Mix

Lolita fashion

25. května 2010 v 15:54 | Miwako
Článek původně napsaný do Anime Holiday Clubu.
V článku jsou jen některé druhy lolit, původní článek (i s částí od Hiruko) si můžete přečíst tady.

Styl Lolita vznikl v japonské Ósace. Je ovlivněn módou z rokoka a viktoriánské éry. Původně byl styl lolita pouze "hra na princezny". Postupem času se lolita dostala i do jiných stylů a vznikly například Gothic Lolita, Punk Lolita, Sweet Lolita nebo také Qi Lolita, Hime Lolita, Guro Lolita a mnoho dalších (je jich až 16). 
Lolita navíc není styl pouze pro dívky, ale existuje i několik stylů pro chlapce.
Postupem času se stala lolita nedílnou součátí japonské (módní) kultury.

Samotná lolita se většinou skládá z kruhové sukně/šatů ke kolenům, halenky, punčoch nebo podkolenek, bot s vysokým podpatkem a neméně důležitým doplňkem je i účes.
(perex)

Let's go on Chat!

15. dubna 2009 v 21:09 | Miwako
Docela prapodivný nadpis, což? Nevěděla jsem, co tam vlastně napsat, tak jsem se zmohla jen na tohle. Rozhodla jsem se vám totiž sdělit, na čem v poslední době 'ujíždim' (to asi nebude to pravé slovo, ale což.. Takže většina jsou to vlastně Chaty, ale všechno anglicky. Obrázky přiložené k tomuto článku jsou čistě z mé 'produkce' (tj. mé postavičky :D)
Takže to byl úvod. Jdeme na to!

Club Penguin

Club Penguin je zábavný chat, ve kterém máte svého vlastního tučňáčka a hrajete hry, přičemž vyhráváte Coins(y) (penízky).
Můžete si také koupit vlastního Pufflíka (to modré).
Membeři (ti, co mají placený účet) si mohou kupovat své vlastní oblečení. My, kteří si svůj účet neplatíme můžeme dostat nějaký free item při různých oslavách.
Můžete mít také různá povolání. Můžete být tajný agent (plníte mise), průvodce (provádíte nové tučňáčky po městě) a také ninjou (musíte porazit senseie v doju).

Club-Penguin.cz - česká stránka o CP

Mapa CP↓

Meez

V meez si kupujete oblečení za Coinz(y), které získáváte za výhry v různých hrách (některé oblečení je zadarmo, jiné - lepší za Coinz(y)). K dispozici je oblečení s širokou tématikou (je tam i Anime! :D)
V meez je také možnost chatu, či procházení se po jistém virtuální městě, avšak Miwako této možnosti nevyužívá :D


ourWorld

OurWorld je ze všech těchto tří her nejzábavnější.
Peníze získáváte plněním různých úkolů, které vás zároveň provázejí hrou.
Můžete získat práci, hrát hry, přátelit se s ostatními (tohle vše se dá dělat i v ostatních hrách, ale tady to je nejzábavnější :D). Tohle opravdu doporučuju ;)


mapa

Tak to je asi pro dnešek všechno.
Doufám, že se někde uvidíme :D
Dyštak napište ^^

 
 

Reklama