About Me

Jsem Čech.. nebo ne? :D

17. června 2011 v 20:24 | Miwako
Už to je dlouho, co jsem nevyplňovala nějaký ten řetězák (ne, že bych jich neměla nasulcováno hned několik). Dneska jsem ale narazila na jednom z blogů, který stálkuji na tenhle řetězák. Je podobný těm, které se čas od času objeví na Deviantartu a já si ho vždycky chtěla zkusit, protože... no prostě jsem si ho chtěla zkusit. Tyhle řetězáky jsou totiž na principu zaškrtávání ;).
A z tohohle se dozvíme, co jste za národnost ;) (a je to v angličtině)
(Awww ♥.... Miluju ten avatar s Luffym :DD)

BRITISH
[x] You drink a lot of tea.
[x] You know what a brolly is.
[ ] Deal or No Deal has taken over your life.
[ ] You wanted Ben to win X Factor.
[ ] You use the word "bugger" or the phrase "bloody hell."
[x] Fish and chips are yummy.
[ ] You can eat a Full English Breakfast.
[ ] You dislike Emos almost as much as you dislike Chavs.
[ ] It's football…. Not soccer.
Total = 3
↓↓↓

You don't know me..

9. dubna 2011 v 15:02 | Miwako
Za ty tři roky, co to tady vedu, jsem ještě nenapsala nic, co by se dalo nazvat mým profilem. Kdybyste byli hodně zvědaví a měli náladu, určitě byste tu našli všechno, mojí fotku, moje celé jméno i odkaz na můj fejsbůk (a to i přesto, že se ani jedním moc nevytahuji).
Co se týče mé osobnosti víte o mě asi co by se za nehet vešlo a to, co jsem vypisovala ve všelijakých řetězácích a rádoby zajímavých článcích se nedá považovat za důvěryhodnou informaci :D... Navíc se teď zdá úplně in psát o sobě něco do menu a když už jsem si tak narcisticky do menu dala odkaz na svůj profil, možná bych ho mohla vyplnit lépe, než jak jsem udělala do blogového profilu.
Jestli mě chcete alespoň trochu znát, doporučuji vám si to přečíst, ale stejně to neberte až doslova. A jestli se vám to prostě nechce číst celé, tak alespoň zkuste část Já a Zrcadlo. ^^

Přezdívka: Miwako (pokud chcete vědět proč, dozvíte se to tady)
Jméno: Eva
Lokace: Západní Čechy (přesněji Cheb)
Rok narození: 1994 (= 17 let)
Znamení: Panna
Povolání: Student (gymnázia)

Já a Anime/Manga
Nepočítám-li Pokémony/Digimony/[Bejblejd]/ Krále Šamanů a Cestu do fantazie (která byla mojí oblíbenou "pohádkou", jíž jsem si půjčovala ve videopůjčovně, když jsem byla nemocná), tak jsem se poprvé (vědomě) k anime dostala asi před šesti/sedmi lety (asi rok 2004) nebo možná ještě dřív. Bylo to čistě dílo osudu, protože jsme díky dosud neznámým důvodům měli asi rok a půl kabelovku zadarmo ^^'. Na kabelovce jsem se dostala k A+ (později to bylo A+/Anime a ještě později se to změnilo na Animax). Z toho vyplývá, že má první (pořádná) anime byla (a dosud patří mezi má nejoblíbenější): Cowboy Bebop, Kiddy Gradde a Paradise Kiss. Svojí první mangu jsem přečetla až v roce 2008 a byla to Prétear. Od té doby jsem se také začala sledovat anime/mangu na internetu. Bohužel nejsem poslední dobou moc aktivní ve sledování anime a spíše se vracím k dílům, která jsem viděla a chci si je připomenout.
Mám ráda shonen anime/mangy a ačkoliv mě Naruto, Bleach a jim podobní dávno přestali bavit, stále je na vrcholu oblíbenosti One Piece. Mezi další mé oblíbené žánry patří Josei.
Co se týče grafiky, mám raději starší anime, než novější (tou starší myslím tak kolem roku 2000). A břehem posledních pár měsíců jsem také začala hodně číst manhwy.
(Některá) Oblíbená anime (ne nutně v tomto pořadí): One piece, Katekyo Hitman Roborn!, Paradise Kiss, Cowboy Bebop, Kiddy Gradde, Kuragehime, 5cm per Second, Honey & Clover, Lovely Complex, Rozen Maiden, Slayers, Cesta do fantazie a spousta dalších.
(Některé) Oblíbené mangy/manhwy: Bakuman, Áres, Vinland Saga, One Piece, Nineteen - Twenty-one, Lovely Complex...

Já a Asijská Kultura
Docela dlouho mi byla asijská kultura (především tedy Japonská) víceméně ukradená. Zatímco jiné otakyně cosplayovaly, učily se japonsky, věděly o Japonsku všechny dostupné informace a milovaly j-rock, já jsem spíš koukala na anime a četla mangy a o Japonsko (kulturu/zvyky) jsem se zajímala spíš jen okrajově. Jediné, co mě tak trochu zajímalo, byla japonská móda (i když ani ta mě noc nebavila).
K japonské (populární) hudbě jsem se dostala přes různé OST k anime, takže většina "perel" japonské scény mě (díkybohu) minula. Tou perlou myslím právě j-rock. Víte, ačkoliv se zdá j-rock jednou z módních a oblíbených věcí, nemám ho ráda. Hermafroditní kluci, oblečení v princeznovských šatech, s divnými vlasy, zmalovaní jako obrazy barvoslepého malíře a k tomu všemu téměř bez talentu (nebo tak mi to alespoň připadá). Nejen, že jim člověk závidí ty šaty, ale také zastávám názor že "Kluci s dlouhými vlasy nejsou sexy." a být hezký ještě nutně neznamená mít talent (možná jen v nějaké jiné zvrácené realitě, ale ne v té mojí.). Proti rocku jako takovém nemám nic špatného (vlastně mezi mé oblíbené hudební žánry patří indie rock), ale j-rock prostě nemám ráda (až tedy na několik výjimek). Sečteno podtrženo jsem prostě k Japonsku neměla onen správný vztah, jaký by se od 'otaku' čekal.
Pak se ale můj zájem nějakou divnou náhodnou dostal až do Jižní Korey, kde mě strhla jejich 'Hallyu Wave'. Jejich hudba (především tedy pop), jejich móda, jejich zábavní průmysl a dramata. Tohle všechno mě začalo neuvěřitelně bavit, a i když pořád nedělám takové ty věci, jako že se učím korejsky a kdesi cosi, mám prostě Koreu raději a zajímám se o ní ^^.

Já a.. Já?
Možná se teď hodí napsat něco o mně. Tedy spíš o mých vlastnostech. Možná, že to bude celé až moc subjektivní, ale co už :D. Než ale pořádně začnu, řeknu vám jednu (základní) věc. Jsem melancholik. To by vám asi mělo stačit k tomu, abyste uměli popsat většinu mých vlastností. Problém je v tom, že ostatní lidé si myslí, že jsem něco jiného. Například moje spolusedící v lavici si myslí, že jsem sangvinik. Někteří skoro-kamarádi si myslí, že jsem flegmatik/ ukázkový cholerik a ostatní si myslí, že jsem jednoduše magor :D. Já osobně ale můžu s klidným svědomím prohlásit, že opravdu jsem melancholik. Introvertní, uzavřená, zamlklá, vážná, pomalá, sarkastická a víceméně nespolečenská zrůdička. Mám ale i vlastnosti, které asi nejsou moc typické pro melancholiky. Mám velké sebevědomí, rychle chodím (:D), jsem netrpělivá, ráda se hádám, jsem agresivní, hodně přeháním, jsem nepřejícná a marnivá, často také netečná, nedávám najevo své city.. A takhle bych mohla pokračovat do nekonečna. Jistě, říká se, že žádný člověk není čistě jen jeden typ temperamentu a že se mísí, ale ve mě se bohužel mísí hlavně ty špatné vlastnosti každého temperamentu.
Napadá mě ještě jeden způsob, jak se charakterizovat a to pomocí "7. smrtelných hříchů". Kdybych měla vybrat ty, co mě popisují, byly by 4. A to je větší půlka. Pýcha, lakota, hněv a lenost. Kdybych byla křesťan asi bych se za sebe styděla.
Teď si možná o mně myslíte jen samé špatné věci, ale přes to všechno se snažím být "dobrý člověk". Vlastně dokonalý, ale bohužel je cesta k dokonalosti je dlouhá a já zajdu do každé restaurace, benzíny, nákupního centra a odpočívadla, které je podél této cesty. O svých špatných vlastnostech vím, a snažím se dělat i věci, kterými bych dokázala, že nejsem (jen) špatný člověk (tzn. častokrát jsem tak trochu ooc :D). Bohužel jsem v tomhle směru také hodně naivní a proto mám pocit, že když udělám pro někoho něco dobrého (např. protože je to můj kamarád), vždy se to obrátí proti mně a to mě jen utvrdí v tom, že být taková, jaká jsem (normálně) se prostě vyplácí. Když mám prostě 'špatnou' chvilku, může se mnou zametat i ten největší blbec na světě. A nejhorší je, že se to stává znovu a znovu a znovu.. I když... Možná je to tím, že lidé, kterým pomáhám prostě nejsou mými přáteli. No, to prostě nevim.. Když nad tím tak přemýšlím, jsem vlastně ztělesněním všeho, co na ostatních nemám ráda.

Jsem prostě anti-hero svého života a baví mě to.

Já a Další zájmy
Svou závislost na Koreji a anime jsem vypsala do dvou samostatných odstavců, takže se možná hodí napsat o těch neasijských.
Ráda se dívám na seriály. Je docela těžké je sem vypsat, přesto se ale o to pokusím. Mám ráda seriály, které by se daly nazvat cool (však víte, dávají to na Primě cool, tak proč si je tak i nepojmenovat :D). Jestli pořád nevíte, tak je to Chuck, Teorie velkého třesku, Chlapi sobě, Řekni kdo tě zabil, Jak jsem potkal vaši matku a tak podobně. Dále také Gilmorova děvčata, Hrdinové a Červený trpaslík. Na filmy se moc nekoukám (jinak ale u mě vede 'klasika': Harry Potter, Scott Pilgrim vs. the World, Jak vycvičit draka) :D
Ačkoliv korejský pop poslouchám téměř všechen, s Evropskou a Americkou hudbou jsem mnohem vybíravější. Kromě popu (což je asi můj prvotní styl, ke kterému se vracím i přes různé úlety) mám ráda i indie/alternative rock (skupiny jako Franz Ferdinand, Arctic Monkeys, Panic at the Disco, Bloc Party, The Killers). Mezi další interprety, které mámráda, ale neumím je zařadit do nějakého žánru patří Gorillaz, Little Boots, Jamiroquai a Morcheeba. Ráda si poslechnu ale vlastně cokoliv. Jediné co mi na současné popové hudbě vadí je, že nám jsou (na různých hudebních stanicích) servírovány pořád ty samé písničky. Ty se mi ze začátku buď líbí (a následně je začnu nenávidět), nebo se mi naopak nelíbí (a pak si je oblíbím a ony nenávratně zmizí v hlubinách zapomnění). Českou hudbu moc neposlouchám, ale kdybych mohla vybrat, tak UDG, 100°, Divokej Bill a další..
Ráda čtu knížky - ty papírové, nemám ráda e-knihy - především tedy fantasy. Nevím, jestli je to o mě známé, ale ještě před tím, než jsem se stala něčím co je podobné otaku, jsem byla fantazák. Mezi mé oblíbené autory patří Terry Pratchett, China Miéville, J.K.Rowlingová, Suzanne Collins, Robert Muchamore a další.
Ráda tancuji (standardní a latinsko-americké tance). Bohužel je chlapců v tomto sportu pomálu a já nemám štěstí, a tak jsem neměla možnost se nějak výrazně prosadit. S nástupem na gympl jsem se přestala tanci aktivně věnovat, ale už se těším do tanečních >:DD. Jinak jsem ale všeobecně netalentovaný člověk.

Já a Zrcadlo
(a vlastnosti a zájmy, o kterých jsme si ještě neřekli)
Co tu ale chybí úplně chybí je něco o mně. Ano, je tu sáhodlouhý odstavec o mých špatných vlastnostech (na který jsem náležitě pyšná), ale možná bych měla napsat i něco obecnějšího (něco jako zjev, počet chapadel, počet mozkových buněk a tak podobně).
Mám dlouhé hnědé (prý trochu nazrzlé) vlasy, hnědé oči a jsem tak nějak vysoká. Ani hubená ani tlustá (jen tak pro zajímavost, moje BMI je asi 18,8 což zní takhle napsané strašně hubeně, ale opak je pravdou :D). Už jsem to možná někde psala, ale mám problémy s akné.
Miluju boty na podpatku a šaty ke kolenům. Kamarádi tvrdí, že mám divný styl oblékání, ale možná je to tím, že to prostě není ten maloměstský styl (a proto svým módním chutím nedávám dostatečný - spíš téměř žádný - prostor). Jsem všeobecně fintivá, ale namalovat se neumím a nad česáním vlasů strávím klidně 15 minut a pak vám stejně budu tvrdit, že jsem se zase nestihla pořádně učesat (protože se mi to nikdy nepovede tak, jak chci).
Moc toho nenamluvím, ale když mě pustíte ke slovu, tak mě nezastavíte, ale před cizími lidmi prostě nemluvím (nevím, jestli se to dá nazvat stydlivostí).
Ve škole jsem skoro-jedničkářka. Nesnáším chemii, biologii a francouzštinu. Tyhle tři předměty mi vadí víc, než tělocvik (a to je co říct). Naopak mě baví čeština, angličtina a matika.
Politické názory mám nevyhraněné spíš ale pravo-středé a náboženské vyznání je blíže neurčené.
Moje oblíbené barvy jsou bílá, modrá, zelená a žlutá (a nemám ráda červenou..).

...a Bonusy na závěr (aneb moje menší ujetinky)
- Chtěla bych mít vlastního pokémona (ne, vážně, kdo z vás by nechtěl myš, co dává elektřinu? .. Je to BOŽÍ! *¬*)
- Mám velmi kladný vztah k penězům. VELMI. Kladný.
- Má oblíbená zvířátka jsou prasátka a kočičky. Ale hlavně ta prasátka :D.
- Vždycky jsem chtěla být princeznou.
- Jsem strašně nefotogenická. Bohužel... T-T
- Ráda dostávám dopisy... Nikdo mi je neposílá :(
- Komentáře na blogu jsou moje droga. Ale je to s nimi podobné, jako s dopisy.. Nikdo mi nic nepíše..
- Kamarádi mi vyčítají, že "žiju v úplně jiný dimenzi" anebo že "jsem jako zfetlá" a když se mnou mluví, tak mi často musí "otevírat okýnko". S tím prvním souhlasím, s tím druhým nikolivěk. Díky otevírání okýnka si jich alespoň všimnu.. -_-"
- Kdyby existovalo ještě jedno mé já (jako že bych byla 2x) a bylo/žilo by v mém okolí, nechtěla bych se se sebou bavit. Možná bych byla i svůj úhlavní nepřítel :D.
- Nemám ráda Lady Gagu. Její písničky jo, její osobnost ne. Prostě ne.
- Nemám ráda ani Michaela Jacksona. Tedy.. uznávám jeho přínos popové hudbě, některé písničky jsou celkem dobré. Ale.. Prostě ne. (Navíc celá ta jeho posmrtná (znovunabytá) sláva mi přijde absurdní.. jako by ho najednou po jeho smrti všichni milovali).
- Jsem schopná vymyslet geniální nápad (například na článek, slohovku či něco podobného), dvě hodiny ho rozvíjet v hlavě a nakonec zapomenout.
- Utratit jakýkoliv peněžní obnos není nic těžkého, ale mnohem raději si svoje penízky schovávám "pod polštář" a šetřím na speciální příležitosti.
- Už dlouho přemýšlím nad tím, že si udělám seznam míst a událostí ve světě, kam se chci podívat (počínaje sopkami na Islandu a pyramidami v Egyptě, přes festival Holi v Indii a klokany v Austrálii, konče obchodními domy v Londýně, Paříži, New Yorku a Kapském městě).

Tak co? Splnila jsem vaše očekávání, nebo jsem vlastně zbořila všechny vaše představy o mně?..
A přečetli jste to až do konce?. No to by mě zajímalo :D
M.

Soundtrack of my Life

15. ledna 2011 v 19:44 | Miwako
live crazy
Všimli jste si, že jsem již dlouho nic nenapsala?.. No vy možná ne, ale já určitě. A proto jsem se rozhodla, že něco napíšu.. Nejprve to měl být článek o.. něčem, pak jsem chtěla vyplnit řetězák, pak jsem začala psát recenzi na knížku. Pak jsem snědla pomeranč, pak jablko, pak jsem otevřela okno a nakonec jsem šla na facebook. A pak jsem přečelta pár kapitol One Piece... A nakonec jsem našla řetězák tady.
A jak všichni víme, tak já ráda vyplńuji hudební řetězáky, tak jsem se rozhodla, že ho vyplnim *YEEEY!* (A navíc jsem se rozhodla, že dám na každou písničku odkaz na YT, kdyby vás zajímalo, jak vlastně zní *jsem to ale velkorysá, co?* ♥)

Tak tedy pravidla:
  1. Open your library (iTunes, iPod, Winamp, Media Player, etc.)
  2. Put it on shuffle
  3. Press play
  4. For the first question, type the song that's playing
  5. When you go to a new question, press the next button TWICE (and keep going)
  6. Don't lie and try to pretend you're cool... just type it in man!
IF YOUR LIFE WAS A MOVIE WHAT WOULD THE SOUNDTRACK BE?

1. Opening Credits:
miss A - Bad Girl Good Girl (To nám to ale pěkně začíná :D)

2. Waking Up:
BEAST (B2ST) - Mastermind (nevím proč, ale přišlo mi to docela vtipné :DD.. )

3. First Day at School:
Jaromír Nohavica - Hlídač krav (♪ já chci mít čapku s bambulí, na hoře jíst kaštany, mýt se v lavoře ♫.. to jakože budu ve škole dojiček krav :D?)

4. Falling in Love:
Katarína Knechtová - Vo svetle žiaracich hviezd (I tahle písnička se svým způsobem hodí..)

5. Losing Virginity:
Muse - Supermassive Black Hole - (:DDDD Oh džízs :D)

6. Fight Song:
Michael Nielsen - Up from the the Ashes (A já myslela, že budu mít nějakej fakt cool song pro boj T-T)

7. Breaking Up:
One Republic - Secrets

8. Prom:
Skye Sweetnam - Number One

9. Life:
Manu Chao - Bongo Bong (Haha. Funny..:))

10. Mental Breakdown:
Rainbow - Mach (jo.. jasně *nechápe*)

11. Driving:
Vienna Teng - Gravity *nechápe ještě víc*

12. Flashback:
Regina Spektor - The Call (Narnia OST) (ok.. tahle písnička se na flashback hodí ^^)

13. Getting Back Together:
Indy & Wich - Z tvojí 1/4 (no.. tak to bude 'badass reunit' ^^')

14. Wedding:
2NE1 - Fire (...)

15. Birth of Child:
Within Temptation - Angels

16. Final Battle:

f(x) - Mr. Boogie (*unsatisfacted*)

17. Death Scene:
T-ara ft. Supernova - TTL (Time To Love) (budu svým způsobem cool i v posledních vteřinách života.. (stejně si tu scénu nedokážu představit :'D))

18. Funeral Song
Franz Ferdinand - Do You Want To (no.. vzhledem k tomu, že písnička začíná 'Oh well I woke up tonight and said I I'm gonna make somebody love me', tak bych řekla, že se to na pohřeb moc nehodí, ale.. je to moje oblíbená písnička, tak proč ne >:D)

19. End Credits:
Fergie - Ferfalicious (... fajn.. aspoň budu pořád cool :DD)

No.. tak teda.. ze začátku to vypadá, že to bude fakt super film, ale teda asi v půlce filmu to začíná být přinejmenším divné :DD
Yo! :)

Stamps & Me II.

8. ledna 2011 v 14:39 | Miwako
Již od jedenácti hodin nám vypadává v paneláku elektrika. A já jsem (jako obvykle, když se děje něco podezřelýho, doma sama). A tak, stále vyděšená z mého posledního setkání s výpadky proudu, pokaždé když to přestane fungovat, proběhnu celý byt a čmuchám, jestli necejtim oheň *haha*. Ale před chvíli jsem se dozvěděla, že elektrika vypadává celému sídlišti, ale stejně.. :D
Kvůli výpadkům nechci začínat psát nějaké větší články (áno, připravuji se na "revoluci" v zaměření blogu, ale ještě na to není správný čas..) :D..

Přejděme k té hlavní věci. Druhá část mé sbírky stamps *YEY~!*
Tentokrát to bude plné věcí které jsou.. Um, ani nevím, jak to pojmenovat. Prostě to ostatní ^^'
Přestože se ztotožňuji se všemi, rozhodla jsem se, že udělám zvláštní sloupeček s mými nejoblíbenějšími ^^

*Nejoblíbenější*
It works
Egoist
Sarcasm
So many books, so little time
You know..
Popularity
No.
hopeless dreamer
not evil, not good
Belzenef
I highfived your face
EPIC WIN
dont worry
i prefer
i stare
Stop violence
cool looking
*Ostatní*
Google It
wikipedia
Sarcastic
Sarcasm
Proud to be
Boys in books
Yes.
Judge ..
Harry Potter
Edward
Harry P. vs Twilight
Stupid things
Crocs
Popularity
Cursed with..
I accept
I Talk to myself
haha
I support..
intelligent conversation
Short term memory
Narnia
All i want is
I cried
Main Characters
Pirates
Mondays..
Pluto
Point at
I fail
Night person
No Smoke
Dogs and Cats
what now?..
llama badges
I support
Anime
Save a cow
coloUr
help me
i should be
its 4am
less filler
not a vampire
not otaku
my fandom
in anime..
Sentimental
hetalia
Pikachu
otter
..>:)
And that's all :DD

Stamps & Me

20. listopadu 2010 v 16:34 | Miwako
Ano ano, jak už nadpis vypovídá, tohle je"stampskový" článek. Miluju ty malé a nesmyslné obrázky.. Jednak z toho důvodu, že jedním malým obrázkem o velikosti 99x55 můžete říct něco, co by vás normálně nenapadlo.. Navíc to člověka vystihuje, můžete si snadno zjistit, co ten je člověk zač, co má rád a tak podobně :D...
Takže teď budu přidávat stampsky, které se stahují k mé osobě.. Bude jich hodně a určitě z toho udělám alespoň dva články *bwahaha!*. Jo a většinou stampky moc nehledám, takže ty, co teď uvidíte, jsem jen náhodně potkala někde na netu (většinou na DA) a líbily se mi (to znamená, že mám ráda i jiné věci, ale prostě jsem nenašla tu pravou stamp ;) ). Rozdělím je do několika oddělení (vážně mě nenapadlo jiné slovo :D). Dnes nás čeká první půlka, ve které se dozvíte, co mám/nemám ráda ^^.

Nejprve ale pár userbarů (čistě protože jsem je právě teď objevila :D)
Dr. Chopper
bakuman fan
firefox
music
one piece
wikipedia
~Stamps
Lovely Complex
Near
Near
Near
Mello
Strawhats
Zoro
Luffy
Ace
Trafalgar Law
Bakuman
Cowboy bebop
Fairy Tail
Fairy Tail - Happy
Pokemon
Dark types
Soul Eater
Monokuro Boo
Gossip Girl
Chuck Bass
Scott Pilgrim vs. the World
Like and Hate twilight
Narnia
Hunger Games
HG - Team Peeta
Gale/fail
Discworld
Simons cat
Simons cat
Gorillaz
Studio Ghibli
Steampunk
Cat love
Chocolate
Tea
I ♥ white
music
Paper stars
Donut
snow
COEXIST
glow
Korean Drama
Spam
Anti Vampire
I hate comic sans
Poznámka: Ano, mám hodně stampek s Nearem.. Nevím proč, i když ho většina lidí nenávidí, kdybych si já musela vybrat ze 4 detektivů z DN (Light, L, Mello, Near), byl by to on (a Mello :D)..
See you ;)

Tak jo. Strana 23, věta 5

9. října 2010 v 20:02 | Miwako
Books.
Nedávno jsem někde našla něco-jako-řetězák, jehož pravidla znějí takhle:

1. Vezměte nejbližší knihu.
2. Otevřete ji na straně 23.
3. Najděte pátou větu.
4. Přepište tu větu do svého deníčku i s tímhle návodem.

A tak jsem si řekla, proč to taky nezkusit.. A vzhledem k tomu, že mi bylo líto, zkusit to pouze s jednou knížkou, tak jsem vybrala ty, co pro mně něco znamenají.. Jsou to všechno fantasy knihy. Vždycky napíšu větu, a pak pod to ještě nějakej můj dodatek ^^.
...
Po skandálních novinových titulcích následovala obligátní smlouva na knihu.
(Carl Hiaasen - Přirozená dívka)
Tohle byla knížka, kterou jsem měla nejblíž. Je to také jediná knížka která je "ze života" (no.. zas tak ze života to není, jsou tam docela neuvěřitelný události :D). Je to asi moje první ne-fantasy knížka (když nepočítám knížky z červený knihovny, které se mezi "normální" knihy počítat nedají :D)
...
Během sedmdesáti čtyř ročníků jsme měli přesně dva.
(Suzanne Collinsová - Hunger Games - Aréna Smrti)
Aktuálně moje nejoblíbenější knížka. Hlavní zápletka je docela zvrácená, ale tak nějak mě knížka bavila číst. A je (pro mě) docela nezvykle napsaná (Ich-formou v přítomném čase).
...
Znovu jsem se po něm koukla, a hned jsem toho litovala.
(Stephenie Meyerová - Stmívání)
Je mi to trochu trapné, ale přiznávám, že se mi Stmívání docela líbilo. Díky němu jsem sama sobě přiznala, že mám ráda dívčí romány - ale jen ty dobré (což nakonec Stmívání zas tak není). A taky mi došlo, že ne všechny knížky se vyplatí číst dvakrát. Poprvé se mi totiž moc líbila, ale po druhém přečtení mi vlastně došlo, že to je docela blbost :D.
...
"Maminka mu koupila moc pěkného nového motýlka."
(J.K. Rowlingová - Harry Potter a vězeň z Azkabanu)
Moje první (pořádná) knížka. Díky ní jsem začala číst HP sérii a po Harrym Potterovi všechny ostatní knížky..
...
Pak na chvilku zaváhal, jak by svůj problém nejlépe vyjádřil, a ještě pořád žasl, jak to, že si na Siriuse nevzpomněl hned.
(J.K. Rowlingová - Harry Potter a ohnivý pohár)
Čtvrtý díl Harryho Pottera. Je tu, protože se mi z celé série líbil snad nejvíc ^^.
...
Ethan si všímá směru jeho pohledu.
(Marianne Curleyová - Strážci času: kniha třetí - Klíč)
Trilogii Strážci času mám tak ráda, že se jí bojím číst znovu (aby se mi neznechutila tak, jako se to stalo se Stmíváním). Je tu věta ze třetího dílu, protože ten byl pro mě nejemotivnější ^^'.
...
A ozýval se odněkud zpoza stromů.
(Holly Blacková - Daň Peklu)
Tohle je snad nejzvláštnější fantasy knížka, co jsem četla. A moc se mi líbila ^^.. Škoda jen, že její pokračování nebudou překládat :(.
...
Teď seděl na zkřížených nohou pod velkou borovicí a pokoušel se soustředit tak, aby se dostal do kontaktu s tajemnými a úžasnými záhadami v srdci Bytí, ale hlavně na to, aby si zastavil hlavu, která se mu bláznivě točila a chystala se mu odšroubovat a odletět z ramen.
(Terry Pratchett - Lehké Fantastično)
Zeměplošských knížek jsem nepřečetla moc, ale naprosto mě uchvátily :D. Proto jsem sem dala větu z druhé knihy.
...
Mezi důstojníky i řadovými námořníky vnímající kvapící čas se rozhučel tlumený hovor.
(Naomi Noviková - Drak jeho veličenstva)
Moc hezká knížka, která mě neuvěřitelně vtáhla do období napoleonských válek, ve kterých se bojuje s draky. Má několik pokračování, ale na ty jsem tak nějak zapomněla, a když byly v knihkupectvích, tak jsem si je nekoupila :D

To je vše, vážení. Je tu přesně devět vět z devíti knížek. Kdybych mohla, dala bych sem ještě větu z jedné knížky, kterou zbožňuju, ale půjčuji si jí z knihovny, takže jí doma nemám ^^'.

(udělejte si ten řetězák taky, ok..?
OK?!)

Print Screen Řetězák

25. září 2010 v 23:44 | Miwako
Všichni víme, že jsem strašně líné a unuděné prasátko, co rádo vyplňuje řetězáky.. A tak jsem si řekla, že se zase někomu vloupu na blog a nějaký/é řetězáky si vyplním.. Při té příležitosti jsem narazila na tenhle řetězák, který mě velmi zaujal. Tak teda začněme :D

1) Přestaň dělat to, co děláš, ať je to cokoliv!

ZMÁČKNI PRINT SCREEN!


(chcete-li vidět plnou velikost obrázku, tak na něj klikněte ^^)

2. Zescreenuj svojí aktuální plochu


3. Print Screen Photoshopu PhotoFiltru
4. Vyscreenuj svůj hudební přehrávač5. Vyber jednu složku, otevři jí a... vyscreenuj ji!Hehe.. tohle mě fakt bavilo ^^

Hudební řetězák podruhé

17. srpna 2010 v 18:26 | Miwako
Music
~ aneb když se nudím, tak pořádně :D
Víte.. už jsem prostě taková.. Když se nudím, tak ne že bych si našla něco, co by mě zabavilo, já se prostě jen tak bezcílně flákám světem internetu a nic nedělám. A při své cestě jsem našla tenhle hudební řetězák a vzpomněla jsem si, jak jsem ho vyplňovala minule. A napadlo mě, proč si ho nevyplnit znovu? (Jen tak pro zajímavost, tak tenhle řetězák jsem vyplňovala poprvé před devíti měsíci)
Na tomhle řetězáku je hezké, že pokaždé vyjde jinak (odpovídá se přeci písničkami ^^), a tak by to nemělo být zas tak nudné :D.
Používám písničky z mobilu, takže snad se nebudou opakovat s těmi minulými. Nejprv napíšu, od koho ta písnička je, pak jak se jmenuje a pak co si myslím o tom, jako o odpovědi xD..

Pravidla řetězáku: Pustíte si v přehrávači dvacet písniček, které ovšem nebudete dopředu vybírat, by bylo podvádení! Nejlepší je si stáhnout nějaká nová nebo naopak starší alba (u single cd hrozí to, že vám zrovna začne hrát instrumental nebo víckrát stejná písnička) a pustit si je.
Písničky dejte přehrávat náhodně. Po každé co Vám začne hrát nová písnička si jí vyplníte jako odpověď na jednu z otázek (postupujete hezky od 1 až do 20, ne na přeskáčku).

1) Pokud se tě někdo zeptá: "Je tohle dobré?", co odpovíš?
2NE1 - Let's go party » Jo.. tomuhle se říká nenápadně změnit téma xD

2) Jak bys popsala sebe samu?
Biffy Clyro - Mountains » Hory jo?.. Mě teda na tuhle otázku vždycky vyjdou takový blbý odpovědi (a navíc je to moc hezká písnička ^^)

3) Co se ti líbí na mužích/ženách?
Franz Ferdinand - Do you want to » *Právě přečetla překlad písničky* Heheh.. No tak dobře xD

4) Jak se dnes cítíš?
Super Junior M - Super Girl » místo Girl jsem napsala Gril.. to by hned změnilo význam xD.. ale takhle.. no dobře tedy, neprotestuji ^^

5) Jaký je smysl tvého života?
4minute - Hot Issue » No tak to zrovna ne..

6) Jaké máš motto?
f(x) - NU ABO [alikstae remix] » Nová krev? Ať se na to dívám z jakéhokoliv úhlu, tak s touhle odpovědí nemám problém  :)

7) Co si o tobě myslí tvoji přátelé?
The Cloud Room - Hey Now Now » uh.. cože?

8) Co si o tobě myslí tvoji rodiče?
The Offspring - Hit That » no lol xD.. k tomu se raději vyjadřovat nebudu

9) O čem hodně často přemýšlíš?
Skye Sweetnam - Sharada » No ano.. tahle písnička mi hraje v hlavě často

10) Co je to 2 + 2?
Aysel & Arash - Always » no... tak to teda není. Příště raději místo hudebního přehrávače použiju kalkulačku ^^

11) Co si myslíš o svém ex?
Basshunter - Boten Anna » ???

12) Co si myslíš o osobě, kterou máš ráda?
Mae - Awakening » (Strašně hezká písnička ^^).. Ok, fajn

13) Jaký je tvůj životní příběh?
Panic! At the Disco - I write Sins not Tragedies » uhm.. Fajn.. :D

14) Čím chceš být až vyrosteš?
BEAST/ B2ST - Easy » .. Ne opravdu nechci být jednoduchá :D

15) Co si myslíš, když vidíš osobu, kterou máš ráda?
Maroon 5 - This Love » Ach ta láska.. ta je ale prevít xD

16) Co ti budou hrát na pohřbu?
Scooter - Nessaja » A to jsem si minule myslela, že to nemůže být horší.. Může.. xD

17) Jaké máš koníčky?
Panic! At the Disco - Nine in the Afternoon » Jep.. dalo by se to nazvat koníčkem ^^

18) Z čeho máš největší strach?
Stefanie Heinzmann - The Unforgiven » um.. to je dost možné

19) Jaké je tvé největší tajemství?
Imogen Heap - Hide and Seek » ...?

20) Co si myslíš o svých přátelích?
G-Dragon - Butterfly » Motýlci jo? Oni jsou spíš pořádný supi :D

A poslední písnička co mi hrála: Hollywood Undead - Sell your Soul » I to mě asi někdy čeká :D

POKRAČOVAT BUDOU:Ti, co se nudí..

No... tak se zdá, že minule to vyšlo líp, ale s tím nic neudělám :D
A nuda mě nepřešla.. asi si půjdu něco nakreslit ..

Kdybych byla Kotel, byla bych...

11. dubna 2010 v 20:40 | Miwako
?!?!
Jak jistě všichni dobře víte, nuda je prevít největší velikosti. No a protože jsem se včera v noci nudila, našla jsem tenhle řetězák.
Vždycky, když čtu nějaký řetězák, tak si na něj odpovídám v hlavě a když jsem četla tenhle, všechny moje odpovědi měly něco společného s jídlem.. (prostě jsem měla hlad, no.. Takže teď jsem po jídle a nudím se, takže jse re rozhodla, že to sem dám teď.
Odpovídat budu tak, jak mě napadne (žádný dlouhý přemýšlení xD). Do závorek budu psát dodatky, co mě napadnou ^^
Takže jdeme na to!
Kdybych byla...

...Magií byla bych šedá magie (kombinace bílé a černé)
...Elementem byla bych Země (ale chtěla bych být led :3)
...Ročním obdobím byla bych Podzim (ale zima mnohem lepší :D)
...Magickou bytostí byla bych víla (a nebo čaroděj)
...Magickým zvířetem byla bych had (protože pořát leží xD)
...Barvou byla bych modrou (modrá je dobrá ^^)
...Stromem byla bych Modřín
...Songem byla bych Circus od MC Monga (protože ho teď poslouchám, a protože to je úplně boží písnička.. někdy jí sem postnu ;))
...Místem byla bych domov
...Člověkem byla bych sama sebou (a nebo taky krásná, bohatá, oblíbená, nejlepší xD)
...Hudebním nástrojem byla bych harfa (?)
...Potřebou člověka byla bych HLAAAD!!! (*mwahaha!*)
...Citem člověka byla bych jednostranná láska
...Smysl byla bych zrak
...Jedním ze sedmi smrtelných hříchů byla bych lakota (nebo lenost)
...Ochucovadlem byla bych sůůl
...Odpověď byla bych "HUH?!"
...Částí těla byla bych mozek
...Částí dne byla bych večer
...Částí noci byla bych prostě noc xD
...Měsícem byla bych prosinec (Vánocéé!)
...Lunou byla bych dorůstajícím měsícem
...Hračkou byla bych bárbína (ne, protože tak vypadám, ale byla to moje nejoblíbenější xD)
...Aroma byla bych vanilka
...Ovocem byla bych jablko..prostě jablko
...Zeleninou byla bych nakládaná okurka(áh.. dala bych si)
...Cenným kovem byla bych bílé zlato
...Domem byla bych velkým, starým, útulným
...Památkou byla bych Velká Čínská zeď  (když už, tak pořádně! xD)
...Druhem látky byla bych bavlněná
...Zvířetem byla bych kočkou
...Pomocí člověku byla bych přítel (prostě kámoš :) )
...Věcí na operačním sále byla bych operační stůl
...Znamení byla bych špatné znamení xD
...Květinou byla bych sedmikráskou
...Vyjádřením lásky byla bych dopis
...Lidským koncem byla bych smrt ve spánku
...Katastrofou byla bych zemětřesením
...Záporným lidským citem byla bych nenávist

A nakonec odpověď na otázku v titulku:
Kdybych byla Kotel, byla bych... funkční a supervýhřevná (to jakože hodně hřeje) :D
A co byste byli vy?

Hudební řetěz

18. listopadu 2009 v 16:44 | Miwako
Nuda je tak krásná a přepychová věc... Ok.. už dva dny nespim (nemá to s tímhle nic společnýho) a hrozně se nudim.. a co přichází, když se nudím? Řetězáky!!! :D
Tentokrát to je takový ten hudební. Používám písničky z mobilu :)

Pravidla: Pustíte si v přehrávači dvacet písniček, které ovšem nebudete dopředu vybírat, by bylo podvádení! Nejlepší je si stáhnout nějaká nová nebo naopak starší alba (u single cd hrozí to, že vám zrovna začne hrát instrumental nebo víckrát stejná písnička) a pustit si je.
Písničky dejte přehrávat náhodně. Po každé co Vám začne hrát nová písnička si jí vyplníte jako odpověď na jednu z otázek (postupujete hezky od 1 až do 20, ne na přeskáčku).

1) Pokud se tě někdo zeptá: "Je tohle dobré?", co odpovíš?
OK Go! - Here It Goes Again » nechci spekulovat, co je tu zase :D

2) Jak bys popsala sebe samu?
Morandi - Angels » tak takhle bych se nepopsala, ale zní mi to hezky ^^

3) Co se ti líbí na mužích/ženách?
The Kooks - Always where I need to be » huh?

4) Jak se dnes cítíš?
Lady GaGa - Fashion » no to určitě... momentálně se necejtím moc dobže :(

5) Jaký je smysl tvého života?
Hana Pestle - Need » potřebuju hodně věcí..

6) Jaké máš motto?
Nas - I can » to sedí ^^

7) Co si o tobě myslí tvoji přátelé?
Skye Sweetnam - Sharada » hezká písnička .. když se zamyslím nad textem, tak docela sedí :)

8) Co si o tobě myslí tvoji rodiče?
Paramore - Decode » hň?

9) O čem hodně často přemýšlíš?
Baracuda - Ass up » No úplně :D

10) Co je to 2 + 2?
Skye Sweetnam - Number One » Naučte mě konečně někdo počítat :)

11) Co si myslíš o svém ex?
Miley Cyrus - See you again » však se uvidíme, ve škole :D

12) Co si myslíš o osobě, kterou máš ráda?
Manu Chao - Bongo Bong » lol

13) Jaký je tvůj životní příběh?
G-Dragon - Heartbreaker » lamač srdcí? raději bez komentáře xD

14) Čím chceš být až vyrosteš?
Britney Spears - Womanizer » děvkař..uh.. tak tohle byla blbá náhoda xD

15) Co si myslíš, když vidíš osobu, kterou máš ráda?
Beam vs Cyrus - Thunder in paradise » ...

16) Co ti budou hrát na pohřbu?
N.E.R.D - Everybody nose » mohlo to bej i horší.. ne, vlastně nemohlo :D

17) Jaké máš koníčky?
Outkast - Morris Brown » jasně, (ne)chápu.. :D

18) Z čeho máš největší strach?
Supercroo - Superstar » už vypadl afričan, tak je mi to docela i jedno.. ale do tý doby to byl děsnej stres :D

19) Jaké je tvé největší tajemství?
Alfaville - Forever Young (REMIX) » Tak to si nechám líbit :)

20) Co si myslíš o svých přátelích?
Daniel Powter - Next plane home » jop.. moji kamarádi jsou dopravní prostředky ^^

A poslední písnička co mi hrála:Jako ještě jedna? Dr. Dre ft. Xzibit & Eminem - whats the difference between me and you? » Jo to by mě taky zajímalo :D

POKRAČOVAT BUDOU:Ti, co se nudí..

Řetězák od Mayumi

29. července 2009 v 14:39 | Miwako
Nudím se, mám řetězákovou náladu, balím věci na tábor a nejde mi sem vložit obrázek..

1. Jméno: Eva
2. Vaše nálada?: Jsem unavená a naštvaná :D
3. Kolik je hodin?: 13:59
4. Narozeniny: 13.9 (dárky můžete posílat i poštou ;) )
5. Jméno tvých rodičů: Aluša a Laďuša (tak jim říkám :D)
6. V kolika letech tě měli rodiče: Nevím, nevím nemám zdááníí..
7. Kolik měříš: 172cm?
↓↓↓

O původu mojí přezdívky..

15. července 2009 v 1:02 | Miwako ミワコ

Tuhle nedávno jsem přemýšlela nad tím, proč jsem si vybrala přezdívku Miwako.
Myslím, že i vám by pomohlo zjistit důvod, proč mám takový nick už jen kvůli tomu, že pod jménem Miwako si představíte růžovovlasou, roztomilou a charismaticky působící osobu a.. nerada vám beru iluze, ale já taková nejsem :D
Musím se přiznat, že moje 'pátrání' nepřineslo téměř žádné ovoce.
Jo, jasně si pamatuji, že když jsem vstupovala do blogařského světa, chtěla jsem, aby moje přezdívka nebyla obyčejná. Nemuselo to být něco světoborného, ale rozhodně něco, co není 'běžná' přezdívka (víte, všechny ty *usilovně přemýšlí* eh.. no prostě si představte nejpoužívanější jména v 'anime světě').
V tu dobu byl Animax ještě A+anime (nebo jak), dabing byl pouze maďarský (nebo tak nějak) a anime, co se vysílala, mě všechna docela zajímala.
Tou dobou bylo mé oblíbené anime jednoznačně Paradise kiss. Nebylo nejoblíbenější, ale milovala jsem tu kresbu. A v tomhle božsky kresleném anime byla Miwako Sakurada. Sympatická růžovka se zajímavým jménem...
A najednou byla moje přezdívka na světě, ale sem tam mě přepadly takové ty pochyby, jako jestli jsem vybrala dobře, víte jestli jsem si třeba neměla vybrat něco, co by na mě líp sedělo, nebo něco z vlastní dílny a tak podobně..
Jenže teď nedávno jsem viděla anime Honey & Clover (mimochodem je to jediné anime, u kterého mi nevadí český dabing), v němž byla Miwako Teshigawara, zajímavá žena, jež se mi podobá mnohem více, než její růžovovlasá jmenovkyně. V tu dobu jsem si říkala, že jsem si vybrala dobře.
Protože i přestože si většina lidí stále představí slečnu růžovou, je tu taky možnost, že se objeví tací, co si představí Miwako z Honey & Clover, ženu, která kupuje svému spolupracovníkovi ty nejstrašnější košile jen proto, aby jej ztrapnila (při téhle episodě jsem se úplně viděla :D).

Avšak je vlastně úplně jedno, jakou mám přezdívku, protože já jsem stále já a to se (bohudík/ bohužel ) tak nějak nezmění :)
S pozdravem Vaše Miwako
PS: opravdu jsem chtěla dát svou
fotku lepší a dokonce jsem i věděla jakou,
ale tahle mě s přehledem charakterizuje :)

Řetězákové :P

8. července 2009 v 13:01 | Miwako
Dneska jsem se nějak extrémě nudila, a tak jsem projížděla své oblíbené blogy, načež jsem narazila u Kany na tenhle řetězák a....! Kana-chan chtěla, abych to vyplnila. A já si toho všimla až takhle pozdě.. No a jelikož se nudím, tak to vyplním teď a pěkně všecho.
Gomene Kana-chan =3
(tak trochu přendasatvený, ale to je jedno, ne?)

Jakou skupinu máš ráda?» Éh.. no jakou? Je jich hodně, třebás.. *nemůže si na nic vzpomenout* noo... Franz Ferdinand, Boom Boom Satellites, The Pillows, L'Arc-en-Ciel, Asian Kung-Fu, Muse, Ali Project apod.
Jakou skupinu nesnášíš?» Ne že bych Tokio Hotel nesnášela, ale naprosto mě irituje jejich vzhled
Jakou zpěvačku máš ráda?» Je jich hodně, ale alespoň pár: Tommy February6(Heavenly6), Olivia Lufkin, Gwen Stefani, Fergie
A jakou nesnášíš?» Jednoznačně Ewu Farnou
Je ještě někdo koho nemáš ráda?» Akon a těžcí Hip-hopeři
Jaký styl hudby posloucháš?» Co se mi líbí..
Jaká písnička tě dokáže rozplakat?» He? No možná, když poslouchám soundtrack k Byousoku 5 cm a představím si ten film anebo také Starless Night
A jaká rozesmát?» To jsou takové ty hlouposti jako Řekněte Prdel a podobně
Umíš zpívat?» Při hudebce mi Lirael neustále říká, že slyší můj 'krásný' hlas, ale mám pocit, že kluci za mnou zpívaj 'líp' jestli mi dobře rozumíte xD
Chtěla bys bejt zpěvačkou?» Hehe, soutěžíte v soutěži vtípek roku, co?
Jaký hudební seriál/film máš ráda?» Step up2 (i když to je spíš o tanci, co?)
Tvůj oblíbený zpěvák?» Tak to nevim.. možná Eminem
Kterýho nesnášíš?» Akon
Líbil se ti tenhle řetěz?» Ále jo..
↓↓↓

100x Já :D

16. června 2009 v 1:22 | Miwako

1. Krestni jmeno» Eva
2. Druhe jmeno» ???
3. Prijmeni» Trochu anonimity, ne?
4. Mas nejakou prezdivku?» To myslíte jako jak?
5. Vek» 14
6. Pohlavi» Žena
7. Kdy slavis narozeniny?» 13.9.
Osmičko?
9. Kde bydlis?» V CHEBUUU!
10. Mas pritele/pritelkyni?» Na co?
↓↓↓

Řetězák..

28. května 2009 v 16:00 | Miwako
Našla jsem parádní řetězák u Kany, tak jsem si řekla, že ho udělám...
Poslední dobou jsem neaktivní.. Spím a je mi špatně, tak to musím vyležet.. Před odjezdem do Řecka se ale ještě ohlásím ^^

1. Jméno někoho, kdo tě dneska rozesmál? Joo.. Obanča :D
2. Co jsi dělala dneska v 8 ráno? Éh? Šikanovala spolužáka.. myslim
3. Co jsi dělala před 30ti minutama? Kopala jsem do PC, neboť nějak nefungoval
4. Co jsi dělala minulou noc? Je to moc složité, abych to sem psala.. né kecám.. spala jsem
5. Jaké je jméno tvé matky? Aluša.. (Alena :D)
6. Jakou barvu má tvůj hřeben? jen Růůžováá to může být tralala..
7. Co sis naposledy koupila? Ko ko ko koblížek
8. Kde uchováváš své peníze? V pokladničce a ve velkým keramickým prasátkůů
9. Jaké bylo dnes počasí? Hnusně je..
10. Kde jsi se naposledy objímala? Šmarja, já nevím, já se neobjímám.. asi v létě, na táboře..
11. Na co se těšíš? Na Řeckoooo
12. Kouřila si někdy? Ne.
13. Nejbližší věc, která má zelenou barvu? takový ty čudlíky v administraci blogu, a taky můj polštářek s jablíčkama
14. Poslední člověk, se kterým si mluvila? Máma
15. Chceš si ostříhat vlasy? Až se vzpamatujou z minulýho stříhání, tak jo
16. Je ti víc jak 23? Kdepák..
17. Mluvíš hodně? Moc ne.. :D
18. Jak se cítíš? Nemocně..
19. Koho chceš obejmout? nevím...
20. Koukáš se na The OC? Líbí se mi úvodní písnička.. víc jsem toho nikdy neviděla :D
21. Obsahuje tvůj nick "x"? Je to děsně [khůl] ale ne..
22. Znáš někoho jménem Karolína? Jop
23. Vymýšlíš si slova? Spíš komoleniny a tak podobně..
24. Jsi lechtivá? To se neříká.. ještě by toho mohl někdo využít
24. Jsi žárlivá? Když má někdo víc čokolády než já, tak jo :D
25. Jméno kamaráda, které začíná na "V"? Verča, Venca.. a
27. Kdo ti naposledy volal? Moje sestřenice Danča
28. Na jaký koncert se chystáš? Na žádný.. tohle mě vůbec nebere
29. Kam dnes jdeš? Do divadla.. Yey!
30. Musíš zítra pracovat? Škola? Skaut?
31. Komu si naposledy řekla "Miluji tě!"? Nikomu?
32. Co bys teď měla dělat? Dopsat tu blbou úvahu na sloh.. OMG! Připravit se na písemku z občanky a napsat úvahu na rodinku!! Jéžišmará..
33. Máš přezdívku? To jako v reálným životě?
34. Jsi velký spáč? Spím, spíš, spíme..
35. Co teď posloucháš? Nic.. a nějaký malý cikány, co běhaj venku.. pardon.. romy
36. Co byl nejlepší film, jaký jsi za poslední dva týdny viděla? Zaposlední dva týdny jsem nic neviděla.. a na to, co jsem viděla si nevzpomínám.. ale o víkednu máme s Érikou filmový marathón.. :D
37. Kdy jsi naposledy myla nádobí? Joo to bylo kdysi dávno..
38. Plakala jsi dneska? Ne..
39. Kdo bude pokračovat? Každý všechen :D

Za překlepy neručím.. dnes to nijak zvlášť nekontroluju
Se mějte...
 
 

Reklama