About Blog

Touch the Stars

1. ledna 2010 v 23:34 | Miwako
Novoroční dess je tu~ !
Hezký, že? Člověk by nevěřil, kolik to dalo práce. Sice jsem našla dokonalý obrázek od GenevieveGT, který se vůbec nemusel předělávat.
Ale musela jsem najít stejný font jako na obrázku (což šlo nad očekávání dobře). Dala jsem se tedy do tvoření a říkala jsem si: Tenhle dess je, jak se říká, epik win! (fakt jsem si to říkala). Dělal se mi opravdu docela dobře a navíc jsem vytvořila i tenhle báječný avatar. A tak jsem ho začala nastavovat. Když bylo skoro vše hotové, zjistila jsem, že mi to nesedí, tak jsem to musela předělávat (v té chvíli jsem už byla dost naštvaná). Pak už zbývalo jen nastavit menu. Nastavuji nastavuji a najednou koukám, že to (raději nebudu popisovat přesně co) mám špatně "vyrobený". V tu chvíli jsem ji říkala: Houby epik win.. tohle je epik FAIL! T_T. Nakonec jsem to zvládla předělat, ale myslím, že to menu ještě změním (možná, že tam dám i ten avatar, bylo by škoda, kdyby zmizel v hlubinách zapomnění), ale to až ráno, teď jdu dělat nevím co :D
↓náhled↓


PS: Dneska jsem dokoukala anime Lovely Complex. Ještě u žádnýho anime jsem se nenasmála jako u tohohle. Fakt doporučuju ;)
Tak doufám, že se alespoň z části líbí..
Tak naschledanou..

Vánoční

11. prosince 2009 v 12:51 | Miwako
Tak jsme se konečně dočkali!
Vánoční dess je tu. Je zelený a je na něm Ken-chan. Autor tohoto obrázku je ward14.
Doufám, že se vám líbí, protože mně jo :). Tentokrát jsem na něj dala český nápis, ale štve mě, že i to vítejte není česky, ale nehodilo se to tam. :D
Tak to je asi všechno...

náhled:

Čau

Your Style = Your Life

5. listopadu 2009 v 18:43 | Miwako
Nazdárek! Halloween už skončil a tak bylo třeba změnit design.
Rozhodla jsem se pro tenhle žlutý protože.. proto! :D Opravdu jsem nevěděla, co tam dát, a tak jsem hrábla po prvním obrázku, který jsem našla.
Autor tohoto díla je tknk.
Nejtěžší bylo vybírat barvu písma. Jsou dva druhy hnědé a já se nemohla rozhodnout :D
Odkazy jsou žluté, tak doufám, že jdou dobře přečíst ^^


Bááj!

Happy Halloween

9. října 2009 v 19:20 | Miwako
Nazdárek!
Jak jste si určitě všimli máme tu nový dess.
Jelikož budou co nevidět Dušičky a Halloween, tak jsem sem vyrobila toto :D
Zbytek dodělám v průběhu večera, takže se zatím moc neděste :)

Obrázek mám již dlouho, takže nevím, kdo je autorem, ale kdyby to někdo věděl, tak se ozvěte.Báj Báj

Nový design

1. září 2009 v 20:41 | Miwako

Nazdar Bazar!
Jak jste si určitě všimli, je tu nový design. Ta 'tyrkysová' mi začínala opravdu lézt krkem.
I když je nový tématický, je to jedno, protože tu může zůstat jak dlouho chce, neboť, jak s oblibou říká táta: "Ti parchanti maj prázdniny furt!"

Něco o designu... Éh.. no je hnědý a je na něm drak a táák.. Obrázek jsem nejprve našla u Satsuky na blogu a když jsem zjistila, že je z DA, zapojila jsem svůj hledací (ne)smysl a jala se zjistit autora. Po usilovném hledání jsem se nakonec autora dopátrala. Je jím scarlet-dragonchild. Je fakt hezký, nemyslíte? Mě se teda líbí hlavně kvůli těm prasátkům ^^. Ještě není dokončený. Barvu písma a odkazů musím ještě dodělat, ale to až zítra. Dneska na to nemám náladu, celý den jsem uklízela, protože nám dělali plastový okna, takže všude bordel jak v tanku. A teď mi nejde kabelovka takže jsem naštvaná. A navíc jsem se pohádala s mámou (vrámci uklízení) tak 10x - myslím, že to je můj rekord.. No ale o tom až jindy.

Náhled:

Páčko!

Flowers are Wonderful

2. července 2009 v 19:29 | Miwako
~aktuální nálada: horší už to být nemůže..
Zdravím...
Máme nový design, všimli jsme si? Eh.. no jistě, že jsme si všimli, nejsme hloupí, že jo. Na obrázku je vocaloid Kaito (něco jako Hatsune Miku). Obrázek pochází od Dorset, stejně jako ten minulý.
Víte, já bych tu klidně ten předchozí design nechala, ale jelikož pořát prší, nemá cenu tam mít nápis Where are the rainy days.
Takže jsem přesedlala na kytičky.. Původně to mělo být spíš do zelena, ale nakonec mi ujela ruka a tak je to něco jako tyrkysová. A nemůžu najít vyhovující barvu na písmo *zoufalé zavytí*. Víc než půl hodina zkoušení všemožných odstínů té tyrkysové, nebo co to je a nic..
Navíc jsem měla docela problém s výběrem obrázku. Původně jsem chtěla použít jeden obrázek od Natsuki-3, ale nedokázala jsem si představit design, který by nebyl bílý. Víte, mě se barevné designy líbí, každý nebílý desing na jiném blogu obdivuji (já obdivuji každý design), ale představa, že by na MÉM blogu mělo být něco jiného než bílá stránka mě úplně děsí. Jen jsem si to představila a.. úplně mě to znechutilo. Víte, ne jako obrazně ale doopravdy, chvilku mi bylo docela i mdlo..
Navíc já prožívám nyní takové bílé období, více než polovina triček v mém šatníku je bílá a ostatní jsou modrá, žlutá nebo fialová. Jiné barvy si tak nějak nedokážu představit, nějak se mi přestávají líbit... Ah. asi budu končit, plácám mimo téma..Jdu se koukat na My girl (korejské dorama) takže čau..

Náhled:

Where are the rainy days?

9. května 2009 v 11:33 | Miwako

Wheeee!!
Konečně jsem se přinutila k jakékoliv "tvůrčí práci". Vzhledem k tomu, že toho musím udělat dost mě docela překvapuje, že jsem se k tomu ještě nedokopala..
Zelený design tu už byl dlouho, ale stejně mě neomrzel :D. No ale protože jsem ho tu měla jako fakt dlouho, a vzhledem k tomu, že mi nějak podivně stoupla návštěvnost (yey!), tak jsem to musela změnit.
Obrázek pochází z DA jmenovitě od Dorset. A k tomu nápisu.. nevěděla jsem, co tam napsat a jelikož má osoba deštník, vzniklo tohle. Dělala jsem to včéra a to celý den pršelo :D. O designu to je asi všechno.

A teď jedna teorie, která mě napadla nedávno (dneska v noci xD).
Myslím, že můj blog se znovu narodil.. Myslím to tak, že vždy když se založí nový blog, tak na něm jeho majitel určitou dobu docela maká (tak první rok), jenže pak se v tom začíná polevovat a jestli nemáte dost silnou vůli, tak to jde s vámi z kopce...
Já si myslím, že u mě je to tak trochu naopak.. První rok jsem měla stěží 10 článků měsíčně.. teď jsem na tom lépe.. mám jich cca 20 měsíčně (ano, není to žádný rekord, nebo tak, ale jsem s tím nadmíru spokojená..). Možná, že příští rok to bude 30 článků měsíčně.. Ale to trochu předbíhám, ne? Každopádně jsem na sebe pyšná :D.
Eh... už asi budu končit, plácám kraviny.. Jdu do města nakupovat :D

Náhled:

Čáves!!!!

Všechno již v řádku..

10. dubna 2009 v 11:20 | Miwako

Všichni jste již určitě slyšeli o novinkách na blogu...
Ačkoliv to mělo blogerům udělat radost, všichni spíš kňouráme, než se radujeme..
Každopádně u mě jsem to již vše napravila. Do každé rubriky se dostaneme, každý článek lze vidět (největší problém byl, že když se kliklo na robriku tak se objevily jen odkazy, jako kdyby byl hned na začátku perex...) To je již taky opraveno. Proto je u všeho nyní celý článek, avšak perexy používám jen u galery článků (jestli někdo vidíte odkaz na cč).
Původně jsem plánovala celý den přednastavovat články, ale ráno (tak kolem 2 hodiny) jsem se nabídla Wicky, že jí s tím pomůžu (jako s tou opravou..), tak jí zřejmě půjdu pomáhat... (asi mě těch pár let ve skautu uplně vymylo mozek, že jsem se nabídla :D)

To je děs.. už 3 články články o ničem..
Každopádně stále mě zajímá odpověď na otázkou, na kterou jsem se tázala v minulém článku..

Ještě jsem se chtěla zeptat, jak vy ostatní napravujete škody vzniklé těmito coool novinkami?

Asi už vše.. Mizím

Otázka?

9. dubna 2009 v 22:15 | Miwako

Mám na vás takovou ehm.. otázku.
Vím, že sem vesměs nikdo nechodí (to je jasné všem, že ano), ale jelikož je to otázka na vás, tak všechny žádám, (ty tři či čtyři lidi, kteří sem chodí) aby jste odpověděli.
Vezmem to rychle, ať vás nezdržuji od zachraňování světa.
Otázka zní: Měla bych sem dát i odkazy na online sledování některých anime? Zajímalo by to někoho?
Samozřejmě by se nejednalo o takové ty "všední" anime, jako je Naruto či Bleach, ale... zajímalo by to někoho? A hlavně, kdyby vás to zajímalo, mělo by to cenu? Konec konců poslední dobou to má na blogu každá Sora, Sakura či Yuki, takže není to zas tak složité najít. Avšak bylo by to vše řádně ochucené o mé názory (co se týče anime jsem překvapivě kladná, takže žádný strach ze znechucení...).

Tak to by bylo vše..
PS: Jména Sora, Sakura a Yuki mi příjdou jako nejpoužívanější, prosím ty, jenž mají takovou přezdívku, aby se nehněvaly...

EDIT (2s po zveřejnění článku): Nefunguje HORNÍ index! Nefunguje DOLNÍ index!! Nic nejde! Nic se mi nelíbí... Nechtěla jsem si stěžovat, každá aktualizace, dobrá aktualizace ale.. Dejte to někdo pryyyč :'(
Ještě jednou prosííím, odpovězte..
Čáves

Zelená...

15. března 2009 v 11:28 | Miwako

Jak vidíte, bložínek změnil kabát a oblékl se došíleně zelené..
Neměla jsem inspiraci, neměla jsem obrázek, neměla jsem náladu, a tak jsem oprášila starý design, co jsem dělala na GS u Wicky a trochu jsem to tedy předělala a vísledek? Nelíbí se mi... takže vás nebudu nutit, aby se vám líbil také.
A ještě ke všemu mi při jeho vyrábění hrála písnička Džíny od Těžkýho pochondra :D
Myslím, že tímhle končí éra mých designů a přichází era těch půjčených :D

Určitě jste si všimli náhle aktivity blogu. Ta však nepotrvá dlouho, protože nemám čas a jsem strašně unavená.
28.3. je totiž v Plzni mistrovství kraje v předtančeních (ghe.. jak se to sakra píše?) , takže kdyby měl někdo cestu kolem, tak ať přijede fandit budem ty v modrých šatech :D

Náhled:ČÁVES

Rekapitulace!

1. února 2009 v 0:01 | Miwako

Tak a je to tady! Můj milovaný bložínek má své první narozeniny :D. Musím říct, že díky tomuhle všemu jsem zjistila jednu věc. Za ten rok jsem se docela dost změnila. Nevím, jestli k lepšímu, ale jsem línější, takže asi k horšímu.

Rekapitulace - aneb co bložínek za rok prožil

2216 návštěvníků (OMG! To jsem tady byla tolikrát? hehe..)
cca 242 komentářů (khůl!)
94 článků
14 sprátelených blogů - z toho je polovina přestěhovaná, nebo zrušená :D)
4 desingy (tři z nich jsem dělala já ^^)
1 pozastavení
1 rok planých slibů (už jsem říkala, že budu politik?)
několik soutěží
atd..

A co bude, jako, dál?
Uhm... bložínek se mi stává spíše deníčkem s kuriozitami, který nikdo nečte (nebo se pletu? Spíš asi ne, co?). Určitě se brzy odhodlám pokračovat v tom, s čím jsem začala, ale prozatím to necháme takhle. Budu sem tedy příležitostně psát a ještě přiležitostněji dávat obrázky.
Se mějte, Debrecínky!

Zimní design

6. prosince 2008 v 22:20 | Miwako

A tak jsem ještě dnes večer odhodlala k vytvoření desingu..
Co k tomu říct..? Um.. nevím. Je červený. Je na něm tučňáček a holka s krásnou šálkou a je taky z větší části bílý. A líbí se mi ^^. A co dál?
Jo obrázek je, jak jinak, z DA.


Náhled:
Tak přeji hezký den (a nebo noc..)

Že prej dušičky :D

28. října 2008 v 14:45 | Miwako

Vzhledem k tomu, že bude co nevidět Halloween a pak Dušičky, rozhodla jsem se udělat "tématický" desing. Měl by tu být no.. nevím jak dlouho. Je na něm totiž neutrální název Welcome, což znamená, že tu může být klidně až do Velikonoc b.
No.. a už jsem říkala, že nesnášim tu šílenou reklamu, co se objevuje na stránkou? Zmuchal a zahodit ji!! Grr

Noo jinak doufám že se vám desing líbí. Je takový jednoduchý. A ten avatar jsem taky dělala samashy

Všimli jste si, že mám nový pixelky? Miluju je xD


Ciao


New Desing

28. září 2008 v 16:37 | Miwako
HOHOHÓ! Po dlouhé době zdravím! Hlásím, že krize je zažehnána. Dále je tu pak nový admin. Wicky se vám samozřejmě už ohlásila, musim ji ale trochu uvést, ne?
Pak tu máme nový lay. Ten předtím byl podobný, ale dělala ho Wicky. No a když jsem se v sobotu v noci nudila, tak jsem udělala tenhle. Je tmavý, je úzký a strašně se mi líbí. Doufám, že se aspoň trochu líbí a když ne, tak si to nechte pro sebe :] . A nakonec oznamuji, že Miwako začala psát svojí první fanfiction. Na začátek jsem si vybrala "jednoduché" anime a tím je Naruto. Tady takže všichni povinně přečíst a napsat komentář.

S pozdravem Miwako


Tak trochu v koncích?

27. srpna 2008 v 22:37 | Miwako
~Spíš naprosto líná~

Tak a je to tady.. Vrchol mé lenosti. Nikdy jsem si nemyslela, že to udělám, ale s politováním vám oznamuji, že tento blog je do odvolání pozastaven!

Je to tím, že na to nemám právě moc nálady a když už ano, tak jsem tak líná, že sem nic prostě nepřidám. To znamená, že zde nechám prakticky nedokončený blog.. Možná.. možná ale kdyby se našel někdo, kdo by mi tu s tim pomohl, určitě by mě to trochu (opět) nakoplo. Ale nikdo takový zřejmě neexistuje.

A tak se omlouvám mým SBčkám (a taky všem co sem chodí). Zároveň doufám, že se sem někdy zase vrátím. Ať už postěžovat si, nebo jen popřát veselé Vánoce anebo to sem příjít znovu rozjet.

"Zavřete oči! Odcházím..."
 
 

Reklama