemám žádné nové návštěvníky a ti staří docela ubývají :-/) a tak mě vyhlídka rekapitulování ostudných čísel moc nenadchla. Přesto to ale udělám, protože vím, že bych si to zítra vyčítala.
Kdysi dávno jsem v nějakém článku říkala, že třetí rok je pro bloggera svým způsobem zlomový. Pro mě nebyl a jeho přežití jsem tak trochu oslavila. Rok s pořadovým číslem čtyři zřejmě zlomový také nebyl, ale možná byl krizový. Aktivita znatelně poklesla a to samé platí o chuti k blogování. Totiž.. ta zas tak nepoklesla, jde o to, že už prostě nemám tolik času a když už mám čas, tak raději odpočívám, než abych se snažila donutit se k napsání něčeho jen proto, abych měla nějaké články. A taky se nevěnuji ničemu, o čem by stálo blogovat (jep, poslední dobou ani nesleduju seriály). Takže... asi poklesla chuť dělat něco jen trochu smysluplnějšího.

Letos se stala ale bložínku stala ještě jedna důležitá věc, kterou jsem v předchozím výročním článku předpovídala: Polovinu obsahu článků zaplnil materiál z Jižní Koreje. K-pop, k-dramata, knížky a k... nenapadá mě, jak bych mohla napsat můj život s K (aby měl bložínek ve čtvrtém roce čtyři ká :D). No nevadí. Zpětně uznávám, že toho možná bylo na vás ostatní trochu moc, ale jsem na sebe za to docela pyšná. Z mého pohledu se většinou totiž jedná o ne-uplně-nekvalitní články (skoro bych řekla, že jsou docela na uspokojivé úrovni, ale nechci se chvástat :D).
Když se teď tady zamýšlím nad uplynulým rokem, tak si říkám, že to asi nebylo (z té bloggerské stránky) tak špatné, jak se mi v jeho průběhu (či ve chvíli, kdy jsem začala tenhle článek psát) zdálo. Zdá se, že ten zlomový rok pro bložínek bude rok číslo 5, a proto doufám, že na mě zbytek mých čtenářů nezanevře a že to se mnou ještě nějaký ten pátek vydržíte (i když to samé nemůžu s jistotou říci o sobě.. však mě znáte). Já se na oplátku budu snažit psát jak nejlépe budu moct a sdílet s vámi všechny hloupé momenky z mého života (ale obávám se, že k-popu se nezpavíte :P)
Tak a teď ta ostudná statistika z minulého roku:
  • S návštěvami je to trochu složitější: TOP list hlásí 6932, zatímco Blueboard říká, že 8461 (google analytisc opomenu, to mám jen na to, abych vás mohla stálkovat :P). Zvykla jsem si tedy dělat průměr a to mi vyšlo 7697. Je to jediný údaj, který je oproti minulému roku v plusu a je to o 1018 více. V kombinaci s ostatními údaji v dalších odrážkách tedy můžu odhadnout, že na bložínku mám již dostatek různých hesel, díky kterým sem zabloudí mnoho zmatených ovcí lidí, kteří hledají ve vyhledávačích..
    Nejvíce návštěv je, pro mě docela překvapivě, v lednu (kdy jsem napsala jen 4 články a přibylo nejméně komentářů) a nejmenší je v únoru, kdy jste paradoxně napsali nejvíce komentářů :D.
  • Celkově jsem ze sebe vypotila 114 článků (to je 79 méně, než minule) a celkově to dělá pěkných 9,5 článku měsíčně :D
  • Komentáře jsem tentokrát ani nechtěla počítat, protože jsem myslela, že bych si tím jen způsobila smutek, ale nakonec mi zvědavost nedala (jsem dítko docela zvědavé) a spočítala jsem to. Nakonec to nedopadlo tak špatně (až poslední 4 měsíce pár výjimkami nikdo nepíše D:) Tákže, celkově to je 142 komentářů (což je o 317 méně než minule (!!!) přiznávám, že ten rozdíl je to, co mě zdrcuje T-T) a průměrně to dělá 1,2 komentáře na článek.
  • Vytvořila jsem 3 designy. Se záhlavím nad menu. Jsou Perfektní :D.
Tak.. to bychom měli, myslím, že nemá cenu si letos dávat nějaká blogová předsevzetí, a i když si možná jedno dám, nebudu se o něj dělit :P. Proto nezbývá nic jiného, než bložínkovi vzkázat: "My ten pátej rok spolu překonáme! :D"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama