Duben 2012

RaNia - Masquerade

22. dubna 2012 v 17:25 | Miwako |  Asian Music
Tuhle rubriku (stejně jako všechny ostatní) docela dost zanedbávám.. To je tak smutný :'D
Každopádně jsem se konečně rozhodla, že přidám písničku, podle které je víceméně pojmenován můj stávající design.

RaNia (라니아) je jihokorejská dívčí skupina, která má v současnosti šest členek. Debutovaly zhruba před rokem a od té doby toho sice moc nevydaly, ale zato mají za sebou pár kontroverzí. Od různých problémů s tím, kdo bude vůbec ve skupině, přes jejich příliš sexy debutové video a choreografii až po odchod jejich původního producenta Teddyho Rileyho.
I přes tohle všechno jsem si jejich hudbu docela oblíbila. Ano, jejich debutové MV Dr. Feel Good je i na můj vkus příliš křečovité a jejich další MV k písničce Pop pop pop je tak trochu "nah :-/", ale můj mozek má rád nejrůznější věci ^^'. Ačkoli jejich písničky většinou nezní nějak extra, musím uznat, že při "živých" vystoupeních zní vážně přesvědčivě a uhm.. talentovaně :).
Písničku Masquerade propagovaly hned po skončení propagace Dr. Feel Good. Písnička má silný beat a zní tak trochu mysteriózně (nevím jak to jinak popsat ^~^'). Jejich oblečení je na můj vkus trochu moc přeplácané, ale v některých barevných kombinacích to vypadá docela dobře. Co mě ale na téhle písničce zaujalo asi nejvíc je choreografie. Mám-li být konkrétní, jedná se hlavně o to, jak při refrénu drží mikrofón "loktem". Já vím, existují mnohem, mnohem zajímavější choreografie, ale tohle mě prostě dostává.

RaNia - Masquerade

Do you want to know, what lies behind the mask?
NARNIA~!
Nah.. nechala jsem se tím nějak unést ^^'
Zatím čao~

Jak se má to prase, co je v žitě?

14. dubna 2012 v 12:39 | Miwako |  (Tý)Deník
~ aneb vejšplecht.. Protože chci.
Alohamora!
Nazdárek mí milí čtenáři. Existujete vůbec? Nah.. já vím, že jo :3. Dneska mám náladu zase něco přispět na blog a.. no a chvíli se tvářit, že jsem ještě pravidelný bloger. Ale on mi to stejně už nikdo nevěří, co? :'D
Největší joke je, že píši deníčkový článek, a vlastně ani nemám o čem psát. A popravdě.. už jsem i trochu zapomněla, jak se to dělá. Už je to dlouho, co jsem něco takového dělala ^^'.

No, tak začínáme. Je jaro. Všimli jste si? Jo, já taky D: . Letos mám pocit, že zima trvala kratší dobu, než by se mi líbilo. Co nadělám no.. Venku všechno kvete, ptáci zpívají.. Jo! A byly velikonoce! Ha! Abych pravdu řekla, je to rok co rok smutnější. Velikonoce slavíme každý rok u babičky na vesnici (tam je taková přátelštější atmosféra než na městském sídlišti). Ale ani na vesnici to letos nebylo nic extra. Možná to bylo tím počasím, nebo tím, že nikdo neví, že tam bydlíme.. Ale co, alespoň jsme se všichni přežrali a ož.. no však to znáte~.

Za 20 dní je animefest, na který jsem byla tak nějak donucena jet. Tedy, kdybych nechtěla, tak bych nejela, zas taková slabá osobnost nejsem. Jsem docela zvědavá, jaký to bude, neboť jsem letos odhodlána jet na všechny 3 cony (tj. AF, Advík i AkiCon) a pak se dozvíme, jestli mi je takových akcí vůbec třeba :D. Zatím se ale docela těším a přemýšlím, jak s sebou vzít co nejméně věcí, abych měla můj modrý cestovní batoh narvaný maximálně 3/4 (věřte mi, že i když jedu někam jen na 3, jsem schopna si vzít věci, se kterými bych vyžila několik týdnů) a abych si místo kabelky mohla vzít jen malé kabelkové cosi, do kterého se vejde jen mobil, peněženka a papírové kapesníky ^^... Máma o tom všem nechce ani slyšet a já jen doufám, že mi den před odjezdem nenaznačí, že.. Prostě nikam nejedeš!

Moji rodiče jsou totiž v poslední době vůbec nějací divní. Ve škole na nás zase čeká čtvrtletí, to snad všichni víme, ne? A ve čtvrtek mi oba dva jaksi naznačili (co to kecám, oni mi to řekli do očí), že prostě na vysvědčení budu mít vyznamenání, jinak--! .. Nejsem si jista, co to jinak má znamenat, ani jestli je mám vůbec brát vážně, když se o školu zajímají jen v těch čtvrtletních obdobích.. Na druhou stranu mě to šokovalo. Přecijen jsem ve druháku na gymplu a už jsem si stihla vytvořit nepřátelské vztahy k jistým předmětům (které ale vůbec nepotřebuji k mému budoucímu životu nijak hlouběji znát) a celkově mi na čtvrtletí vychází 8 dvojek a nic horšího (a sama prostě trojku na vysvědčení mít nechci), ale vyznamenání? ... Vážně, rodičové, vážně?
A ještě něco vám musím říct :D. Jedna z mých nejlepších kamarádek se úplně krutopřísně bojí mojí mámy :D. Nemá důvod, ale postě to tak je. Přijde mi to vtipný, zvlášť, když si já sama z mých rodičů nic moc nedělám :D.

Docela vážně pomýšlím o tom, že změním design, tenhle stávající se mi prostě nepovedl podle mých představ a už mám dokonce přichystaný nový obrázek.. ale nechce se mi.. A taky mám rozepsáno milion "recenzí".. Ale nechce se mi je dopsat. A taky mám rozkoukáno několik desítek k-dramat ále.. nemám náladu. Plus mám doma několik knížek na čtení. No nechce se mi. A taky mám před sebou ještě několik desítek let života.. a nechce---! Ah, počkat ¬_¬"

Ještě tu mělo být naříkání nad tím, že pottermore ještě pořád není otevřen, ale když jsem se podívala, jestli je to ještě pořád pravda, ukázalo se, že už ne *tears of joy*. Takže... Víte, kde mě teď najdete :'D.. A nebo taky na tumblr.

Miw.

Veselé 102. narozeniny přeji sobě~

1. dubna 2012 v 19:23 | Miwako |  (Tý)Deník
~aneb šťastný a veselý (?) apríl i vám >:D
*Mwahahahahaha~*!
Ano, určitě si všichni už dávno všimli, že je 1.duben, den vtípků. Všechny vaše oblíbené internetové stránky již oznámily, že k dnešnímu dni končí se svou činností, na Akihabaře na vás kouká Kim Čong-il, nad Deviantartem převzaly vládu kočičky, google maps jsou v zajetí 8-bitu, podle BBC jsme všichni mrtví a tak dál, a tak dál..
A pak jsem tu já. Socially awkward turtle, osoba, jejíž džouky jsou chabé a častokrát se míjí svým účinkem. Ale tentokrát se TO povedlo :D. Na tuhle chvíli jsem čekala dlouhé roky. Ano, dlouhé roky. Tři nebo snad čtyři, ale vždycky jsem na to zapomněla. Pravdou je, že jsem na to nepřišla zas tak úplně sama, ale někde jsem to viděla. Na druhou stranu je to docela dávno a jsem si jistá, že letos nejsem jediná, kdo tenhle žertík provedl. Ale.. co že jsem to vlastně udělala? V dnešní době sociálních sítí jsem udělala to nejjednodušší, co se dá. Změnila jsem datum svých narozenin na facebooku. Svoje pravé narozeniny mám asi za půl roku, takže tohle je první věc, která měla mé milé facebookáře zmást a ta druhá je, že tohle by měly být moje 102 narozeniny.
Vždycky jsem chtěla mít narozeniny víc než jednou :D. A tentokrát se mi to povedlo. Nejen, že jsem si udělala srandu, ale také jsem tak nějak poznala, kdo mě alespoň trochu zná. Narozeniny totiž moc neslavím, ale zato je lidem v mém okolí připomínám se značným předstihem (a někdy i pár dní po mých narozeninách.. jen tak pro jistotu, však víte :D). No a vzhledem k tomu všemu se i přes nápovědy objevilo asi tak bazilión lidí, co mi popřálo (na jejich obranu přiznávám, že to byli většinou lidé, se kterými se moc osobně nestýkám ^^'). Na druhou stranu se ale objevili i lidé, co si toho všimli a víte co? Budu si je pamatovat :)).
Ale byla to i zkouška mě samé :D. Musela jsem počkat nějakou tu chvíli (přesněji jsem si dala limit do 18:00), než jsem se rozhodla barvu a zlomit srdéčko lidem, co mi popřáli. A řeknu vám, že jsem se nemohla dočkat, až to udělám :D. I když mě překvapuje, že si toho ti lidé nevšimli, protože hned čtvrté "přání" bylo od Řezníka, která mě pořádně prokoukla a nezapomněla to ukázat :D
Taže si to shrneme. Ze 132 fb přátel mi jich "popřálo" (ať už na chatu či na zeď) 22 (i když myslím, že by se jich našlo víc, ale přiznala jsem se před tou "rušnou hodinkou", kdy se na fb naženou všichni, aby zjistili, co je za úkoly :D) a z toho 6 lidí poznalo, o co se vlastně jedná. Díky lidi :D

Fotka z mojí párty:

Tak se mějte.. Já vám zase napíši, až budu mít nějaký problém. Protože to je jediná doba, kdy sem na bložínek píši (i když popravdě.. mám něco, o co bych se chtěla svěřit, ale je to tak nějak nebezpečné téma, protože by to mohlo některé lidi, co o bložínku ví, mohlo urazit.. a to nechci riskovat :'D)
Tak čao~
Miw.
EDIT 2.4. ... Datum narození mi teď na fb nejde změnit. Tak to je v háji :D

A pod perexem je screen mého ďábelského plánu :)