Jak se má to prase, co je v žitě?

14. dubna 2012 v 12:39 | Miwako |  (Tý)Deník
~ aneb vejšplecht.. Protože chci.
Alohamora!
Nazdárek mí milí čtenáři. Existujete vůbec? Nah.. já vím, že jo :3. Dneska mám náladu zase něco přispět na blog a.. no a chvíli se tvářit, že jsem ještě pravidelný bloger. Ale on mi to stejně už nikdo nevěří, co? :'D
Největší joke je, že píši deníčkový článek, a vlastně ani nemám o čem psát. A popravdě.. už jsem i trochu zapomněla, jak se to dělá. Už je to dlouho, co jsem něco takového dělala ^^'.

No, tak začínáme. Je jaro. Všimli jste si? Jo, já taky D: . Letos mám pocit, že zima trvala kratší dobu, než by se mi líbilo. Co nadělám no.. Venku všechno kvete, ptáci zpívají.. Jo! A byly velikonoce! Ha! Abych pravdu řekla, je to rok co rok smutnější. Velikonoce slavíme každý rok u babičky na vesnici (tam je taková přátelštější atmosféra než na městském sídlišti). Ale ani na vesnici to letos nebylo nic extra. Možná to bylo tím počasím, nebo tím, že nikdo neví, že tam bydlíme.. Ale co, alespoň jsme se všichni přežrali a ož.. no však to znáte~.

Za 20 dní je animefest, na který jsem byla tak nějak donucena jet. Tedy, kdybych nechtěla, tak bych nejela, zas taková slabá osobnost nejsem. Jsem docela zvědavá, jaký to bude, neboť jsem letos odhodlána jet na všechny 3 cony (tj. AF, Advík i AkiCon) a pak se dozvíme, jestli mi je takových akcí vůbec třeba :D. Zatím se ale docela těším a přemýšlím, jak s sebou vzít co nejméně věcí, abych měla můj modrý cestovní batoh narvaný maximálně 3/4 (věřte mi, že i když jedu někam jen na 3, jsem schopna si vzít věci, se kterými bych vyžila několik týdnů) a abych si místo kabelky mohla vzít jen malé kabelkové cosi, do kterého se vejde jen mobil, peněženka a papírové kapesníky ^^... Máma o tom všem nechce ani slyšet a já jen doufám, že mi den před odjezdem nenaznačí, že.. Prostě nikam nejedeš!

Moji rodiče jsou totiž v poslední době vůbec nějací divní. Ve škole na nás zase čeká čtvrtletí, to snad všichni víme, ne? A ve čtvrtek mi oba dva jaksi naznačili (co to kecám, oni mi to řekli do očí), že prostě na vysvědčení budu mít vyznamenání, jinak--! .. Nejsem si jista, co to jinak má znamenat, ani jestli je mám vůbec brát vážně, když se o školu zajímají jen v těch čtvrtletních obdobích.. Na druhou stranu mě to šokovalo. Přecijen jsem ve druháku na gymplu a už jsem si stihla vytvořit nepřátelské vztahy k jistým předmětům (které ale vůbec nepotřebuji k mému budoucímu životu nijak hlouběji znát) a celkově mi na čtvrtletí vychází 8 dvojek a nic horšího (a sama prostě trojku na vysvědčení mít nechci), ale vyznamenání? ... Vážně, rodičové, vážně?
A ještě něco vám musím říct :D. Jedna z mých nejlepších kamarádek se úplně krutopřísně bojí mojí mámy :D. Nemá důvod, ale postě to tak je. Přijde mi to vtipný, zvlášť, když si já sama z mých rodičů nic moc nedělám :D.

Docela vážně pomýšlím o tom, že změním design, tenhle stávající se mi prostě nepovedl podle mých představ a už mám dokonce přichystaný nový obrázek.. ale nechce se mi.. A taky mám rozepsáno milion "recenzí".. Ale nechce se mi je dopsat. A taky mám rozkoukáno několik desítek k-dramat ále.. nemám náladu. Plus mám doma několik knížek na čtení. No nechce se mi. A taky mám před sebou ještě několik desítek let života.. a nechce---! Ah, počkat ¬_¬"

Ještě tu mělo být naříkání nad tím, že pottermore ještě pořád není otevřen, ale když jsem se podívala, jestli je to ještě pořád pravda, ukázalo se, že už ne *tears of joy*. Takže... Víte, kde mě teď najdete :'D.. A nebo taky na tumblr.

Miw.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucy Blondinette Lucy Blondinette | Web | 14. dubna 2012 v 12:49 | Reagovat

Ahojky,
hlásla by si mi prosím tady pro seriál The Big Bang Theory
http://lanet.blog.cz/1204/finale-sons
Ráda jakkoliv oplatím :)
Díky moc a promiň za reklamu.

2 Mizu Mizu | Web | 14. dubna 2012 v 15:38 | Reagovat

Dlooouhej článek.. ale přečetla jsem ho !! ^^ :DD Vyznamenání na čtvrtletí ? Na gymplu ? Tví rodiče se asi zbláznili ne ? Jinak, jo, věřit si musím. Věřím v to, že když si člověk říká " Já to nezvládnu." a takové kecy, tak že to na sebe prostě přivolá a nezvládne to. Musím se soustředit jak ve škole ve cvičení z matiky tak doma úplně nespat a apsoň se podívat na to co nechápu no. fajn, nebudu to prodlužovat. Je to sám o  sobě už dost dlouhej koment :D, promiň. Jinak, změna dessu ? Nebyla by špatná ale ten co tu máš teď je takovej..wíííí ^^ :3 jen můj názor..dělej si co chceš ;D Sayo

3 Yominis Yominis | Web | 29. dubna 2012 v 13:28 | Reagovat

Díky bohu, za moje rodiče. Bez problémů pochopili, že není nutné plýtvat energií na předměty, které mě nebaví, nejdou mi a nikdy je do budoucího života potřebovat nebudu (ch, ma). Dokud jsem procházela, bylo všechno ok. Místo toho jsem se soustředila na předměty, které byly důležité (čj, zsv, aj, děj ...) Dostala jsem se na VŠ, na kterou jsem chtěla a spokojení byli všichni. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama