Other neanime picts

Jak Američané vidí svět

20. září 2010 v 15:13 | Miwako
Všichni víme (a nebo si to alespoň myslíme) Američané nejsou zrovna nejchytřejší národ na světě. A jsou také velkými vlastenci. No a kvůli tomu o Američanech kolují světem internetu různé vtipy.
Tyhle se budou týkat jejich zeměpisných znalostí (takže jestliže nejste v zeměpisu alespoň trochu zběhlí, tak vám možná něco bude unikat xD). Vždy budu komentovat pod obrázek (píšu to jen pro jistotu, aby někdo nebyl zmatený :D)
Země
(chvíli mi trvalo, než mi došlo, že na tý zeměkouli je jen Amerika xD)
↓↓↓

Vtipné obrázky?

1. srpna 2010 v 15:15 | Miwako
Sakryš.. v mém pc je ale blbostí.. :D
A nakonec malý testík ;)
Odpovědi pod perexem :)

Fantasy

16. října 2009 v 15:38 | Miwako

Alfons Mucha

29. července 2009 v 14:10 | Miwako
Alfonse Muchu všichni určitě známe.
Jeho obrazy mě naprosto uchvátily..

↓↓↓

Phineas and Ferb

27. února 2009 v 22:39 | Miwako

Éh.. tak se po několika dnech vracím.. A mám opravdu originální výmluvu, no fakt. Za všechno totiž můžou ←oni. No doopravdy, oni a Questův svět. Dva nejlepší seriály na Jetixu. Chytlavá úvodní písnička (ano, umím jí celou), chytlavé písničky v seriálu a Candace a nezapomeňme na geniálního Dutošvarce či agenta P (ptakopysk Perry).

Dutošvarcova (ďábelská) korporace *zpívá*


Dutošvarcova ďábelská korporace *zpívá*

Tak a to je konec, vážení :D
Sladkosti

5. prosince 2008 v 17:42 | Miwako
Rok s rokem se sešel a znovu je tu Mikuláš a čert (teda vlastně ne Mikuláš a čert. Miwako se jich od nepaměti děsně bojí) Hromady sladkostí a tak podobně.. Ach ta mňamka... Já jsem dostala dvě tašky dobrot. V první byla zelenina a ovoce. Při otevírání druhého jsem byla mnohem veselejší. Našla jsem tam kromě obvyklých sladkostí také ty, které uvidíte na obrázcích. Obrázky jsou z devianu. Tak se pokochejte =3 (některý obrázky jsem krapítko zmenšila.

↓↓↓

Nice pics

29. března 2008 v 21:22 | Miwako
tohle všechno jsou naprosto úžesný obrázky, takvý..veselý ;D
↓↓↓

Emily the Strange

20. března 2008 v 18:33 | Miwako
Tak a teď jen tak na úvod kdo je Emily, abyste pak věděly kdože to vlastně je

Takže kdo je Emily?
Emily je anti-cool, subkultura jedné a následovník nikoho, jen jí samotné. Je to anti-hrdinka za hnutí "Udělej si sám". Její oblíbená hláška je "Ztrať se!" Poznáš ji podle dlouhých černých vlasů, nebo černých očí zírajících pod ofinou. Kromě jejích velkých bílých Mary Jane bot je celá v černém. Tvojí pozornosti neuniknou čtyři černé kočky, které jsou vždy s ní. Možná, že ji uvidíš s prakem v ruce - těsně před tím, než Tě kámen zasáhne.
(opsáno odtud.. a ze všech ostatních blogů které tento text opsaly)
↓↓↓
 
 

Reklama