Červen 2012

Pozdrávko ze záhrobí

4. června 2012 v 18:29 | Miwako |  (Tý)Deník
~aneb je mi to trochu trapné..
Yo, Amigos~!
Tak.. jsem tady! Kde jsem byla? Nevím. Kdy jsem se vrátila? Ještě stále jsem na cestě. Na cestě kam? Toť otázka! Jak dlouho tu zůstanu? Kdo ví. A co jsem celou tu dobu dělala? NIC.

Víc jak měsíc jsem nenapsala nic na blog. Víc jak měsíc jsem neviděla žádné k-drama. Za víc jak měsíc jsem nepřečetla ani jednu knížku (a jestli jo, tak jsem je pouze rozečetla nebo si na ni prostě nepamatuju). Přesto se u mě za ten víc jak měsíc nic nového neuďálo. Docela smutný :'D.
Už ani nevím, co jsem za tu dobu dělala natož abych o tom psala dopodrobna. Věci se dějí. To jo. Ve škole failuju jak to jen jde, při pravidelném přepočítávání věrných přátel jsem se dostala na krásně kulaté číslo 2, přibrala jsem nějaké to kilo a při zpětném náhledu na můj sociální život musím poznamenat, že i zrnko měsíčního prachu si tam nahoře užije víc lidské společnosti než já. . . No to možná přeháním.

Byla jsem na Animefestu. Je to příliš dávno na to, abych mohla dopodrobna vyprávět. Ále.. já docela kecám, co? :D
Vzhledem ke vzdálenosti Chebu od zbytku světa jsem si tenhle malý výlet prodloužila o dva dny, které jsem strávila u Aless a Mitsu, kterým jsem při AF dělala společnost. S holkama byla zábava a vážně jsem si to s nimi užila (mimo jiné mě naučily, jak se hraje Osu!- pozor, je to docela návykové). Cesta tam byla docela zvláštní, ale nakonec jsme všichni ve zdraví dorazili. A taky jsme měly štěstí, na výstaviště jsme se dostaly vážně brzy, takže jsme uvnitř byly docela rychle. Tam se k nám taky připojil Perry. Pak jsme se dojeli do tělocvičny, kde jsme měli štěstí a dostali jsme se do malé tělocvičny, která byla úplně jinde, než kde spali ostatní a měla měkkou podlahu :).. A pak už to jelo standardně. Ačkoliv byl program nonstop, tak nějak nestálo za to, být tam celou noc. Nakoupila jsem hromadu placek, nálepek, neodolala jsem slevám a koupila si docela výhodně pár svazků mangy... blablablabla.. Taky jsem se pokusila jít trasu Tělocvična - výstaviště pěšky a musím uznat, že nakonec jsem zůstala pokořena. Rychleji než za 40 minut jsem to nedala.. A to nemluvím o tom, jak jsem se při první cestě třikrát ztratila :'D.
Ke svému překvapení jsem tentokrát pravidelně jedla i pila, takže nakonec jsem se cítila i lehce přežraná ^^'. A program? Nestihla jsem/nedostala jsem se ani polovinu věcí, co jsem měla v plánu, ale přesto jsem něco viděla (a pořád se utěšuji faktem, že by přednášky měly být ke shlédnutí na internetu). A taky jsem viděla film Fate/Stay night, což je vlastně sestříhaná verze anime. Díky bohu, že jsem anime dropnula hned po sedmém díle, jinak bych to nepřežila ve zdraví :D.. Ostatní, co se na to se mnou dívali to jistě potvrdí.. Na druhou stranu jsme se u toho všichni tím špatným a zlomyslným způsobem bavili :P. Další zapamatování hodný počin je Knihomolka. Abych pravdu řekla, ani tohle se mi moc nelíbilo. Konec jsem tipovala přesně o 40 minut dřív, než doopravdy přišel a zbytek byl už jen zbytečnost. A dotřetice by to chtělo zmínit něco hezkého. Film To je Bašta! je sice úplně pro děti a viděla jsem z něj jen kratší půlku, ale musím říct, že to bylo vážně rozkošné ^^.
Jo, a taky se mi líbily prostory Rotundy. Prostě skvělý :). Za sebe musím říct, že jsem si AF víceméně užila.

Další akce, kterou jsem měla možnost navštívit byl chebský Špalíčekfest. Dalo by se to shrnout asi takhle: bylo to zadáčo, bylo to na náměstí, bylo hezky, jo a už jsem říkala, že to bylo zdarma? No prostě se tam objevil celý Cheb a přestože máme velké náměstí, bylo fakt přecpáno. Aby toho nebylo málo, byl jen jeden stánek s občerstvením, což znamenalo neuvěřitelné fronty D:. No, ale ještě jsem neřekla, o čem to vlastně celý bylo :D. Koncerty! A překvapivě dobré. Davida Deyla jsem sice neviděla, ale co jsem slyšela, tak prý byl dobrý. Petra Spáleného sice neznám, ale obecenstvo vypadalo spokojeně a moje máma (ano, šla jsem s mámou, všichni mí přátelé byli mimo dosah) tvrdila, že byl vážně ve formě. Petr Kolář byl pro nás všechny jedno obrovské zklamání. Hrál písničky z nového alba a.. no řekněme že si nejsem jistá, že zrovna tohle lidi chtěli slyšet a navíc mi nepřišel ani moc příjemný. I ostatní vypadali lehce zklamaně a odcházeli v průběhu vystoupení. A pak přišli No Name. Nečekala jsem, že by zahráli všechny jejich hity, ale opak byl pravdou a lidi se bavili. Igor je navíc vážně živel a taky vtipný a milý chlap. Doufám, že ještě někdy budou vystupovat poblíž. ráda bych je zase viděla naživo. Poslední vystupovali Olympic, ale ty jsme nechtěly vidět, a tak jsme šly s mámou domů.

Aby mého kulturního vyžití nebylo málo, příští týden jsou Chebské Dvorky, kde bude zase pár dobrých koncertů (MIG21, Charlie Straight, Xindl X), tak se určitě přijeďte taky podívat ;).

Tý jo.. článek se trochu protáhl, nezdá se vám? :D.
Však já už to brzy ukončím. Ještě jsem ale zapomněla říct, že si budu dělat řidičák *YÉY~*. Jsem docela nervózní a tak, protože jsem kopyto, takže si všichni na silnicích dávejte pozor :D.. Ale zatím je to ve fázi plánování. V pátek jsem byla u doktora pro potvrzení. Zdá se, že si budu muset zvyknout na to, že jsem už ve věku, kdy se ke mně budou doktoři chovat už jen arogantně *chjo*. Poslali mě na oční a dle mého skromného úsudku budu mít brýle, ale.. je docela trapné mít brýle kvůli tomu, že mám jedno oko trochu slabší (měla bych mít 0,25 dioptrie na levém oku), to je taky důvod, proč jsem si je nikdy nenechala udělat (a taky jsem kvůli tomu většinou u očního podváděla.. není to nic těžkého, stačí mít jedno oko zdravé :D).. No jo, co se dá dělat.. :D

Tak.. a já se zase stáhnu do stínu neaktivity.. Protože se mi (ne)chce ;)
Kdyby mě někdo sháněl jsem v pojišťovně na tumblr*, fejsbůku, skypu, ve škole, doma.. zkrátka všude jinde, jen ne na blogu
Tak se zase mějte, mí milovaní ;)